Skocz do zawartości


Zdjęcie

jakąs dietke bym prosił jak da rade...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

cebul
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

jakąs dietke bym prosił jak da rade...
elo mam problemik waze 103kg przy 190cm wzrostu i mam zaduzo tłyszczu na sobie...:) i jak ktos by mugł to bym prosil o jakas dietke (trenuje od 4 lat wiec niejestem tylko świniakiem...:) ) z góry dzieki
elos
  • 0

mlody.01
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakąs dietke bym prosił jak da rade...
proponuje diete bialkowo-tluszczowa
jedz same tluszcze i bialka, unikaj weglowodanow, po prostu wystrzel je w kosmos
nie jedz rowniez slodyczy
natomiast propnuje jesc duzo smalcu, popijac olejem i mlekiem, sporo bialego sera ale tlustego na maxa, duzo, tlustego miesa prosto z patelni, smarz na glebokim tluszczu
i zazywaj sporo ruchu, zaprzestan jesc wszelkich owocow i warzyw, zamiast tego jedz witaminy w postaci tabletek
pozdro
  • 0

cebul
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakąs dietke bym prosił jak da rade...
jezeli sie nie zbijasz to dzieki. elos
  • 0

jasqoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:rally

Napisano Ponad rok temu

Re: jakąs dietke bym prosił jak da rade...
mlody.01- co?? jak koles chce pozbyc sie tluszczu to ty mu kazesz wcinac takie rzeczy, cos tu chyba nie pasuje

duzo smalcu, popijac olejem i mlekiem, sporo bialego sera ale tlustego na maxa, duzo, tlustego miesa prosto z patelni, smarz na glebokim tluszczu

- czy naprawde?? :shock: :shock: :?
  • 0
--===Only The Strong Survive===--]
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

cebul
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakąs dietke bym prosił jak da rade...
tak mi sie tez wydawało ale jezeli ci to bawi mlody.01 no to zaje***cie ci dziekuje za twoje rady

[ Dodano: Nie 12 Gru, 2004 ]
chyba ze ci chodziło o diete kwaśniewskiego to dzieki bo jakos niemoge sie do niej przekonac mlody.01 moze jakies inne propozycje...
  • 0

pawlik1418048745
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakąs dietke bym prosił jak da rade...
ku..a, to nie jest dieta kwasnieskiego, moze podobnie brzmi tyle ze ta dieta nie wspomina o bialku a ja tak: "duzo bialka i tluszczu i nic weglowodanow"
a ty mi tu nie groz, ja daje propozycje , jak nie chcesz to nie korzystaj
Moze troche przsadzilem ale podobno to dziala. Diety dziela sie na bialkowo- weglowodanowe lub bialkowo-tluszczowe. Ja myslalem ze ty nie oprzesz sie dobremu zarciu i wybralem te druga. Ale jesli ci to nie odpowiada to bardzo dobra jest bialkowo-weglowodanowa. Weglowodany daja energie a bialko przetwarzane jest na miesnie. Na forum masz napisane wiele produktow z duza iloscia bialka (tunczyk, chudy se, bialko jaj itd) oraz weglowodany (ryz, makaron bez polew i sosow, kasz jeczmienna itd) .Znajdziesz , wiele tego jest. Ale czy naprawde myslisz ze wytrzymasz bez swojego ulubionego jedzenia,? Osobiscie mysle ze bialkowo-weglowodanowa jest najlepsza , akle wymaga wyrzeczen. Wiec przemysl to i k..urwa nie mow ze mnie zajebiesz bo jak bys mnie spotkal to bys zmienil zdanie. Gwarantuje ci to. Pozdro :)
P.S. Troche sie cwiczy, nie

[ Dodano: 13-12-2004, 11:02 ]
sorki, zle odczytalem , napisales zajeb..cie , myslalem ze oznaczalo to "za je be" cie
  • 0

mlody.01
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakąs dietke bym prosił jak da rade...
pisalem z kolegi logina bo zapomnialem swojego hasla ale juz w porzadku
  • 0

cebul
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakąs dietke bym prosił jak da rade...
dzieki ja tez cie nie zrozumiałem. i masz racje niedam rady bez dobrej szamy:), wiec pojde na twoja propozycje. jeszcze raz dzieki za rade i czytaj dokładniej...:) bo potem nieporozumienia wynikaja
elos MŁODY.01
  • 0

Krzysiek_2k
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakąs dietke bym prosił jak da rade...
Siema czy moze ktos mi ułozyc diete albo przynzjmnniej pomóc w jej ułozeniu . Chce zdobyć troszkę masy i zastosować np. kreatyne. Moja waga 68 wzrost ok 180 cm
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024