Potrzebny trening na mas
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą
Napisano Ponad rok temu
Wystarczt dobrze poszperać po forum - po to ono jest
A znajdziecie...
Pozdrawiam!
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Prosze Was o ocene planu treningowego na siłowni !!! |
CROSS-BUDO |
|
|
||
mój dziennik treningowy :D |
Dzienniki treningowe |
|
|
||
Letnie treningi w VATAHA |
BJJ, LUTA LIVRE, SAMBO |
|
|
||
Tomasz Adamek? |
MUAY THAI, BOKS, KICKBOXING, K-1 |
|
|
||
Ankieta: Urazowość wśród osób uprawiających rekreacyjnie trening siłowy. |
Rozmowy nie na temat |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Metoda 3 x 3 Stevena Korte- Ponad rok temu
-
Mam pytanie!- Ponad rok temu
-
SILA- Ponad rok temu
-
Ogłoszenie do wszystkich!- Ponad rok temu
-
wypadek****- Ponad rok temu
-
arnoldki- Ponad rok temu
-
hormon szczesciaGuest_HackneyB_* - Ponad rok temu
-
Całkowity laik prosi o pomoc w ułożeniu treningu- Ponad rok temu
-
Nogi- Ponad rok temu
-
Musisz wejść!!!- Ponad rok temu




Ponad rok temu
