Skocz do zawartości


Zdjęcie

xRonix golenie, shaving


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

xRonix golenie, shaving
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: xRonix golenie, shaving
xxx


____________
Nie obrażajcie ludzi



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


GośćGuest_STORM_*

Guest_STORM_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: xRonix golenie, shaving

xxx

no normalny raczej nie jest :)

xgrubyx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: xRonix golenie, shaving
Wybaczcie, ale na jakiej podstawie oceniacie, że jest nienormalny i cytuję! (grubo po**bany)? Przecież go nie znacie.
  • 0

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: xRonix golenie, shaving

Wybaczcie, ale na jakiej podstawie oceniacie, że jest nienormalny i cytuję! (grubo po**bany)? Przecież go nie znacie.


on ma jakies pecherze na rekach ? czy mi sie zdaje ?
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: xRonix golenie, shaving

on ma jakies pecherze na rekach ? czy mi sie zdaje ?

To chyba jakieś kule :P

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: xRonix golenie, shaving

To chyba jakieś kule :P


ale po co robic sobie cos takiego :P
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


xgrubyx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: xRonix golenie, shaving
To są teflonowe implanty z tego, co wiem.
Wiecie- tak jak w piersiach, tylko mniejsze, okrągłe i z... teflonu zamiast sylikonu.

Po co?? przeciez wy tez modyfikujecie swoje ciala wiec odpowiedzcie sobie sami na to
  • 0

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: xRonix golenie, shaving

To są teflonowe implanty z tego, co wiem.
Wiecie- tak jak w piersiach, tylko mniejsze, okrągłe i z... teflonu zamiast sylikonu.

Po co?? przeciez wy tez modyfikujecie swoje ciala wiec odpowiedzcie sobie sami na to


tylko to jest nie praktycze xD a i przez wiekszosc polskiego konserwatywnego spoleczenstwa ( stawiam naok 80 % - bo reszcie to zwisa ) taki czlowiek nie zostani zaakceptowany :)
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: xRonix golenie, shaving

tylko to jest nie praktycze xD a i przez wiekszosc polskiego konserwatywnego spoleczenstwa ( stawiam naok 80 % - bo reszcie to zwisa ) taki czlowiek nie zostani zaakceptowany :)

Mi to rybka czy ktoś sobie wszczepi w ciało twflonowe kulki czy stalowe gwoździe, osobiście uważam że tacy ludzie raczej wiedzą co robią i mi się to podoba ogólnie, takie modyfikacje przeróżne :)
  • 0
Dołączona grafika

kris89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: xRonix golenie, shaving

To są teflonowe implanty z tego, co wiem.
Wiecie- tak jak w piersiach, tylko mniejsze, okrągłe i z... teflonu zamiast sylikonu.

Po co?? przeciez wy tez modyfikujecie swoje ciala wiec odpowiedzcie sobie sami na to


Porównywanie kulturystyki z samookaleczaniem i wszczemianiek sobie ciał obcych w ciało jest co najmniej nie na miejscu. Tego typa można ewentualnie porównać do syntholowców którzy są zakałą kulturystyki i tak jak ten koles mają (...)
  • 0
Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego

xgrubyx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: xRonix golenie, shaving

Porównywanie kulturystyki z samookaleczaniem i wszczemianiek sobie ciał obcych w ciało jest co najmniej nie na miejscu. Tego typa można ewentualnie porównać do syntholowców którzy są zakałą kulturystyki i tak jak ten koles mają (...)

Gadasz bzdury. Samookaleczenie? Ja tego nie widzę. Można porównać, bo kulturysta również modyfikuje swoje ciało, tylko inaczej. Z logicznego punktu widzenia to i nawet obcinanie paznokci jest drobna modyfikacja :) Ale wiadomo- rozne rzeczy spoleczenstwo akceptuje
  • 0

111pilsudski
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:(Z)Dolny Śląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: xRonix golenie, shaving

Gadasz bzdury. Samookaleczenie? Ja tego nie widzę. Można porównać, bo kulturysta również modyfikuje swoje ciało, tylko inaczej. Z logicznego punktu widzenia to i nawet obcinanie paznokci jest drobna modyfikacja :) Ale wiadomo- rozne rzeczy spoleczenstwo akceptuje


Czy kulturyści wszczepiają sobie implanty mięśniowe? Kulturyści rozwijają swoje ciało, a nie je modyfikują i jest to gruba różnica pod tym względem, że dobrze zbudowany człowiek, jest zdrowszy, atrakcyjniejszy i ogólnie praktyczniejszy. A te modyfikacje są raczej odwrotnością kulturystyki. Moim zdaniem robią sobie je ludzie, którzy mają nie pokolei, albo chcą sobie sami i innym udowodnić w tak prymitywny sposób że są czegoś warci.
  • 0

xgrubyx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: xRonix golenie, shaving

Czy kulturyści wszczepiają sobie implanty mięśniowe? Kulturyści rozwijają swoje ciało, a nie je modyfikują i jest to gruba różnica pod tym względem, że dobrze zbudowany człowiek, jest zdrowszy, atrakcyjniejszy i ogólnie praktyczniejszy. A te modyfikacje są raczej odwrotnością kulturystyki. Moim zdaniem robią sobie je ludzie, którzy mają nie pokolei, albo chcą sobie sami i innym udowodnić w tak prymitywny sposób że są czegoś warci.

Rozwijają... wiele określeń można przypisać jednej rzeczy. Nie mowie ze body modyfication to to samo co kulturystyka. bo owszem ze nie.
najpierw poznaj takiego czlowieka, potem oceniaj. z tego co wiem, wiekszosc rozwija swoje miesnie rowniez dla estetyki? czyz nie? a myslycie ze kolega z filmiku robi to dla przyslowiowego lansu, lub dla tego ze ma nie pokolei w glowie? Wiecie, niektorzy (i nie mowie ze sa to inteligentni ludzie, wrecz odwrotnie) ze wyciskanie sztang na silowni to glupota :)
  • 0

111pilsudski
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:(Z)Dolny Śląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: xRonix golenie, shaving

Rozwijają... wiele określeń można przypisać jednej rzeczy. Nie mowie ze body modyfication to to samo co kulturystyka. bo owszem ze nie.
najpierw poznaj takiego czlowieka, potem oceniaj. z tego co wiem, wiekszosc rozwija swoje miesnie rowniez dla estetyki? czyz nie? a myslycie ze kolega z filmiku robi to dla przyslowiowego lansu, lub dla tego ze ma nie pokolei w glowie? Wiecie, niektorzy (i nie mowie ze sa to inteligentni ludzie, wrecz odwrotnie) ze wyciskanie sztang na silowni to glupota :)


Oczywiście, że większość rozwija swoje mięśnie głównie dla estetyki, ale chyba nie powiesz aby body modyfications nadają estetyki? Mi się to kojarzy z syfem i dziką afryką. Nie uważam, aby gość z filmiku modyfikował się dla launsu, bo ciężko się launsować z taką twarzą, ale tak jak wcześniej napisałem, podtrzymuje zdanie, że starają się udowodnić innym, że są czegoś warci, bo odrastają od standardów. Jedni osiągają to wysiłkiem i potem przelanym na treningach, a inni rozcinają sobie język, i dziurawią ciało. Nie powiem, że to nie boli, albo, że nie wymaga to wyrzeczeń, ale jest to dla mnie po prostu KICZ.
  • 0

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: xRonix golenie, shaving

ale jest to dla mnie po prostu KICZ.


popieram
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


xgrubyx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: xRonix golenie, shaving
"Ale dla mnie to jest" "Według mnie"
Słyszałeś, że o gustach się nie dyskutuje?
Według mnie modyfikacje ciała dodaja estetyki (panowie, mi rowniez w tej dziedzinie niektore rzeczy sie nie podobaja! B)).
Dla was nie musi sie podobac. Kropka.

powiem ci ze rowniez jestem z pokrojow jak osobnik z filmu, ale nie, nie robie tego dlatego aby udowodnic komus ze jestem czegos wart, ze odrastam od standartu. to jest zwykla chec bycia pieknym w swoich oczach. tyle

Skoro jesteś tak stereotypowy i mówisz, że to ci się kojarzy z Afryką to zapewne tatuaże- które również są modyfikacjami ciała- posiadają tylko ludzie którzy byli w więzieniu? :lol: Typowe burackie myślenie polaka, bez obrazy :)
  • 0

111pilsudski
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:(Z)Dolny Śląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: xRonix golenie, shaving

"Ale dla mnie to jest" "Według mnie"
Słyszałeś, że o gustach się nie dyskutuje?

Po to został wrzucony ten filmik, żeby każdy kto chcę wyraził swoje odczucia na ten temat.

Według mnie modyfikacje ciała dodaja estetyki

Podobno o gustach się nie dyskutuje?;]

powiem ci ze rowniez jestem z pokrojow jak osobnik z filmu,

Domyśliłem się.

Skoro jesteś tak stereotypowy i mówisz, że to ci się kojarzy z Afryką to zapewne tatuaże- które również są modyfikacjami ciała- posiadają tylko ludzie którzy byli w więzieniu? :lol: Typowe burackie myślenie polaka, bez obrazy :)


Niektóre tatuaże dla mnie to nieomal dzieła sztuki. Ludzie którzy robią tatuaże są utalentowani, a więc jeśli ktoś wykonuje profesionalne tatuaże to ok, podoba mi się. Natomiast jeśli dziara jest tandetna to wiadomo, że nie podoba mi się i tylko szpeci ciało. Tak samo jest z tymi modyfikacjami. Podziurawić się każdy potrafi.
  • 0

xgrubyx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: xRonix golenie, shaving
Tak, nie dyskutuje :lol:
Ale nie chcę, abyś myślał, że ludzie którzy to robią nie uwazaja tego za estetyke. Rozumiem, ze ty tego nie uwazasz i szanuje twoj poglad, ale gdy slysze ze takie osoby maja cos nie tak z bania albo sa glupi, to jest to zwykly pokaz swojego jakze nieinteligentnego i zamknietego umyslu.

Domyśliłem się.

Dodam ze ja sam mam 5 kolczykow, przy ronim to nic, ale mam jednego w miejscach intymnych i swietnie sie sprawuje :)
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: xRonix golenie, shaving

Tak, nie dyskutuje :lol:
Ale nie chcę, abyś myślał, że ludzie którzy to robią nie uwazaja tego za estetyke. Rozumiem, ze ty tego nie uwazasz i szanuje twoj poglad, ale gdy slysze ze takie osoby maja cos nie tak z bania albo sa glupi, to jest to zwykly pokaz swojego jakze nieinteligentnego i zamknietego umyslu.

Dodam ze ja sam mam 5 kolczykow, przy ronim to nic, ale mam jednego w miejscach intymnych i swietnie sie sprawuje :)

xgrubyx gdzie masz kolczyki B) ja osobiście mam 3 kolczyki (uszy i brew) i jakoś nie narzekam.
  • 0
Dołączona grafika



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024