Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozpacz po Ostatnim i Jedynym...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_stellars
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Rozpacz po Ostatnim i Jedynym...
Cześć wszystkim.

Piszę, bo mi smutno. Zabrali mi nóż, ukochany mały - Strider MFS.

Wracałem ze Stanów, nawiasem - z kilku spotkań biznesowych - i striderka jak zwykle schowałem do bagażu głównego. Coprawda na ulicy jak bez bielizny się czułem, ale wiedziałem, że MFS wzdycha do mnie w pokoju hotelowym - nawet mu paracord do cięcia przywiozłem, co by się nie nudził.

W nocy zwykle szaleliśmy we dwoje ...

Ale do tematu - przyszedł czas, że trzeba wracać. Wymieniliśmy uśmiechy i strider powędrował do bagażu głównego.

Ale po powrocie... nie ma! Zabrali!

Została tylko kartka, że gestapo otwierało mi bagaż, coby sprawdzić czy kontrabandy nie wożę. Żadnej notki, nic, poprostu zabrali - bo komuś się spodobał...


A mój mały za mną tęskni... Ktoś pocieszy?


:cry:
  • 0

budo_stellars
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpacz po Ostatnim i Jedynym...
Nawiasem, będzie requiem, tylko zeskanuję archiwalne zdjęcia z beskidów, jak to ja i mały harcowaliśmy wesoło... Niejeden z was pociągnie nosem...
  • 0

budo_ciulkwens
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 923 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpacz po Ostatnim i Jedynym...
poczta takie rzczy trzeba wysylac
jak bys czytal porzadne fora o tematyce nozowej to bys wiedzial ;)
  • 0

budo_stellars
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpacz po Ostatnim i Jedynym...
Tam gdzie byłem można transportować noże w bagażu głównym, jest to zgodne z prawem i generalnie nie sprawia problemu. Problemem jest jednak to, że TSA kradnie od czasu do czasu z bagażów pasażerów - i nikt nie jest im w stanie tego udowodnić.

Zabrali mi małego i jestem wściekły! I smutny... :cry:

Problem jest jeszcze innej natury - MFS jest w obecnej chwili prawie niedostępny - większość sklepów do których uderzałem nie ma go już na stanie (nawet jeśli figuruje na ich stronie). A był to mój ukochany kompan podróży - czujesz teraz moją rozpacz?
  • 0

budo_bullitt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpacz po Ostatnim i Jedynym...
Stale woza w glownym i nie ma problemow. W Turcji byl raz problem, bo choc noz byl w glownym, to sie upierali, ze taki maly glowny to podreczny i musialem przelozyc do wiekszego glownego.

Niestety kradna. Przykra sprawa. Co dzien nosze AFCK, ale w droge zabieram np. Salt.

Ciekawa sprawa w Chinach, sa pelne odprawy bagazowe na dworcach... kolejowych. Przeswietlanie i bramki. A glowny bagaz podrozuje osobno! Najlepsze rozwiazanie na bramki... wchodzisz 'jak do siebie' :) Na klible w obcych hotelach tez dziala, bialego cykaja sie zatrzymac, hehehe.

Wpolczuje.
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpacz po Ostatnim i Jedynym...
Piterowi onegdaj zajebali z cargo noza custom o wartosci prawdopodobnie grubo wiekszej niz ow MFS. Wot kurwa, nei wozic noza za daleko i tyle.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024