Skocz do zawartości


Zdjęcie

BJJ jak to wyglada ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_alchemik
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

BJJ jak to wyglada ?
Czesc
Mam zamiar zaczac trenowac BJJ i tak mi sie gdzies obilo o uszy ze jest to styl skladajacy sie z boksu, Jiu-Jitsu, oraz Judo. Ale ze zdjec wynika glownie ze jest to styl chwytany. Mam wiec ptyanie czy na treningach sa jakies elementy stylow uderzanych ? Czy w BJJ sa jakies ciosy ? Wybaczcie za byc moze prymitywne pytania ale jestem ciekaw czy sa tam jakies kopniecia, ciosy takie typowo boxerskie itp. TIA
Alchemik
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ jak to wyglada ?
Najlepiej sie dowiedz sie na czym to polega jak dowiedzial sie caly swiat. Tzn . Przez wystep w "klatce" Royca Gracie , ktory wygral edycje 1,2,4
W trzeciej po wygranej walce z Kimo zrezygnowal z powodu kontuzji.
Tu Highlight : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zejdz na dol strony i se wybierz slaba jakosc lub dobra jakosc.
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ jak to wyglada ?

Czesc
Mam zamiar zaczac trenowac BJJ i tak mi sie gdzies obilo o uszy ze jest to styl skladajacy sie z boksu, Jiu-Jitsu, oraz Judo. Ale ze zdjec wynika glownie ze jest to styl chwytany. Mam wiec ptyanie czy na treningach sa jakies elementy stylow uderzanych ? Czy w BJJ sa jakies ciosy ? Wybaczcie za byc moze prymitywne pytania ale jestem ciekaw czy sa tam jakies kopniecia, ciosy takie typowo boxerskie itp. TIA
Alchemik


Bjj jest odmiennym stylem od wyzej wymienionych. Jest to styl oparty na chwytaniu. Na treningach uderzenia sa cwiczone. W samym bjj uderzenia nie wystepuja.
  • 0

budo_vojtex
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ jak to wyglada ?
z zalozenia nie ma ale w wiekszosci klubow trenuje sie uderzenia a raczej obrone przed nimi
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024