Skocz do zawartości


dawkowanie ;]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_apart_*

Guest_apart_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

dawkowanie ;]
Witam
Jak widac jestem nowy, ale forum przegladam juz od dosc dawna. Zarejestrowalem sie dopiero teraz bo zamowilem sobie suplementy i chcialem miec shakera + 5%rabatu:p Moje pytanie odnosi się sie dawkowania. Powiem wpierw co mam: TREC NUTRITION Kreatyna Mikro + Taurine 560 g + Dextroza 500 g GRATIS!(zostalem wyrolowany, poniewaz powinno byc 1kg dekstrozy, dopiero dzis zauwazylem przegladajac oferty w necie :| a kupowalem w sklepiej) potem aminokwasy Trec Nutrition Amino Whey System 250 tab(tez w sklepie, ale tu akurat jest all ok) i zamowilem wlasnie mass xxl 4,8kg tez treca.
!update: wlasnie otrzymalem mass xxl 4,8 kg wow 1 dzien tylko, a zaplacilem 6,5zl mniej niz w sklepie i jeszcze gratis shaker + dostawa do domu :)))

Chcialbym od wrzesnia zaczac cykl z kreatyna. Dodam, ze w wakacje mialem z 2-3 tyg przerwy, ale tak od 2 tyg cwicze juz regularnie. Wczoraj pierwszy raz wzialem aminokwasy :) 9 tabletek ( 3 przed trenem tzn. 30 min przed, potem od razu po tren 3 i jak wrocilem do domu to znow 3)
I jak to wszystko rozplanowac zeby byly dobre efekty?
Dziekuje z gory za wyciagniecie pomocjnej dloni :)
pozdrowiam

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie ;]
proponuje poczekac z kreatyna do pazdziejnika a teraz wbic sie w normalny rezim treningowy, co jak mogloby sie wydawac nie jest takie proste po przerwach wakacyjnych.
Masz diete?
rozpiska supli zajmiemy sie pozniej:-)
  • 0
[you]
pozdro :P

GośćGuest_apart_*

Guest_apart_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie ;]
hmm do pazdziernika po 2,5 tyg przerwie ?:| dodam, ze cwicze juz rok i kreatyne juz bralem, ale najzwyklejsza w swiecie olimpa bo nie bylo funduszy :/ Jesli chodzi o diete to mam (jako taka), ale ciezko jest mi ja utrzymac ze wzgledu na to, ze chodze do szkoly (8-15) a po 2 niektore diety sa smieszne wg mnie, poniewaz wziasc 100g piersi z kurczaka to nie jest latwo, a po 2 czy z rozna czy gotowanego? choc to moze roznicy nie ma? Staram jesc spozywac posilki co 3-4h. Nie chce tu pisac o diecie bo to nie dzial przygotowany do tego, wiec bede w dziale Dieta :)
A co do aminokwasow, mass xxl i kreatyny to jak najlepiej stosowac?



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024