Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie (inna nazwa tematu nie przychodzi mi do glowy ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

-Grzegorz-
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Pytanie (inna nazwa tematu nie przychodzi mi do glowy ;)
Kiedys kiedy mialem 17 lat bylem glupi i nic nie wiedziale o koksach wziolem cos kolo 50 tablet ruskiej mety w systemie piramidalnym (najwieksza dawka na dzien to 15 mg przez 3 dni), nic na oslone nie bralem, suty mi nie urosly, cwicze 5 lat (z przerwami niestety) mam pytanie jak teraz stoi moja gospodarka hormonalna?? Czy wszystko wrocilo do normy?? Bo chce teraz wziasc poraz pierwszy w zyciu suple (kreatyna + ZMA domowej roboty) a slyszalem ze jak gospodarka jest zaburzona to dupa zbita i zawiele to mi to nie da. Oczywiscie nie spodziewam sie cudow po cyklu kretki i ZMA ale czy cos przyjdzie, sila, masa?
  • 0
Pozdro

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie (inna nazwa tematu nie przychodzi mi do glowy ;)
Tak po Zma i Kreatynie przyjdzie sila i masa.
Niepowinienes miec zpieprzonej gospodarki hormonalnej (niektorzy biora mocniejsze koksy i gorsze i niemaja), a zreszta te 50 tablet Mety i do najwieksza dawka 3 tabletki niezepsuja Ci gospodarki, ale watroba napewno zostala naruszona.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie (inna nazwa tematu nie przychodzi mi do glowy ;)
Nie jestem ekspertem w tych sprawach (wlasciwie to w koksach jestem zielony :mrgreen: - nie chwytam siem za to...), ale ja bym sobie mimo wszystko zastanowil nawet teraz nad hepatilem (mowi siem czesto - "tylko chrzani watrobe" - ale watroba to bardzo wazny narzad... mysle o napisaniu o niej arta ;) - jak bedzie czas to napisze :D)

co do gospodarki hormonalnej - to nie jest duza dawka i nie powinno byc wiekszych problemow (szczegolnie po takim czasie); inna sprawa czy siem oplacalo ?? 50tabsow jak dla mnie nie daje fajnych efektow, a watroba siem mimo wszystko chrzani...
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie (inna nazwa tematu nie przychodzi mi do glowy ;)
ava czekamy na arta ;-)

co do 50 tabsow - napisz jakie miales efekty po nich
  • 0
[you]
pozdro :P

-Grzegorz-
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie (inna nazwa tematu nie przychodzi mi do glowy ;)
ok dzieki za odpowiedz, co do watroby to dostala troche ale na bank juz sie zregenerowala (dlugi czas) a pozatym watroba bardzo szybko sie regeneruje, odradza np jak operacyjnie tna watrobe to sami lekarze mowia ze szybko sie zregeneruje tylko zeby jej nie obciazac, no albo u pijaczkow, wiadome ze nie jest to niezniszczalny organ ktory sie odnawia i odnawia, bo predzej czy pozniej przychodzi taki dzien ze odmawia posluszenstwa i wtedy jest zle, teraz co do ilosci mety 50 tablet, jak pisalem bylem mlody (full testosteronu), pierwszy cykl, wiadomo ze pierwszy cykl jest najlepszy, najmocniejszy bo organizm nie zna tej substancji i wylapuje ja na maksa, czy sie oplacalo -> wtedy tak, dzisiaj bym to zrobil calkiem inaczej, ale narazie mnie nie ciagnie musze zakosztowac supli, co do efektow to byly i to bardzo duze, choc nic nie wiedzialem nic o dietach itp., ogolnie to przyszla masa, ktora spadla sila ktora zostala z tego co pamietam to poszlo 10 kg na sztandze tylko ze nasowa sie pytanie czy to nie byla raczej moc psychik
  • 0
Pozdro

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie (inna nazwa tematu nie przychodzi mi do glowy ;)
:) czyli tak srednio te wyniki - ale pewnie nie umiales wykorzystac jeszcze wtedy mocy mety ;-)
  • 0
[you]
pozdro :P

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie (inna nazwa tematu nie przychodzi mi do glowy ;)
Watroba nigdy niebedzie taka sama jak przed barniem Mety nigdy sie tak niezregeneruje, skutek mozesz odczuc na starosc.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie (inna nazwa tematu nie przychodzi mi do glowy ;)
uwazam, ze hiperbolizujesz ;-)
  • 0
[you]
pozdro :P

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie (inna nazwa tematu nie przychodzi mi do glowy ;)
hepatil mozna wg. mnie wziasc - on "renegocjuje, znaczy siem regeneruje" ;) :D
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024