Skocz do zawartości


Zdjęcie

L kartynina- wasze opinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

budo_matkd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: L kartynina- wasze opinie
;) to raczej odpusc sobie zelki a jedz wiecej owoców gdy Cie bierze chec na słodkie , jedz tez czesto , co 2 -3 h cos malego..:)
p.s
wskaznik wagi do wzrostu czesto nie ma odzwierciedlenia(ja chocby "wojskowo"mierze 188 (tak naprawde 193) i mam 96kg wagi=nadwaga;) a nie widac jakos jej..),ale jak widze ze 5 dni wtyg po 1.5h trenujesz to..nie mozliwe zeby bylo z Toba cos nie tak.
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: L kartynina- wasze opinie
zapytalem tylko dla tego zeby sprawdzic stara prawde, ze wszystkie kobiety sie odchudzaja, nieważne ile ważą :D PZDR
  • 0

budo_kia
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: L kartynina- wasze opinie
bez przesady;D nie odmawiam sobie niczego:D pracuje nad sylwetka:-)tak nad miesniami jak i reszta :-) l-karnityne biore z ciekawosci czy to cos zmieni, nie uwarzam takze by była mi jakos specjanie potrzebna- dobrze czuje sie w swym ciele:-) ale poki sie czegos nie spróbuje ciezko wyrazac opinie na ten temat:-) jak skoncze to opakowanie to bede pic same herbatki zielone i czerwone by tez sprawdzic czy zmiany zajda:-) jak zejde do 60kg to bedzie bardzo dobrze jesli bede miała mniej to bede sie niepokoic;D ale eksperymenty nie zaszkodza;] pozdrawiam pozytywnie nastawionych;-)
  • 0

budo_kia
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: L kartynina- wasze opinie

;) to raczej odpusc sobie zelki a jedz wiecej owoców gdy Cie bierze chec na słodkie , jedz tez czesto , co 2 -3 h cos malego..:)


żelki to mój chwilowy boom;-) po tygodniu mi przejdzie, a owoców jem dużo i raczej nie zaspakajają -jeśli takową mam- chęć na słodkie:D a co do częstego jedzenia...ta jak jestem w domu to jem- bardzo często:D ale małe porcję:-) w każdym bądź razie wracając do tematu póki co jestem trochę sceptycznie nastawiona do działania tego specyfiku...;-)
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: L kartynina- wasze opinie
powinnas jeść eLke 1 H prze snaidaniem i obiadem (przed kolacja nie polecam bo moze przeszkadzac Ci w zasnieciu) powinnas jeść w ciągu dnia od 4 do 6 posiłków ostatni powininen byc jak najbardziej bogaty w bialko i bardziej ubogi w weglowodany niz inne , najlepiej by bylo zebys spozywala ostatni posilek najpozniej o 18. Posilki powinny być nie przesadne, takie żebyś zjadal coś ale nie za malo i nie za duzo.
Na bank pomoże w czym ma pomóc.Aha i pij dużo wody niegazowanej.
PZDR
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: L kartynina- wasze opinie
dubel
  • 0

budo_swn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: L kartynina- wasze opinie
Ja z kolei dodam, że sam stosowałem jakiś czas L-karnitynę. O dziwo efekty były. Tyle, że była to zasługa tylko i wyłącznie diety. Po odstawieni L-ki różnić nie zauważyłem żadnych.

Jak dla mnie to preparat mocno przereklamowany, efekty głównie opierające się o placebo. W założeniach jego działanie miało być wprost fantastyczne. Rzeczywistość okazała się inna. Spróbuję poszukać badań na ten temat- kiedyś sporo o tym czytałem. Według wywalanie pieniędzy w błoto. Jeśli ktoś chce się wspomagać suplami podczas redukcji polecam nieco zaawansowane spalacze :wink:

Pozdrawiam
  • 0

budo_g-man
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: L kartynina- wasze opinie
Sama L-karnityna mało pomoże. Pewnie już to ktoś powiedział zresztą ;) Moim zdaniem lepsze są kompleksowe suplementy takie jak Thyrotherm lub Stack (ale ten już jest chyba nielegalny w Polsce, ale nie jestem pewien).
Oczywiście bez odpowiedniej diety efektywność tych środków jest mała.
  • 0

budo_swn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: L kartynina- wasze opinie
Scorch, Tight, Leviathan, Venom - silne środki dostępne w wielu sklepach internetowych o sprawdzonej mocy :wink:
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: L kartynina- wasze opinie
3-4 kapsy Stimulanta X w jednej dawce i zapierdalacie po ścianach niczym spiderman :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024