Skocz do zawartości


Zdjęcie

co na początek ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

oofo
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom (Południe)

Napisano Ponad rok temu

co na początek ?
witam wszystich, przeglądałem właśnie jakieś informacje dotyczące kreatyny, gdyż mi ją polecono, ale widze, że na początek większość tutaj proponuje gainery ...

mam 20 lat, 186 cm wzrostu, 74 kg wagi, jestem raczej ektomorfikiem, ćwiczę narazie raz na tydzień, większą wagę przykładałem do tej pory na worek a nie typowymi ćwiczeniami na siłę... proponowano mi kreatynę na szybki przyrost masy mięśniowej, interesują mnie głównie barki i klatka, co mi szybko pomoże ? czy w cenie do ok. 80 zł kupię coś takiego, co mi naprawdę pomoże mniej więcej do lipca (włącznie z ćwiczeniami) nabrać troszkę masy ? chciałbym być troszkę większy, jak chyba każdy z nas :)

z góry dzięki za info

pozdrawiam !!
  • 0

buba1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa
  • Zainteresowania:pilka nozna, silka, duzo by wymieniac

Napisano Ponad rok temu

Re: co na początek ?
no wiesz niektorzy chca zrzucic troche cialka :) no dla ciebie najlepszy bylby gainer. za 80zl mozesz kupic trecka 2kg za 60 i zostanie ci jeszcze np. na tauryne. to dobry "zestaw" jak dla poczatkujacego chcacego nabrac masy miesniowej. co do treningu to moze nie yen dzial ale powinienes rozwijac wszystkie partie miesni a od walenia w worek to na pewno ich duzo nie przybedzie. pzdr
  • 0

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: co na początek ?
No i do tego jeszcze diete i bedzie cool :-)
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co na początek ?
dokladnie dieta,
jezeli priorytetem jest boks to mozesz brac kreatyne popawisz szybkosc i wytrzymalosc, jezeli wazniejsza jest kulturystyka to kreatyny nie bierz
  • 0
Pozdrawiam Strong

oofo
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom (Południe)

Napisano Ponad rok temu

Re: co na początek ?
tzn chciałbym lepiej wyglądać i jednocześnie zostać szybki i wytrzymały, sam wygląd nie wystarczy, bo w razie potrzeby trzeba niestety czasem pomachać rękami, więc z worka tak czy inaczej nie zrezygnuję, ale chciałbym poprawić swój wygląd, głównie klatka i barki :)
  • 0
>>.....:::::hacked by okko:::::.....<<

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co na początek ?
ale co jest dla Ciebie wazniejsze ?
  • 0
Pozdrawiam Strong

oofo
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom (Południe)

Napisano Ponad rok temu

Re: co na początek ?
hmm... no wiesz, wygląd jest ważny, ale w razie czego nie można być słoniowatym, jeśli to byłoby konieczne do nabrania masy, to mógłbym sobie zrobić przerwę w worku .....
a no i słyszałem, że nie wolno pić alkoholu i palić papierosów, niestety papierochy palę, ale z alkoholu w razie konieczności jestem w stanie zrezygnować .... ale czy piwo raz na jakiś czas naprawdę tak źle wpływa na budowę ciała i masę ?
podobno L-karnityna pod czas wysiłku wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej i "zamienia" ją na mięśnie, to prawda ? czy powinienem ją zacząć pić ?
  • 0
>>.....:::::hacked by okko:::::.....<<

buba1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa
  • Zainteresowania:pilka nozna, silka, duzo by wymieniac

Napisano Ponad rok temu

Re: co na początek ?
karnityna jest uzywana do spalania tloszczyku. na boksie i tak sie wyrobisz. przeciez na treningu w trakcie rozruchu cwiczysz rozne partie miesni. moze nie bedziesz wygladal jakos super ale i tak dobrze no i bedziesz szybki. pzdr
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co na początek ?
jezeli nie masz zamiaru powazniej cwiczyc na silowni i chcesz poprawic wyniki w sportach walki to wez kreatyne
z alkoholu zrezygnooj, papierosy powodooją niedoboor witamin - bedziesz moosial je oozoopelniac.
  • 0
Pozdrawiam Strong

oofo
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom (Południe)

Napisano Ponad rok temu

Re: co na początek ?
wielkie dzięki
  • 0
>>.....:::::hacked by okko:::::.....<<



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024