Skocz do zawartości


Zdjęcie

HMB - wasze zdanie...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

Adi1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowa Ruda

Napisano Ponad rok temu

HMB - wasze zdanie...
Załóżmy że 1 cykl kreatynowy mam już za sobą. Minęły 2 miesiące. Zaczynam drugi cykl kretki ale tym razem już z HMB. Moje pytania:
1. Jeśli w 1 cyklu krety brałem 5g/dzień to ile teraz ?
2. HMB lepsze w płynie czy w kapsułkach/tabletkach ?
3. Jak przy drugim cyklu kretki dawkować HMB w płynie/kapsułkach ?
4. Jak długo stosować HMB żeby były efekty (bo podobno drogo wychodzi) ?
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB - wasze zdanie...
Poczekaj jeszcze do polowy czerwca (bedza o wiele lepsze efekty i latwiej w wakacje jest wprowadzic zelazna dyscypline przy kreatynie ;)) - najlepiej jak najdluzsze przerwy miedzy cyklami

adi - sorki moze juz gdzies podawales, alenie pamietam, jaki masz staz???

Ad.
1. 10g/dzien
2. kapsuly ;)
3. 6-8kap./dzien (1g rano 1g przed (+ew.1g po treningu) 1g przed snem)
4. a kij wie :lol:
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Adi1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowa Ruda

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB - wasze zdanie...
Sprawy tak sie mają. Kretka jutro przychodzi monohydrat treca 250g. Mam niecałe 17 lat. 61kg i 172cm. Na siłke regularnie od września a z przerwami od sierpnia. W tym pierwszym cyklu kretki (4 tygodnie) będę brał po 5g/dzień. Później przerwa no i tak czerwiec/lipiec planuję zacząć drugi cykl krety razem z HMB. Napisałeś 6 / 8 g na dzień a w nawiasie wychodzi że 4 :D Jest jakiś limit jak długo można max brać HMB czy do woli ? :wink:
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB - wasze zdanie...
poczekaj do czerwca z cyklem conamniej
  • 0
Pozdrawiam Strong

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB - wasze zdanie...
ja bym poczekal do pazdziernika ;] albo walil teraz ;] ofkors najlepsze jest 1 rozwiazanie :)
narazie uluz sobie dietke:)

Polecam lekture ;]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
;]]]]
  • 0
[you]
pozdro :P

Adi1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowa Ruda

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB - wasze zdanie...
Wygrzebuję stary temat bo mam jeszcze 2 pytanka.

1. Jak długo można brać HMB (kaps.), po jakim czasie spodziewać się pierwszych efektów?
2. Za tydzień kończę mój 1 cykl kreatynowy (5g/dzień). Czy już za tydzień kupić sobie HMB i zacząć suplementacje, czy może zaczekać do drugiego cyklu kreatynowego i razem z nim zacząć HMB ? Jak radzicie?
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB - wasze zdanie...

Za tydzień kończę mój 1 cykl kreatynowy (5g/dzień). Czy już za tydzień kupić sobie HMB i zacząć suplementacje, czy może zaczekać do drugiego cyklu kreatynowego i razem z nim zacząć HMB ? Jak radzicie?

adi z calym szacunkiem, ale po co pytasz jak i tak robisz swoje???!!! :evil:
Mowilismy, zebys poczekal jesio z kreta - nie poczekales...
tak wiec po co ci cokolwiek mowic jak i tak zrobisz co ty chcesz

A my jezeli juz cos doradzamy to tak zeby bylo najlepiej dla os. zainteresowanej wiec nie rozuminem czemu nas nie posluchales....

Ja jestem zbulwersowany i nie bede odp. na pyt. :? :evil:


:wink:
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

idol pudziana

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z policji:P

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB - wasze zdanie...
HMB ogólnie jest przereklamowane i nie warte swej ceny i radzę zamienić je na jakieśinne np. BCAA, glutamina, tauryna (tania)
Nie jedz teraz kreatyny bo i bez niej będziesz miał spore przyrosty, a biorąc ją z każdym pudełkiem ogranizm się na nią uodparnia i jak jej później naprawdę będziesz potrzebował to organizm na nią nie zareaguje. Ćwicz bez niej półki jesteś młody, masz mały staż i duże przyrosty. Słuchaj ludzi z forum bo nie piszą Tobie żebyś nie kupował kreatyny bo później dla nich zabraknie (oprócz avangera :wink: ....................żart) tylko po to aby Ci pomóc w osiągnięciu jak największych sukcesów w kulturystyce.
Pozdrawiam i radzę przemyśleć branie kretki w tak młodym wieku i z tak niedużym stażem
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
6302037

Adi1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowa Ruda

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB - wasze zdanie...
ekm ?!
Jeśli chodzi o mnie - 17 lat i prawie rok na siłce... i jeżeli chodzi o wasze wypowiedzi pod tematem przeze mnie załóożonym traktującym o tym czy moge brać kretke odpowiedzi strongbarta jak i innych było pozytywne... avanger, musiałeś mnie mylnie skojarzyć z resztą tych patałachów którzy pytaj a was a i tak robią swoje.... Poprostu nie przypomniałeś sobie dawnego tematu... :/ ...

No więc teraz ktoś odpowie na moje pytanie ?
Idol Pudziana, możesz mi powiedziec czy dla mnie było by teraz BCAA lub tauryna ... napisz cos więcej
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB - wasze zdanie...
czyli skonczyles cykl z kreatyną, teraz dokup tauryne i jezeli masz kase glutamine, i jakąs odzywke(gainer\bulk) wystarczy narazie
  • 0
Pozdrawiam Strong

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB - wasze zdanie...
popraw jesli siem myle:

Wysłany: Pon Mar 15, 2004
adi - Na siłke regularnie od września

strong - poczekaj do czerwca z cyklem conamniej

anar - ja bym poczekal do pazdziernika ;]albo walil teraz ;] ofkors najlepsze jest 1 rozwiazanie

Wysłany: Czw Kwi 08, 2004 9:45 pm
adi - Za tydzień kończę mój 1 cykl kreatynowy (5g/dzień).

adi - Jeśli chodzi o mnie - 17 lat i prawie rok na siłce... <= od wrzesnia do marca bylo 7miechow... do teraz 8miechow, powinienes poczekac jeszcze z kreta...

ale oka. Juz siem stalo i siem nie odstanie ;) Tak wiec takia jest moja opinia:
1. w ogole hmb siem raczej nie oplaca kupowac za wyjatkkiem dwoch sytuacji - a) jak wracasz na silke po dluzszym okresie - hmb pomoze wrocic do swych dawnych osiagniec (w takim przypadku hmb jest chyba najlepszym wyjsciem) B) na rzezbe jezeli masz duzo kasy i mozesz sobie pozwolic na drogiego i dobrego (ale nie najlepszego) antykatabolika jakim jest hmb (ogolnie lepsze i tansze jest bcaa) gdzie jeszcze warto zaopatrzyc siem w fat burnera, bcaa, taurynke...
2. po cyklu b. dobra jest glutaminka, a tauryna wspomagac siem mozna praktycznie zawsze ;) (tylko, ze sama nie daje jakichstam efektow... ale pobudzenie jest :))
bcaa (lub aminokw. takie jak amino whey system - sa b. dobre) radze + tauryka + gain/bulk przy cykl na mase (i ew. zma jak siem czujesz troszku zmeczony), a b12 (+Fe) jak brakuje motywacji... :P
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

GośćGuest_ma333_*

Guest_ma333_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB - wasze zdanie...
sorka ze sie wtrace ale mam pytanie, co tak naprawde daje turyna? bo nie moge znalsc zadenego opisu na necie. Czytajac wasze posty mowiliscie zeby zamiast HMB drac BCAA. Mi sie wydaje ze HMB np TRECA za 99zl wystarczy na owiele dluzej niz ANABOLIC BCAA SYSTEM za 56zl. HMB wystarczylo mi na ponad miecha a BCAA na kilkanascie dni. Jak sie pomylilem to prosze mnie skorygowac ale BCAA jadlem 15 tab dziennie przed treningiem (nie wioem czy to ja zle bralem ze tylko na kilkanascie dni mi starczylo czy faktycznie na tyle powinna).

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB - wasze zdanie...
tauryna blokuje synteze ACTH, przez co zmniejsza sie synteza kortyzolu i serotoniny, stabilizuje błony lizosomoow, prz co zapogiega wydzileaniu sie enzymoow lizosomalnych.

kup ją i glutamine, po kreatynie mozna czasem zachorowac, glutamina obroni przed tym. mozesz wziąc jeszcze jakiegos gainera i to wystarczy
  • 0
Pozdrawiam Strong

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB - wasze zdanie...

Jak sie pomylilem to prosze mnie skorygowac ale BCAA jadlem 15 tab dziennie przed treningiem

podaj swoja wage....
wg. mnie nie ma sensu brac wiecej niz 1-1,2 kaps. na 10kg mc
wiec ja np. bralem ok. 9

hmb- 220 kapsow po 6-8dziennie daje 36-27dni

polecamy bcaa bo hmb jest przereklamowane :P
bcaa oprocz silnego dzialania antykatabolicznego jest potrzebne bo podczas treningu dobrze jest miec w krwioobiegu aminokw.


tauryna blokuje synteze ACTH, przez co zmniejsza sie synteza kortyzolu i serotoniny, stabilizuje błony lizosomoow, prz co zapogiega wydzileaniu sie enzymoow lizosomalnych

no to wytlumaczyles chlopakowi %-)))
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB - wasze zdanie...
glutamina lepsza od bcaa, bardziej sie sprzyda
  • 0
Pozdrawiam Strong

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB - wasze zdanie...
Adi jak moge sie zapytac ile dal ci ten cykl? - chodzi mi o mase[kg] i sile w poszczegolnych cwiczeniach np. martwy ciag, przysiad, lawka, wyciskanie sznagi siedzac?
  • 0
[you]
pozdro :P

GośćGuest_ma333_*

Guest_ma333_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB - wasze zdanie...
avanger
ja waze 80kg, na opakowaniu bylo napisane ze na kazde 10kg 1-2 to ja bralem 15 i mi szybko schodzily, dlatego juz nie biore tego, a jakis Ty bys polecil BCAA??

GośćGuest_ma333_*

Guest_ma333_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB - wasze zdanie...
chodz jak strong powiedzil ze glutamina jest lepsza od BCAA to jaka byscie polecili glutaminke???

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB - wasze zdanie...
powiedz dokladnie w jakiej sytuacji siem znajdujesz... co chcesz osiagnac, czy jestes po cyklu kreatynowym, co ci suplement ma dac...
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB - wasze zdanie...
wedloog mnie jak najbardziej glutamina jest trafniejsza, powrooci do odpowiedniego poziom glutation , wzmocnisz sie po cyklu, wyreguluje gospodarke azotu, wiecej sie po niej nie spodziewaj
  • 0
Pozdrawiam Strong



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024