Skocz do zawartości


Zdjęcie

stawy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

stawy
chcialbym Was zmobilizowac do dobrej rozgrzewki.

Jestem aktualnie na mikrocyklu 5 w HST, mam problemy ze stawami :/ bolą jak diabeł, nie ejst to tylko wina rozgrzewki(chociarz wczesniej przy 10 olewalem ją troche i teraz zaowocowalo ;)

niedloogo ide na rtg, zobaczymy ale prawdopodobnie stan zapalny.
mniej wiecej od poczatku HST biore glukozamine ale nie pomaga zbytnio, wczoraj mi dał sie we znaki bool nagle podczas robienia jedzenia cos strzelilo i jaja, boli łokiec. Kupilem sobie naproxen w najblizszej aptece, bool po kilku chwilach od wsmaroania miną.
Aktualnie tez zaczynam naświetlac sie lampą BIOPTRON bo mam ją w domu, a ostatnio slyszalem ze przy problemach ze stawami calkiem niezla.

Takze zachęcam wszystkich do dobrej rozgrzewki by sie ustrzec od problemoow. :)
  • 0
Pozdrawiam Strong

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: stawy
dolaczam siem do przestrogi stronga :yes: - problemy ze stawami to nic ciekawego, a dodatkowo przez to ze sa one slabo unaczynione ich regeneracja przebiega wyjadkowo wolno...

ja mialem przerwe w treningach ok. 3miechow wlasnie z powodu problemow z lokciami ;/
nikomu tego nie zycze :roll:
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

tomek85mazury
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: stawy
ja od poczatq swojej przygody z pakernia mam 10min rozgrzewke , stosowalem ja tylko ja z mijej silowni ale gdy rozpoczely sie boole stawoow i niezdolnosc do cwiczen zarazem przerwa w nich , wczyscy z moich partnerow z silowni zaczeli sie stosowac do moich zalecen 10min rozgrzewki:)i jest ok:)
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: stawy
10 minut rozgrzewki to malo, conajmniej 15-20
  • 0
Pozdrawiam Strong

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: stawy
10min. rozgrzewki jest wystarczajace :P
dluzsza rozgrzewka zabiera zbyt duzo energii...
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

tomek85mazury
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: stawy

10min. rozgrzewki jest wystarczajace
dluzsza rozgrzewka zabiera zbyt duzo energii...

zgadzam sie:)
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: stawy
najwazniejsze jest rozgrzac stawy = potem przed odpowiednimi cwiczeniami mozna robic serie rozgrzewkowa - pobudza krazenie, ale 20min. rozgrzewy to wg. mnie przesada...
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: stawy
ale wy jestescie ***

5-10 minut rowerek
5 minut stawy
5 minut miesnie

jak wy chcecie to pomiescic w 10 minutach ? zastanoowcie sie !! to ma byc porządna rozgrzewka

ava po Tobie sie tego nie spodziewalem %-)
  • 0
Pozdrawiam Strong

tomek85mazury
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: stawy
ja od 4 lat zadnej kontuzj jeszcze nie mialem:)

[ Dodano: Pon Lip 19, 2004 11:47 pm ]
przy takiej rozgrzewce:)
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: stawy
ja pomijam rowerek, ew. robie 3min. :P

najwazniejsze jest rozgrzac dobrze stawy - to leczenie ich kontuzji jest najbardziej czasochlonne i one powinny byc priorytetem przy rozgrzewce. 10min. jazda na rowerku to wg. mnie gruuuba przesada - zbyt duze niepotrzebne straty ernergii :roll: jak chcesz pobudzic dobrze krazenie to dobrym wyjsciem jest seria rozgrzewkowa przed 1szym cwiczeniem na daa partie miesni :D
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: stawy
ava uklad krionosny najpierw pozadnie rozgrzac trzeba a nie 3 minuty sie podbawic ;)

guru mam kolege co w zyciu rozgrzewki nie robil i nie ma zadnych problemoow ze stawami to kwestia indywidualnia, a ja qrde rozgrzewka glukozamina i dupa :D:D:D:D:D:D:D
  • 0
Pozdrawiam Strong

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: stawy
nio strong ladnie napisal :-) 15-20 min i bedzie ok :-)
pamietajcie ze te 5-10 min [czyli np. rowerek mozecie zrobic tez przed silownia np. idac szybkim marszem do niej :-) ]
  • 0
[you]
pozdro :P

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: stawy
nio... ja zawsze zapier*** na silownie bo najczesciej mi czasu brakuje %-) (*czyli mam rowerek z glowy :PPPP )

a tak serio to ja jestem z frakcji WBD - on tez by siem nie zgodzil z 15-20min. rozgrzewka :P
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024