Skocz do zawartości


Zdjęcie

Deca czy wino


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

weasel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Deca czy wino
Witam, Mam pytnako - ćwicze już czas jakiś (2,5 roku poza tym mam 186wz 86 pas 111 klatka 40 bic), wiem że przy odronbinie cierpliwości razem z dietą i dobrym planem treningowym, można zrobić całkiem przyzwoitą masę- dość powoli ale idzie. Jednak mam problem- wyciskanie na płaskiej, mój max to niecałe 90 kg w tym przypadku moja cierpliwość sie skończyła. Zastanawiam się nad decą lub winistrolem, interesuje mnie ile po jednym cyklu będę mógł wrzucić więcej. Na początek nie chciałbym ich stosować razem - działanie uboczne itd.Z góry dzięki
  • 0

anabolic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Gora
  • Zainteresowania:fajne panie

Napisano Ponad rok temu

Re: Deca czy wino
Jak masz kase to odżywy,kreatyna to musisz miec do tego glutamina i bialko serwatkowe,pozniej pomysl nad koksami.
Wydus jak najwiecej sily i masy na suplementach jakis 10kg sily po kreatynie i juz bedzie 100kg a pozniej wiecej i wiecej.
  • 0
Piore,gole i pierdole.
Krawaty wiąze i usuwam ciąze

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Deca czy wino
nie bierz siem za stery - odpowiedni trening na sile polaczony z odpow. suplami i dieta i beda efekty. (zapraszam do odpowiednich for)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Deca czy wino
Jesli chodzi Ci o sama sile to wystarczy Winstrol, a jesli o mase to sama Deca nic nieda.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

Kafar1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1634 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA

Napisano Ponad rok temu

Re: Deca czy wino
Troche mu pojdzie po dece jesli to 1 cykl.
  • 0
Sie skacze..Sie plywa..Bajerka jest..Cialko tez mam zajebiste

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Deca czy wino
Na\o tak pujdzie troche, ato samo mozna zrobic w kurtkim czasie na odrzywkach i Kreatynie.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

weasel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Deca czy wino
Aktualnie trzymam sie rocznego planu terningowego, z podzaiałem na cykle, masy, siły, odpoczynku, masy itd (drukowany w kulturystyce i fitness). Zestawów odżuywek też już patrę zjadłem, min Mass Gain+kretyna hi-tec'a, Zell Vollume Plus 2, kretyna - parę paczek, do tego dieta 4/5 posiłków dziennie (twarogi, kurczaki, soja, z ryżem lub makaronem i takie tam historie) no i oczywiście regularne pory posiłków. Fakt na początku popdchodziłem zbyt ambitnie i się przetrenowywałem, ale teraz trzymam sie już ściśle palnów treningowych. Czy można robić coś jeszcze, czy może coś przeoczyłem. Dalej można jużsie tylko kłuć...
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Deca czy wino
ja polecam siem do diety bardziej przylozyc (masz podane w podwieszonym poscie przykladowe diety - tylko powaznie przestrzegac i bedzie lux ;))
+ jeszcze bym na suplach troche pojechal ;)
creaFUSION sprobowac radze :D itp. (powiedz ile kasy mozesz skombinowac i na co dokladnie ma byc cykl to Ci jakis ladny/dobry zestawik supli uloze ;) )
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Deca czy wino
acha i pamietaj ze kreta to bardzo "delikatny suplement" - zeby miec zadowalajace efekty trzeba przestrzegac rygorystycznie "kilku" zasad. (kreatyna jak siem do niej odpowiednio podejdzie jest zajebista)

Jak masz zastoje to boomy kaloryczne tez moga pomoc (ale to raczej na mase ;))

PS. ja teraz robie odp. tr., diete i zestawik supli na sile (od polowy czerwca) - licze na 15kg na laweczce plaskiej wiecej (15kg to min. :D )

PS2. ostatecznie jak Ci zalezy na sile i ni chu** Ci nie przekonam do supli (choc to byloby najlepsze rozwiazanie) to mam "cos" dla Ciebie ;)
moge Ci cos podac dobrego, ale najpierw bys przez 6-7tyg. pojechal na suplach diecie i odp. tr. (jakie Ci moge podac) - jesli Cie nie zadowola efekty - mozesz brac siem za stery :P (jestem przekonany, ze beda :PPP)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

weasel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Deca czy wino
Ok, za tydzień bęę rozpoczynał cykl na siłę - to jest mój pryiorytet. Mój ostatni cykl na siłę -Poniedziałek/Czwartek klatka 2ćw/8serii, plecy 2ćw/8s, Biceps 2ć/6s, trceps2ć/6s, triceps 2ć/6s, przedramię 1ć/4s. Wtorek/Piątek barki 2ćw/6s, kaptury 1ć/4s, nogi ćwicze tylko na rowerze i bierzni jakiekolwiek przysiady z obciążeniem i nogi puchną nieproporcjonalnie. W poniedz i środy staram sie wykonywać ok 3 powtórzeń, w wtorki i czwartki ok 5, ostatnie serie robie tech powtórzeń wymuszonych i oszukanych. Jakie są te zasady odnośnie krety, dużo wody na treningu, przed łatwe weglowodany, pierwsza porcja krety rano na pusty żałądek, co jeszcze. Jeśli chodzi o suplementy to na razie zaopatrzyłem sie w hmb kretę i odżywkę proteinową (eeg i aminokwasy). Z góry dzieki.
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Deca czy wino
1. co do tr. skontaktuj siem z WDB na forum trening
2. zaloz nowy temat na forum suplementacja - tam Ci pomozemy (mam kilka uwag i zastzrezen do tych supli...)
3. dieta takze musi byc - trzeba zwiekszyc kalorycznosc (niz w stosunku do diety na mase; ogolnie na sile b- 2,2g/kg mc i zw. liczbe kcal o jakies do 500kcal)
sorki, ale nie mam teraz czasu... odpisze moze dzisiaj pozniej - zaloz tamte tematy
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Deca czy wino
niech tu wpadnie jakis mod i zrobi porzadek z tym guru .... :roll:
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Deca czy wino
ava ja juz od pol godziny chodze i usowam jego posty. Niewidzialem jeszcze tak smiesznego czlowieka.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024