Skocz do zawartości


Zdjęcie

Informacja z ostatniej chwili - Staż w Warszawie na Gwardii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Informacja z ostatniej chwili - Staż w Warszawie na Gwardii
W dniach 20-21.01.2007 odbędzie się EFE1 z częścią otwartą

Dojo: WKS "Gwardia" ul. Racławicka 132 Warszawa

Plan zajęć:
EFE1 do soboty 09.00 do upadłego :) ) czyli niedziela do 17.00

Część otwarta stażu (koszt 70 zł).
sobota
11.00-12.30
17.00-19.00
niedziela
10.30-12.00
15.30-17.00

Posiłki dla EFE1
sobota
obiad 12.30
kolacja 19.00

niedziela
śniadanie 07.00
obiad 12.00

Możliwy jet nocleg na macie, koszt około 10 zł. Jest konieczność opłacenia osoby odpowiedzialnej za nadzór w nocy ze strony Gwardii.
  • 0

budo_feanor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja z ostatniej chwili - Staż w Warszawie na Gwardii
No i proszę bardzo. Tyle osób krytykowało aikido spod znaku Kobayashi, więc teraz macie świetną okazję do weryfikacji swoich poglądów na macie z najlepszymi z PAA. Naprawdę jestem bardzo ciekawy ilu internetowych napinaczy się stawi..... :roll: :roll:

Co nie zmienia faktu że gorąco zapraszam :wink:
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja z ostatniej chwili - Staż w Warszawie na Gwardii
Paweł daj spokój, nie napinaj się :)
Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie.
Dla wszystkich poza-orgaznizacyjnych gości od siebie mogę tylko dodać prośbę żebyście mieli litość dla tych co będą tam ćwiczyć niemal bez przerwy :) a także byście starali się dokładnie patrzeć na to co robi sensei i podczas ćwiczenia dokładnie starać się to robić.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja z ostatniej chwili - Staż w Warszawie na Gwardii
No prosze, ten sam styl, ta sama organizacja a jakie rozne poglady na cwiczenie :) I za to cie lubie Garry! :wink:
  • 0

budo_feanor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja z ostatniej chwili - Staż w Warszawie na Gwardii
ja się nie napinam.... Tylko po prostu szlag mnie trafia jak tworzy się vortalowa loża ekspertów która nie ma zielonego pojęcia o tym stylu i się wypowiada. "Kiepska praca bioder", "co to za men??!!" "Shihan nie potrafi wiązać obi.." itp. itd......
:roll: :roll: :roll:

A poza tym jestem troszkę nerwowy bo przez bark w gipsie byłem miesiąc wyautowany, a jeszcze czeka mnie rehabilitacja.... :? :(

Ale na stażu będę ćwiczył of course :wink: :wink: 8) :twisted:
  • 0

budo_dojoman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja z ostatniej chwili - Staż w Warszawie na Gwardii
Co to jest EFE1, kto staż prowadzi?
  • 0

budo_feanor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja z ostatniej chwili - Staż w Warszawie na Gwardii
To informacja oficjalna:

E.F.E.- POLSKA stwarza możliwości pogłębiania znajomości Aikido, oferując szkolenia i stałe podnoszenie kwalifikacji przyszłych kadr nauczycielskich Aikido. Szkoła ta działa w porozumieniu z francuską szkołą nauczycielską E.F.E. A.A.A. utworzoną w 1981 r. przez Mistrza Andre Cognard 8° Dan. Dzięki temu uczestnicy E.F.E. - POLSKA mogą brać udział w stażu Aikido, będącym podsumowaniem całego cyklu E.F.E., który odbywa się co roku na przełomie kwietnia i maja we Francji. Cykl szkoleń EFE w Polsce, będą prowadzić:

Patrick Matoian sensei 6° Dan, jest bezpośrednim uczniem SHIHAN Cognard Andre 8 dan, dyrektorem technicznym Autonomicznej Akademii Aikido (3A ) na obszarze północnej Francji, naucza Aikido w wielu krajach na całym świecie, min. we Francji, Indiach, Syrii i Polsce. Matoian sensei rozszerza swoje nauczanie prowadząc warsztaty Aikido dla aktorów, cyrkowców, tancerzy baletowych, malarzy, znajdując wspólne płaszczyzny w różnych dziedzinach życia i twórczości.

Bieńkowski Dariusz sensei 5° Dan stoi na czele Polskiej Akademii Aikido, będącej członkiem międzynarodowej organizacji Kokusai Aikidô Kenshukai (Kobayashi Hirokazu Ha). Posiada on 20-letnie doświadczenie w Aikido.

A to tak ode mnie :wink: :wink:
Mamy EFE 1 i EFE 2

Jedynka jest bardziej intensywna, to prawie dwa dni non stop na macie. ok 10 godzin dziennie z krótkimi przerwami. Biora w nim udział ludzie od 3 kyu w górę i są to staże przeznaczone dla przyszłej i obecnej :wink: kadry instruktorskiej. Cykl EFE 1 składa się z 4 spotkań w roku.

EFE 2 jest mniej intensywne. Mniej godzin, 3 spotkania w roku. Może w nich brać każdy do 4 kyu włącznie

Ogólnie jest to fajna acz męcząca sprawa :) :twisted: :wink:
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja z ostatniej chwili - Staż w Warszawie na Gwardii
Jejku to info sprzed pięciu lat 8)

Sensei Dariusz Bieńkowski zajmuje się aikido od 26 lat.

Biegnę to poprawić na stronce :D
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja z ostatniej chwili - Staż w Warszawie na Gwardii

Co to jest EFE1, kto staż prowadzi?


Staż poprowadzi sensei Patrick Matoian 6 Dan.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja z ostatniej chwili - Staż w Warszawie na Gwardii

Jejku to info sprzed pięciu lat 8)

Biegnę to poprawić na stronce :D

hehe update stronki co 5 lat :lol:
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja z ostatniej chwili - Staż w Warszawie na Gwardii

Jejku to info sprzed pięciu lat 8)

Biegnę to poprawić na stronce :D

hehe update stronki co 5 lat :lol:


Raczej stałej informacji o EFE, niedopatrzenie. Aktualizacje strony aikido.art.pl są robione na bieżąco, bo na brak staży nie mamy co narzekać.
  • 0

budo_avbert
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mazowsze

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja z ostatniej chwili - Staż w Warszawie na Gwardii
Rozumiem że można w sobotę o 10.30 wpaść na gwardię, zapłacić ile się należy i poćwiczyć. Czy też trzeba jakąś deklarację uczestnictwa wypełnić?
  • 0

budo_marilyn m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja z ostatniej chwili - Staż w Warszawie na Gwardii
tak, deklarację podpisaną własną krwią i 2 zdjęcia :wink:
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja z ostatniej chwili - Staż w Warszawie na Gwardii

Rozumiem że można w sobotę o 10.30 wpaść na gwardię, zapłacić ile się należy i poćwiczyć.

Oczywiście że można poćwiczyć, a nawet trzeba. Ponieważ daje możliwość ćwiczenia z większością nauczycieli z Polskiej Akademii Aikido (w tym również z Dariuszem Bieńkowskim), którzy na stażu po prostu ćwiczą, a nie załatwiają ważne sprawy organizacyjne :lol:
  • 0

budo_wingman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Marchia Północna

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja z ostatniej chwili - Staż w Warszawie na Gwardii
Ćwiczą, ćwiczą a potem umierają :) :) :) :) :)
Zapraszam wsiech adieptów tajnej aiki na staż otwarty.
  • 0

budo_feanor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja z ostatniej chwili - Staż w Warszawie na Gwardii
Taaak :) ja też gorąco zapraszam Mimo barku wymagającego rehabilitacji będę dzielnie walczył :wink: A że będę walczyła całe dwa dni jako uczestnik EFE 1, przeto od razu proszę o wyrazumiałość dla rekonwalescenta :wink: :wink: :)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja z ostatniej chwili - Staż w Warszawie na Gwardii

Taaak :) ja też gorąco zapraszam Mimo barku wymagającego rehabilitacji będę dzielnie walczył :wink: A że będę walczyła całe dwa dni jako uczestnik EFE 1, przeto od razu proszę o wyrazumiałość dla rekonwalescenta :wink: :wink: :)

To moze zajrzyj w majtki i sie zdecyduj :lol: :lol:
Poza tym widze zes mocno sposcil/la z tonu, wojowniku czyimis rekami :roll:
  • 0

budo_feanor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja z ostatniej chwili - Staż w Warszawie na Gwardii
No doprawdy Szczepanie..... Mówi to osoba która używa kilku nicków na forum... :roll: :roll:

Spuściłem z tonu...?? Człowieku, ja tam nie jestem od tego żeby komuś udowadniać że moje jest mojsze niż twojsze.... Ja tam idę się uczyc, płace za to ciężkie (dla studenta :wink: ) pieniądze. Wojownik czyimiś rekami??!! Szczepan, błagam Cie bez takich durnych tekstów..... za cienki jestem :) Ale na macie będzie wielu "niecienkich" :wink: :evil:
Ale taki staż to jest okazja, dla wielu osób spoza stylu, żeby poćwiczyć z naprawdę solidnymi "hakamami". Tak jak pisał garry, tam 5 czy 4 dan ćwiczy tak samo ciężko jak osoby początkujące
Ja po prostu chciałbym zobaczyć tych wszystkich "napinaczy" i "specjalistów" jak się mierzą na bokken z danami :wink: :wink: :)
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja z ostatniej chwili - Staż w Warszawie na Gwardii
Swoją drogą ja rozumiem Feanora, że nawiązał do opinii (w wątku o gali) jakoby aikido robione przez nas było oszustwem i taka okazja jak nasz staż jest doskonałą okazją by przekonać się o tym empirycznie.

Jakkolwiek...

Z tego co mi wiadomo, większość naszych nauczycieli mało interesuję opinia internetowych ekspertów. Pracę i czas który musieli by poświęcić na forum wolą włożyć w trening na macie czy w domu. Po co tracić czas na jałowe dyskusje wszystko i tak weryfikuje mata.
Ponadto nie wiem jak u innych, ale u nas staże służą nauce, nie udowadnianiu czegokolwiek.
Ci co o tym zapominają często ulegają różnym kontuzjom.

Ten staż jest o tyle ciekawy, że jest to (kontrowersyjne na forum) EFE. Ile razy w dyskusjach padał zarzut na to że zamknięty. W ten weekend duża część stażu będzie otwarta (w wymiarze godzin równym normalnym stażom) oraz dostępna dla wszystkich niezależnie od przynależności organizacyjnej.
W wielu wątkach był poruszany temat, gdzie ćwiczą najwyższe stopnie w Polsce. W tej chwili jak to wygląda w PAA można przekonać się osobiście, ćwicząc na macie z samym Darkiem Bieńkowskim sensei. Odczuć jego 'oszustwa' w praktyce ;)

Martwi mnie zakres wiedzy jaki będzie pokazywany na stażu otwartym. Wszak na tę część przyjdzie dużo osób początkujących. Ale mam cichą nadzieję że uda się wszystkim robić to co pokaże sensei Matoian, by nie musiał uciekać do rzeczy podstawowych, a wałkowanych u nas latami. Mam też nadzieje, że nie będzie dzikich tłumów. Tak by wszyscy goście mogli jednak odczuć trochę tej atmosfery EFE ;)

Staż polecam głównie tym, którzy nie lubią być poklepywani po plecach ;)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja z ostatniej chwili - Staż w Warszawie na Gwardii

No doprawdy Szczepanie..... Mówi to osoba która używa kilku nicków na forum...

mod on
Nie uzywam kilku nickow na forum. Masz jakis dowod to zglos to adminowi jako zlamanie regulaminu. Jesli sie okaze nie prawda poniesiesz konsekwencje za pomowienie - ban. Jesli nadal bedziesz mnie oskarzal o to w przyszlosci bez zgloszenia adminowi - ban.
mam nadzieje ze to jasne.
mod off

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024