Skocz do zawartości


Zdjęcie

Informacja z ostatniej chwili - Staż w Warszawie na Gwardii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_feanor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja z ostatniej chwili - Staż w Warszawie na Gwardii

No doprawdy Szczepanie..... Mówi to osoba która używa kilku nicków na forum...

mod on
Nie uzywam kilku nickow na forum. Masz jakis dowod to zglos to adminowi jako zlamanie regulaminu. Jesli sie okaze nie prawda poniesiesz konsekwencje za pomowienie - ban. Jesli nadal bedziesz mnie oskarzal o to w przyszlosci bez zgloszenia adminowi - ban.
mam nadzieje ze to jasne.
mod off


:wink: :) :) 8) :twisted: :wink: jassne jak słońce o wszechmocny O` Modzie :wink: :lol: :lol:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja z ostatniej chwili - Staż w Warszawie na Gwardii

Z tego co mi wiadomo, większość naszych nauczycieli mało interesuję opinia internetowych ekspertów. Pracę i czas który musieli by poświęcić na forum wolą włożyć w trening na macie czy w domu. Po co tracić czas na jałowe dyskusje wszystko i tak weryfikuje mata.
Ponadto nie wiem jak u innych, ale u nas staże służą nauce, nie udowadnianiu czegokolwiek.
Ci co o tym zapominają często ulegają różnym kontuzjom.

Widzisz Garry, to co piszesz to latwizna. Nie ma zadnego problemu, zeby uszkodzic atakujacego ktory atakuje wedle z gory narzuconego schematu i jeszcze do tego nie ma prawa kontratakowac. W dodatku nie jest zaznajomiony z 'miejscowym' stylem.
To tak jakby dac wszystkie prawa jednej osobie(tori) a tylko jedna mozliwosc drugiej (uke) -- chyba przyznasz ze to nie w porzadku?
Zeby zabawa byla konstruktywna pewna podstawowa komunikacja musi byc zachowana, i temu sluzy m.inn. forum. Dzieki forum ludzie z roznych stylow moga sie zaznajomic w pewnym stopniu z innymi stylami w przyjacielskiej atmosferze.
Zamkniete staze nie sluza dobrze komunikacji i powoduja ze ludzie zamykaja sie w swoim 'kolku' odrzucajac wszystko co 'obce'.
  • 0

budo_apas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorrell, Ballyhea an Rath

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja z ostatniej chwili - Staż w Warszawie na Gwardii
1. Najpierw zaspokoję swoje grafomanskie, wynikajace z nudy ciągoty, z góry przepraszając za ot...

To tak jakby dac wszystkie prawa jednej osobie(tori) a tylko jedna mozliwosc drugiej (uke) -- chyba przyznasz ze to nie w porzadku?

Wstawcie sobie, moi drodzy, moda zamiast tori a usera w miejsce uke i robi się ciekawie w kontekscie pewnych zaszłości, które wszak tu i tam wypływają, prawdaż...

2. Teraz się ubezpieczę w iście Marianowym styl, uwaga:
:wink: :wink: :wink: :D :D :D :lol: :lol: :lol: :) :) :)

3. ... by wreszcie niepostrzeżenie i płynnie przejśc do merituma, jak mawiał pewien działacz PSL :D :

Zeby zabawa byla konstruktywna pewna podstawowa komunikacja musi byc zachowana, i temu sluzy m.inn. forum. Dzieki forum ludzie z roznych stylow moga sie zaznajomic w pewnym stopniu z innymi stylami w przyjacielskiej atmosferze.

Zgadzam się, temu powinno słuzyc Forum, choć jest to medium mało nośne jeśli chodzi o praktykę aikido. Jednakowoż...

Zamkniete staze nie sluza dobrze komunikacji i powoduja ze ludzie zamykaja sie w swoim 'kolku' odrzucajac wszystko co 'obce'.

... tutaj brak zgody, bo do komunikacji jest Form i staże otwarte, zamknięte zaś doskonale sprawdzają się, jeśli chce się zrealizować kompleksowy, progresywny program szkolenia w ramach całościowego przekazu. W innej formie jest to dużo trudniejsze, jeśli wogóle możliwe. IMHO, ofkoz...
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja z ostatniej chwili - Staż w Warszawie na Gwardii
Szczepan chyba wynikło jakieś nieporozumienie mnie zupełnie nie o to chodzi, to taka mała dygrasja była ;)
Pisząc "Ci co o tym zapominają często ulegają różnym kontuzjom." Miałem na myśli różnych udowadniaczy. Feanor tak jak każdy aikidoka przez to przechodzi. Ja też to przechodziłem i przechodziłeś również Ty.
Pisząc te zdanie miałem na myśli że to do niczego nie prowadzi. Bo z swojego doświadczenia wiem, że poprzez takie 'walki' nałapałem mnóstwo (całe szczęście drobnych) kontuzji. A wartość tego doświadczenia niewspółmierna do efektów.

Dlatego napisałem:
Ponadto nie wiem jak u innych, ale u nas staże służą nauce, nie udowadnianiu czegokolwiek.

a z doświadczenia wiem że...

Ci co o tym zapominają często ulegają różnym kontuzjom.

żadne tam łatwizny inne taki, życie po prostu.

Co do reszty n/c
  • 0

budo_avbert
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mazowsze

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja z ostatniej chwili - Staż w Warszawie na Gwardii
No to biorę dupę w troki i jadę na gwardie.
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja z ostatniej chwili - Staż w Warszawie na Gwardii


To tak jakby dac wszystkie prawa jednej osobie(tori) a tylko jedna mozliwosc drugiej (uke) -- chyba przyznasz ze to nie w porzadku?

Wstawcie sobie, moi drodzy, moda zamiast tori a usera w miejsce uke i robi się ciekawie w kontekscie pewnych zaszłości, które wszak tu i tam wypływają, prawdaż...

poklon
  • 0

budo_feanor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja z ostatniej chwili - Staż w Warszawie na Gwardii

No to biorę dupę w troki i jadę na gwardie.


Popraw mnie jeśli się mylę, ale chyba nie ćwiczyłes... :?: :twisted: :)
  • 0

budo_avbert
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mazowsze

Napisano Ponad rok temu

Re: Informacja z ostatniej chwili - Staż w Warszawie na Gwardii

No to biorę dupę w troki i jadę na gwardie.


Popraw mnie jeśli się mylę, ale chyba nie ćwiczyłes... :?: :twisted: :)

Niestety 5 minut po napisaniu tej wiadomosci zycie zweryfikowało moje plany i podjete decyzje. Jest mi bardzo przykro bo to by był najfajniejszy sposób spędzenie sobotniego popołudnia. Moze nastepnym razem
Na ra
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024