Czy moge mieszać kreatyne......
Napisano Ponad rok temu
[ Dodano: 30-09-2004, 1:09 ]
Chodzi mi oto czy moge to pić na raz czy między kretom a białkiem mam zrobić przewe
Napisano Ponad rok temu
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą
Napisano Ponad rok temu
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
To wszystko przez kreatyne |
Inne sporty |
|
|
||
czy moge zjesc tunczyka wieczorem na rzezbe? |
Dieta |
|
|
||
Bogate w białko śniadanie ograniczy skoki glukozy |
Artykuły i Ciekawostki |
|
|
||
Czy trening domatora robić codziennie? |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Ektomorfik... białko z tłuszczy |
Dieta |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Xenadrine!- Ponad rok temu
-
Kreatyna a spadki ???Guest_Endi_* - Ponad rok temu
-
czy już czas na kreatyne ??- Ponad rok temu
-
Wazne pytanie!! ...:)- Ponad rok temu
-
Serwatka!- Ponad rok temu
-
kreatyna i Trec Nutrition L-Karnityna- Ponad rok temu
-
Konkretnie o mass xxl- Ponad rok temu
-
szukam porady co do odzywek na MASE,...pomocy...- Ponad rok temu
-
suplementy jak zazywac ?- Ponad rok temu
-
ultra ripped ephedra free- Ponad rok temu




Ponad rok temu
