Skocz do zawartości


Serwatka czy Carbo ???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Endi_*

Guest_Endi_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Serwatka czy Carbo ???
Witam . . moje pytanko jest odnosnie serwatki . . patrzac na jej zawartosc ok 13g bialka ponad 70 g weglowodanow i kilka g tluszczu na 100g produktu to jest to spoko odzyweczka i tu pytanko jaki jest sens kupowac odzywke weglowodanowa za kilkadziesiat zł skoro np taka serwatka ma rownie duzo weglowodanow czy tez bialka a jest duzo tansza Czy zamiast gainerow mozna faszerowac sie serwatką liczac na podobne rezultaty ? Pozdro

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Serwatka czy Carbo ???
To musi byc jakies chujowe bialko bo dobre bialko zawiera ok 80 gram bialka. To co napisales to jest raczej Gainer.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

GośćGuest_Endi_*

Guest_Endi_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Serwatka czy Carbo ???
Nie no chujowa to ona napewno nie jest Serwatka jak serwatka wystarczy wejsc na allegro i kazda z nich ma tyle samo bialka i niby prosto od producenta. ta np [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] czy taka serwatka moze zastepowac odzywke weglowodanową z wyzszej półki ?

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Serwatka czy Carbo ???
To jest gowno a nie bialko, nawet Gainera niezastopi. To sama laktoza, jedynie co Ci moze po tym przyjsc do troche tluszczu.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

Prezes07
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:Sport ( Siatkówka )

Napisano Ponad rok temu

Re: Serwatka czy Carbo ???
serwatka jest do bani!! <-- moje zdanie
  • 0

salam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łask

Napisano Ponad rok temu

Re: Serwatka czy Carbo ???
A co powiecie na temat KAREINY ?? To jest białko podobno pełno wartosciowe, czyli w sumie zawiera na oko od 70g do 90g gdzies tam :P (na oko to facet w szpitalu umarł:)) Ale co myslicie o tym ??
  • 0

yahoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1785 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc/Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Serwatka czy Carbo ???
to co on napisal to serwatka z mleczrani, 13 gram bialka i 70 weglo to jest jej sklad... Ale to gowno bo ma za duzo laktozy i przybiera sie tylko masy tluszczowej a nie miesniowej
  • 0
sie skacze...
sie plywa...
cialko tez sie ma zajebiste...

salam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łask

Napisano Ponad rok temu

Re: Serwatka czy Carbo ???
Ale ja pytam o KAZEINE a nie o SERWATKE. Wiem jak to działa bo to żarłem i tylko brzucha dosatałem naszczescie przez te wakacje ładnie to spaliłem i brzusio płaściutki i masa ta sama. Powiedzcie mi co sadzicie o KAZEINIE !!
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024