Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tribusteron 60


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Maxxtro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 896 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:żywienie

Napisano Ponad rok temu

Tribusteron 60
Witam :)
Tym razem chciałem podzielić sie z Wami uwagami dotyczącymi Tribusteronu 60 firmy OLIMP®. Myślę, że większość osób odwiedzających to forum wie mniej więcej o co chodzi z tym środkiem. Chce sie raczej skupić na dawkowaniu. Jakiś czas temu kupiłem właśnie Tribusteron 60. Prawdę mówiąc przekonały mnie do tego te saponinki steroidowe :wink: :D Sporo sie naczytałem na temat tego specyfiku, m.in. to, że odczuwa sie spory przypływ siły po około 2-3 tyg. Niestety nigdzie nie znalazłem informacji o tym, że najlepiej stosować Tribuska dopiero gdy naturalna ilość testosteronu spada, czyli po 21 roku zycia... no a ja mam dopiero 20 :roll: Jakie były efekty ? ... pewnie u każdego inne, natomiast ja poczułem megafull kopa po 3 dniach, trwało to jakiś tydzień, później wszystko wróciło do normy. Tutaj wyciągnałem pewien wniosek, który może wielu osobom pomóc (oczywiscie moge sie mylić dlatego prosze o komentarze :) ) : skoro u osób u których poziom testosteronu jest jeszcze na wysokim poziomie, a mimo to chcą wziąć Tribusteron to myślę, że dobrym sposobem było by stosowanie cykliczne tego środka, np. brac przez tydzień potem tydzień przerwy i znów od początku. W ten sposób tego "potribusteronowego kopa" miało by sie przez dłuższy czas, a nie tak jak w moim przypadku przez kilka dni. Oczywiście dotyczy to osób w wieku 18-22 lat. Co o tym sądzicie ?
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tribusteron 60
dawkowanie 2 kapsułki dziennie, szkoda ze nie pobrales sobie krwi przed i po cyklu i nie oddales do badania testosteronu, wtedy bysmy zobczyli ile Ci skoczyl
co do brania to mozna zrobic tak
brac przez 3 tygodnie, tydzien przerwy i znowu 4 tygodnie, i przerwa
  • 0
Pozdrawiam Strong



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024