Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poczatek z silownia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Pogro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ełk

Napisano Ponad rok temu

Poczatek z silownia
Jaki bylyby odpowiednie odzywki dla mnie? Zaczynam dopiero teraz na powaznie przygode z silownia i nie wiem czy odrazu cos brac? Odnoszac sie do parametrow to:
1.Mam 19 lat
2.Wzrost 176cm
3.Waga 85kg
4.Stopien zatluszczenia jest dosc spory. Nie porazajacy ale mam dosc spora "oponke" no i ogolnie troszke tluszczyku ;). Jakies odzywki oraz porady jak szybko pozbyc sie tego? :)
5.Metabolizm mam na poziomie srednim.
6.Celem jest zwiekszenie masy ciala(nie do przesady ;) ), a zmniejszenie tluszczyku oraz wyrobienie rzezby. Sila mniej wazna, jednak zawsze dobrze miec troszke "pary" :)
7.Tak jak mowilem dopiero zaczynam z silownia na powaznie.
8.Wczesniej nie bralem zadnych odzywek.
9.Niestety nie mam zadnej diety.
10.Na suplementy moge przeznaczyc jak na poczatek do 250zl. Jednak taka suma moze odbudowac sie po okolo 4 miesiacach dopiero :(. A maja starczyc na obojetnie jaki czas. Tak jak mowilem 4 miechy pozniej musze czekac na ponowna taka sume. Chodzi mi glownie o wyrobienie fajnej sylwetki.
  • 0

McDo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatek z silownia
a wiec proponuje tak napocztek dieta redukcyjna znajdziesz ją w dziale odżywianie oraz ACT czyli trenig ogulno rozwojowy który znajdziesz w dziale trenig po około 8 tygodniach możesz kupić to
Trec Nutrition Thermo Fat Burner i Olimp GREEN TEA pomoga zrzucić tłuszczyk
  • 0
Witam wszystkich wrucilem :)

Pogro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ełk

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatek z silownia
Aha dobra, dzieki. A jak juz zaczne brac te Trec Nutrition Thermo Fat Burner i Olimp GREEN TEA to dalej stosowac ten trening ogolnorozwojowy? Czy wtedy juz zmiana na jakies inne cwiczenia? Moze tez jakis rowerek, stepper lub bieznia by sie przydala?
  • 0

McDo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatek z silownia
jak skończysz ACT to weź sobie jakiś trenig z podwieszonych postów w dziale trenig
i wtedy łykaj suple a i najważniejsze DIETA REDUKCYJNA BO BEZ TEGO NIE KUPUJ NAWET TYCH SUPLI STRATA KASY
  • 0
Witam wszystkich wrucilem :)

1988
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatek z silownia
Aminokwasy rozgalezione moga pomoc w czasie diety redukcyjnej, oczywiscie odpowiednio stosowane. Ewentualnie mozesz brac bialko serwatki nie ma wogole tluszczu, a wartosciowy posilek. W twoim przypadku najwazniejszy jest trening aerobowy, mniej silowy. Juz od samego biegania i rowerka albo plywania, oczywiscie regularnego powinienes miec efekty.Rob caly czas plan na rzezbe-czyli wiecej niz 15 powtorzen w serii itp.
  • 0

Pogro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ełk

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatek z silownia
Dobra. Dziekuje bardzo za cenne porady :). Mam cicha nadzieje ze spadnie troszke zbednego ciala ze mnie ;). Dzieki jeszcze raz.
P.S. Jak bedzie widac juz efekty to wam sie pochwale ;).
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024