Skocz do zawartości


Zdjęcie

1 more time - masa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

leorick
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

1 more time - masa
AAAAtak se siedzie deszcz pada za oknem. Romyslam se.....jak tu nabvycmasy. Kreatynke biore bialko serwatkowe tez biore i pije litr mleka dziennie, ( mam 15 lat 55 kg). I TAK CZYTAM SOBIE TEN POST PONIZej... "ty masz 55 kg i chcesz rzeźbę robiić ? " . Tak se pomyślałem ze ważąc tyle samo ... to po co ja robie te brzuszk, ktore mają należeć o jednego ćwiczeń na mase. Przeciez brzuszki sa na reźbę. Nie wiem...przeglądałem juz wszystkie linki ktore podaliście na mase... Ale ni wiem wciaz konkretnie, bo nikt naforum nie napisał, co mam zrobić... aby przytyć. Obecnie byłem na kilku forach....i obecnie ćwiczę tylko 3 rzeczy: pompki z podrporem tyłem przodem i zwykłe (klata) , brzuszki i unoszcenie ou nóg w pozycji siedzącej + brzuszki (brzuch) oraz stawaniena palcah z obcazeniem... I wciaz nie wiem co jest dobre na mase i co jest złe...co ja mam robić nie mająć ni9c w domu. Mam siebie łóżko i......2 huntle :? Pomozcie jakos powiedzci konkretnie jakie cwiczenia robic bo chce trohe porzezbi ale musze te mae nabyc cholera :D HELp
  • 0

Penetrator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 more time - masa
Nie jestem tutaj żadnym expertem ale przez ostatnie pół roku przybrałem 11 kilo więc coś tam z własnego doświadczenia wiem. Zrób sobie na początek dietkę na masę, przykładów masz od groma na tym forum. Staraj się prowadzić zdrowy tryb życia (nie chlej, nie ćpaj). Przydałoby się żebyś sobie zrobił lub kupił chociaż ławeczkę ze sztangą lub samą sztangę i ćwiczył na taboretach. Jedz o równych porach 4-5 posiłków mniejszych a nie 3 duże. Z Twoją masą to jedz dobrze i dużo żebyś czuł się "napompowany", ćwicz 3 razy w tygodniu, treningi też znajdziesz na forum, jeśli masz pieniądze to dietę uzupełnij o Gainera (Mass XXL) i będzie dobrze, ja też nie mogłem nabrać masy, stałem od kilku lat na 62-ch kilogramach a teraz ważę 73 i ćwiczę aby nie zmarnować masy tylko zrobić z niej mięśnie.
Życzę Ci powodzenia i samozaparcia a dokonasz wiele, zważywszy, że masz dopiero 15 lat ;-)
  • 0

leorick
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 more time - masa
Dajcie mu operatora. No oto latało...........przeczyalęm 2 razy i zajarzyłęm.....mam dopiero 15 lat moge za pol roku isc na silke....gainerka i diete. Tylko ile kosztuje sztanga gdzie moge qpić .

[ Dodano: 30-10-2004, 11:07 ]
Jeszcze zapomniałęm 15 razy podziękować :P thx
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 more time - masa
sztange mozesz kupic......w sklepie sportowym...w hipermarkecie....albo na allegro :)
a cena zalezy od jej dlugosci...najtansze widzialem od 90 zl :)
  • 0

leorick
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 more time - masa
A jaka odzywka lepsza: bialko erwatkowe czy bialkowo-weglowodanowa ?
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 more time - masa
odluz ta kreatyne albo ja sprzedaj narazie nie dla ciebie ona kreatyne bierze sie po roku treningow ....a pozatym jestes na nia zamlody ...lepiej niej nie bierz
mozesz kupic gainera i cos ze sprzetu... ja np. mam w domu silke i moj sprzet sklada sie z : lawka plasko-skos, gryf dlugi , 2 gryfy krotkie , i troche obciazenia narazie wystarczy i na tym sprzecie moge wykonywac cwicznie na kazda partje miesni ....
jak juz muwilem odluz kreatyne bo nie jest ci potrzebna narazie
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 more time - masa
Dokładnie.
Odsprzedaj kreatynę, kup sobie sprzęt (albo zapisz się na profesjonalną siłownię).

  • 0

siwkus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 more time - masa
ej masz 15 lat i co nie mozesz chodzic na zadna silownie czy niechcesz??
  • 0
PoZDrO



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024