Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fabricio Werdum: "Mam broń, aby wygrać Grand Prix"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Fabricio Werdum: "Mam broń, aby wygrać Grand Prix"
Fabricio Werdum: "Mam broń, aby wygrać Grand Prix"

Zwycięskie Fedor Emelianenko brazylijski ciężkiej Fabricio Werdum odzyskane po operacji i jest gotowa do po raz kolejny wstrząs w świecie MMA.

W tym tygodniu Strikeforce oficjalnie ogłosił Grand Prix wagi ciężkiej, który obiecuje wstrząsnąć porządku świata MMA. Jednym z określonych w turnieju, ośmiu mężczyzn stał Fabricio Werdum - trudno w szkoleniach i zmotywowani, aby wygrać niż kiedykolwiek brazylijski wagi ciężkiej. Odzyskany z powodu kontuzji, znokautował go w ciągu sześciu miesięcy długo, mistrz świata w-jitsu mistrz jiu i ADCC osełki jego stanie dotrzeć do 12 lutego o 100% gotowa stawić czoła mistrz Strikeforce, K-1 i Dream Alistair Overeem .

"Po raz kolejny będę ją skończyć, można bezpiecznie założyć się" - zapowiada Werdum, który w najlepszych okolicznościach, mogą spotkać się w półfinale z naszego rodaka Fedor Emelianenko , który sensacyjnie wygrał Fabricio w ubiegłym roku.

Mimo postępów, wydany dzisiaj "Bigfoot", zamieszkały w Stanach Zjednoczonych ma nadzieję, dać Emelianenko, rewanż Werdum. "Cieszę się, aby dać możliwość Fedor drugiego ataku, bo lubię go, a on zasługuje revasha" - endywia Werdum w wywiadzie dla Tatham, pełny tekst, który znajduje się poniżej.

Jak twój trening? Jesteś 100% odzyskanych od kontuzji?

Po szkody mam w pełni sprawny, ale nadal nie jestem w swojej najlepszej formie. Trenuję wystarczy, aby ją z powrotem. Każdego dnia będę Huntington Beach do pociągu z Rafael (Cordeiro). Trenuję z nim od 11 rano do godzina pierwsza w każdy poniedziałek, środę i piątek, poza tym jestem kształcenia specjalnego programu z Jason Miller i Mark Munoz, ostatni sparringuemsya szkolimy i walczyć.

Będziesz spotkanie z Alistair Overeem, zawodnik, który można pokonać Kimura w PRIDE w 2006 r., w pierwszej rundzie Grand Prix w otwartym wagi. Czego oczekujesz od tej walce?

Oczekiwania są tak wysokie, jak mogą one być. Kiedy trenował, mogę walczyć z każdym. I poważnie zmieniła kierunek jego myśli: przed walką wcześniej myślałem o swoim przeciwniku, ale teraz myślą tylko o sobie, o tym co i jak zrobić.

Oboje jesteśmy bardzo ewoluował. Overeem dobrze naciągnięty umiejętności na polu bitwy, na parterze, dziś jest silniejszy i bardziej doświadczony, niż był wczoraj. Gdy walczyliśmy w 2006 roku, przez jakiś czas udawać się bawić, i nabrać trochę (śmiech). Dzisiaj mam dużo czasu poświęca się tej techniki szoku, ale iść z nim w zamian wciąż nie mam czasu. Ten facet po prostu wygrał Grand Prix K-1, więc staram się przenieść walki do obory, ale dlatego, że miał niedawno większość czasu poświęcić opracowaniu techniki szoku i nie mają wystarczająco dużo czasu, aby doskonalić umiejętności w stoisk.

Jaki masz plan na walkę?

Wiele uwagi należy poświęcić taktyki, podoba mi się Werdum w 2006 r. i podlovlyu go ponownie, można bezpiecznie postawić na nim. I przemogą go, jego geymplanu jasne i eleganckie wykonanie. Im dłużej trwa walka, tym lepiej dla mnie, bo jego przeszłe boje pokaż problemy z wytrzymałością. I już zużyta to, pociągnął na ziemię i tam zakończyć walkę.

Na tej samej stronie siatki Grand Prix, gdzie jesteś należy walczyć Emelianenko Fedor vs Antonio Silva , dwóch facetów, że już wygrałeś. Jakie jest Twoje przewidywania do tej walki?

Fedor jest głodny, aby wygrać, bo po raz ostatni stracił do mnie i chce się zrehabilitować. Ale rozmawiałem z "Wielkiej Stopy" - i on też chce wygrać za wszelką cenę. W walce dwóch gigantów może mieć miejsce wszędzie, w rzeczywistości, nie ma faworyta. "Wielka Stopa" jest bardzo fajna, może zapory, i ma bardzo "ciężka" broni.

Technicznie swojej stronie siatki Grand Prix wygląda wyraźnie silniejszy niż drugi, są gromadzone tu wszystkie ulubionych. Co myślisz, dlaczego Strikeforce meczach zgrupowane w ten sposób?

Myślę, że zrobił tak, aby sprzedawać więcej system transmisji pay-per-view w półfinale i finale. Umieszczono na co przemogą Overeem, i Fedor beat "Bigfoot", bo wiedzą, że wszyscy chcą zobaczyć nasze rewanż (z Emelianenko). Chcą zagwarantować sobie przynajmniej jedną dobrą półfinale, które potrafią skutecznie sprzedać i postawić zakład tylko to. Kto może odmówić obejrzenia tego revasha tak?

Z drugiej strony klasyfikacji Siergiej Charitonowa vs Andrei Arlovski i Josh Barnett vs Brett Rogers . Czy myślisz, co będzie koniec tych walk?

Charitonowa wygrywa, bo on zawsze idzie do przodu. Arlovski jest dobra, gdy atakuje się, ale został zaatakowany, on cofa się temu, a ja jestem zakładów na fakt, że rosyjscy go pokonać. W walce między Barnett i Rogers, jestem w 100% pewni, w Burnett, bo jak tylko upadł na matę do Rogers, dostał go jako żółw Bóg (śmiech).

A Arlovski i Charitonowa pokonali ciebie. Czy myślałeś o nowe spotkanie z nimi w klatce?

Co myślę o rewanżu z Fiodorem jest. Nie chcę dać z tej okazji Overeem, który walczę tylko dlatego, że zdecydowano się na górze. Cieszę się, Fedor dać możliwość rewanżu, bo lubię go, a on na to zasłużył. Ale najpierw trzeba zastanowić się, jak pokonać Overeem do tego rewanżu doszło.

Walczyłeś w największych na świecie turniejów MMA, ale nigdy nie zdobył tytułu. Jak patrzysz teraz na tę okazję?

Jeśli wygram Grand Prix, to byłoby spełnienie marzeń. Grałem tylko w jednym Grand Prix w 2006 roku, w PRIDE, gdzie zdobył Overeem w ćwierćfinale i przegrał z "Minotaur" w półfinale. Wtedy nie miałem wystarczająco dużo doświadczenia, ale dziś, przeszkolonej i przeszedł przez wiele bitew, posiadam wszystkie niezbędne broni wygrać Grand Prix.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Fabricio Werdum: "Mam broń, aby wygrać Grand Prix"
Jednak chyba spotka się Overem z Fedorem :P W końcu liczę na taki FINAŁ
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Fabricio Werdum: "Mam broń, aby wygrać Grand Prix"
Heheh ja obstawiam na Fedora, że On właśnie wygra. Werdum zbyt urósł w skrzydełka po wygranej z Fedorem, może rewanż z Fedorem da mu do myślenia, bo teraz wiem że Fedor wy wygrał z nim :P

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024