Skocz do zawartości


Zdjęcie

mięśnie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

gocha
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

mięśnie
Mój facet (33l.) jest super wyrzeźbiony, ma płaski brzUch i dość duże mięśnie. Trenuje codziennie po 1,5 h, i cały czes stosuje jakieś diety. Mam pytanie: CZY MOŻLIWE JEST UTRZYMANIE SUPER SYLWETKI I DUŻYCH MIĘŚNI BEZ BRANIA KOKSU? On twierdzi, że nic nie bierze, a ostatni raz brał koks 7 lat temu. Czasami ma jakieś dziwne napady złości, jak go zdenerwuję, to on nie umie się pohamować z głupimi tekstami i krzykiem. Naszczęście nigdy mnie nie uderzył i raczej jestem pewna,że by tego nie zroił. Oboje myślimy o ślubie ale czasami się obawiam.
  • 0

makak155
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mięśnie
kzdy czasem sie zdenerwuje ale to prawda ze jak sie bierze koks to ma sie napady złosci i wogóle daje na psyche ale sie nie martw to najprawdopodobniej zwykła handra
  • 0

Kafar1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1634 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA

Napisano Ponad rok temu

Re: mięśnie
to ze jest czasem agresywny moze byc spowodowane przez koks ale moze tez byc przez diete.
Podaj jego wymiary biceps,udo.
Mozliwosc utrzymania sylwetki bez koksu jest mozliwa ale jak jest naprawde duzy i dotego ma super rzezbe to koks moze wchodzic w gre.
Powiedz jeszcze ile cwiczy?
  • 0
Sie skacze..Sie plywa..Bajerka jest..Cialko tez mam zajebiste

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: mięśnie
Agresja moze byc spowodowana tym ze kiedys bral koks. A jak ma odpowiednia diete to jasne ze moze(jak cwiczy na rzezbe) A napisz nam czy jego miesnie jeszcze rosna czy chodzi Ci tylko o to ze od dluzszego czasu ma rzezbe???
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: mięśnie
ja nic nie bralem, a jestem cholerykiem i jak siem czasem wkurw*** to nie jest dobrze ;)
ale jesli chodzi o kobiete to raczej nie potrafia mnie tak denerwowac (za wyjadkiem bezczelnej mlodszej siory %-)); kocham kobiety :D

to moze byc od tego, ze kiedys bral (np. jakiegos tescia)
mozna utrzymac siem bez koksow na niezlym poziomie :D


ile jestescie juz razem ??

kochasz go ?? - zaufal mu ;)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: mięśnie
Ja tez potrafie byc agresywny jak sie zdenerwuje, a nic niebralem.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: mięśnie

Ja tez potrafie byc agresywny jak sie zdenerwuje, a nic niebralem.

widzialem w Twoim jednym, ost. poscie %-)))
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

DaYmon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: mięśnie
Moze byc to od koksu ale równiez normalny objaw.Kazdy przeciez jest w jakims stopniu agresywny ale niektorzy tego nie okazuja a inni tak.
  • 0

kozaczek1418048738
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mięśnie
a ja uwazam ze to nie jest wynik brania koksu ja czasami tez mam napady agresji ale jest to spowodowane slabymi wynikami na silowni czasami spadkami sily lub masy mam dobra rade porozmawiaj z nim na temat silowni czy mu dobrze idzie trening czy jest zadowolony z efektow to napewno go uspokoi powiedz mu ze bardzo ladnie wyglada itp gwarantuje ze minie mu zlosc aha no i to tak jest z facetami ktorzy trzenuja kazdy z nich poniekad jest narcyzem :D
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: mięśnie
jesio jedno:
rozmowa jest wyjsciem z kazdej sytuacji :D - pamietaj.
porozmawiaj z nim powaznie na ten temat... powiedz mu co myslisz, czego siem boisz itp. (oczywiscie milym, czulym & opiekunczym tonem :mrgreen: - nie atakuj !!)
bedzie dobzie :D
zycze Wam wsiskiego najlepszego !! ;)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Panicz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:capoeira, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: mięśnie
Fakt... nie możesz sobie wmawiać, że jego złość ma korzenie w buzowaniu. Być może z natury jest nerwowy. A jeśli bierze stery.... cóż... ja wychodzę z założenia, że każdy kto to robi wie co robi....
  • 0
Ale najważniejszy i tak jest trening....

gocha
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mięśnie
Jeśli chodzi o mojego faceta, to trenuje już od 13 lat, a koks brał w wieku 24 lat (7 lat temu), przez 2 lata, oczywiści z przerwami. Wymiar jego bicepsu to 47 cm, a uda 72 cm, przy wzroście 177 cm. Pytałam go jak mu idzie trening i czy jest z niego zadowolony. On twierdzi,że jest dość dobrze i ogólnie jest zadowolony z treningu. Swoją wybuchowość tłumaczy chrakterem i temperamentem. Twierdzi,że zawsze taki był i na pewno nie ma to nic wspólnego z koksem,który kiedyś brał. Razem jesteśmu już od ponad 4 lat i rzeczywiście zawsze był taki nerwowy. Od dłuższego czasu bierze clen, dokładnie nie wiem ile i jak często, ale spodkałam się już z tym u niego 3 lata temu.
  • 0

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: mięśnie
No to musisz zaakceptowac jego zdenerwowanie. A Clenbuterol to nie jest uwazany jako steryd.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: mięśnie

trenuje już od 13 lat, a koks brał w wieku 24 lat (7 lat temu), przez 2 lata, oczywiści z przerwami. Wymiar jego bicepsu to 47 cm, a uda 72 cm, przy wzroście 177 cm

no, imponujace rozmiary, ale przy takim stazu... jesli chodzi o utrzymanie tego co siem ma ;) (oczywiscie nie mowie tu o koksach) to jest latwiej niz do tego dochodzic - jesli cwiczy regularnie itp. to wcale nie musi siem wspomagac sterami

kochajcie siem :D :mrgreen:
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

DaYmon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: mięśnie
Zgadzam sie Avanger.Jesli bedzie mial dobra diete i cwiczenia to nie trzeba sterow na utrzymanie masy.A clena zapewne bierze aby sie ladnie wyrzezbic.
  • 0
KOKS TO OSTATNIA DESKA RATUNKU WIĘC NIE SIĘGAJ PO NIEGO ODRAZU

tomek85mazury
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mięśnie
pewnie ze jest mozliwe utrzymanie super sylwetki bez koksow :)wystarczy popatrzec na mnie
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024