Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_ghuan_*

Guest_ghuan_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna
Witam Serdecznie! Mam 17 lat, 184cm wzrostu, 70kg :/ i 32cm w bicepsie. Dopiero zaczynam swoja przygode z kulturystyka i nie chce sie decydowac na sterydy, wiec chcialbym uzyskac odpowiedzi na kilka pytan.
Kreatyna jakiej firmy jest najlepsza, a jakie sa porownywalne? Tania jest kreatyna firmy vitalmax, activia, ale czy ma porzadne dzialanie?
Co to jest dieta? I jak powinna ona wygladac?
Ile treningow tygodniowo powinno sie robic aby byly jak najlepsze efekty? (czy lepiej jest cwiczyc 6 razy w tygodniu czy moze 4 razy?)
Czym sie rozni taki przykladowy Gainer od Kreatyny w swoim dzialaniu? Co jest lepsze?
Mam dostep do profesjonalnej silowni. Prosilbym o kilka rad od bardziej zaawansowanych.
Za odpowiedzi z gory dziekuje!!!

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna
kreatyne zostaw nie da Ci tyle ile bedzie mogla dac Ci przyrostow pozniej...

W diecie najwazniejsze jest jadanie ok 5-6 posilkow dziennie czyli tak co ok 3 godziny i picie duzej ilosci wody ok 3-4litry wody dziennie...powinno sie jesc ok 2gr bialka na 1kg masy ciala, 4-6gr wegli i 1gr tluszczy
Diete dla siebie mozesz znalesc w podwieszonych postach w dziale odzywianie :-)

3 treningi w tyg wystarcza.. na poczatek powinienes cwiczyc trening ACT zeby Twoje miesnie i stawy przyzwyczaily sie do duzego wysilku..znajdziesz go w dziale trening :-)

Gainer jest typowa odzwyka na mase dla Ciebie bedzie odpowiedni ale jak diete bedziesz mial dobra to nie bedzie Ci az tak potrzebny... kreatyna jest dobra gdy bedziesz mial pierwszy zastoj czyli mimo cwiczenia, dobrej diety nie bedziesz robil oczekiwanych postepow...
Na poczatku ma sie zwykle duze postepy dlatego odzywki i suple nie sa az tak potrzebne... :-)
  • 0
Be free.

GośćGuest_ghuan_*

Guest_ghuan_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna
Dziekuje bardzo, a gdzie moeg taka diete znalezc? Bo w dziale diety nie moge znalezc konkretnej. Czy moglbys mi jakas poradzic, chcialbym cwiczyc na mase, poniewaz jestem chudy. Czy jest jakas mozliwosc wyeliminowania wystajacych zyl?, po treningu wygladam nawet jakbym mial zylaki na nadgarstkach. Chyba zdecyduje sie na gainera. Jaki jest najlepszy za rozsodna cene? Chcialbym rowniez wiedziec ktore kreatyny sa dobre a ktore nie, czy moze mi ktos uszeregowac nastepujace firmy wedlug jakosci towaru(od najslabszej do najepszej): megabol, olimp, trec, vitalmax, hi tec, multipower. Jak juz wczesniej pisalem to tania jest kreatyna vitalmax, ale czy jest dobra? Prosze o pomoc

1988
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna
Ja uwazam ze vitalmax jest slaba dosc...kreatyna to tak wazny suplement ze nie am co kombinowac, kup drozsza i firmy o lepszej opini...Ultimate ma promocje hi tec
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna
w proszku.....wystarczy w treningowe 2 razy a w nietreningowe raz to co podales to z faza nasycenia ale jej nie trzeba robic...efekty zaleza od roznych czynnikow wiec trudno okreslic jakie beda...
a ile cwiczysz???
  • 0
Be free.

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna
czyli twoj staz na silowni to miesiac...i cwiczysz 5 razy w tygodniu???czy mowisz o roznych treningach??cwiczysz boks albo noge jeszcze??.....a jaki jest twoj cel??
jak cwiczysz na silce dopiero miesiac to nie trzeba brac jeszcze krety by miec dobre efekty...
  • 0
Be free.

aragorn1204
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna
Cześć . Mam na imie Tomek . Zacząłem ćwiczyć poważnie od ok 7 miesięcy ( wcześniej tj. kilka lat w tył , również ćwiczyłem ) Mam 31 lat i jakoś bardzo szybko widać u mnie efekty. Nigdy nic nie "jadłem" z suplement. i przyznam sie że moja wiedza bazuje na tym co przeczytałem w necie. Teraz zakupiłem sobie kreatynkę 500g
creapure+ala oraz HMB . Wiem że kreatynę moge brać cyklicznie tj. 4-6 tyg i przerwa na 3-4 tyg a HMB cały czas . Chciałbym sie jednak zapytać , czy w przerwach pomiędzy cyklami kreatynowymi powinienem brać coś jeszcze ? I jeszcze jedno pytanie , czy kombinacja HMB + kreatyna to zestaw wystarczający do przyrostu siły i masy ? Bo od przeglądania stronki kreatyna.pl i czytaniu opisów to juz mi sie we łbie kręci bo tam wszystko wydaje sie niezbędne :))) Pozdrawiam .
  • 0

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna
Diete masz? Jesli nie to ulóż sobie, a co do HMB to wyrzuc na smietnik i niebierz wogole bo tylko kase stracisz lepiej kup zamiast tego gainera. A przerwa miedzy cyklem powninna trwac okolo 4-6 miesiecy no chyba ze robisz suplementacje ciągłą.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

kamiloo1418048738
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zawiercie

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna
Mam pytanko :
Co sądzicie o kreatynce firmy MEGABOL i VITALMAX ??
Która jest lepsza ?
Którą byście mi polecili??


Pozdrawiam
  • 0

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna
nie wiem dlaczego ale nic bym ni kupił z MAGABOLu

A z Vitalmaxa to jedynie kreatyne i nic więcej.
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna
Megabol to chunia, a vitalmax jest ok.
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

witek_18
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gorzów

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna
' a co do HMB to wyrzuc na smietnik i niebierz wogole bo tylko kase stracisz"
Ja jednak jestem innego zdania !brałem hmb po 5 miechach cwiczen przez 1,5 miesiaca(nadal biore ale do tego dokupiłem sobie kreatyne + l-glutamine) i jestem z hmb zadowolony na rzezbe mi poszło troche a na siłe bardzo duzo siła mi poszła o jakies 15kg nawet moze wiecej i to bez zadnej diety ! wiec wszytko jest w rekach organizmu od niego bardzo wiele zalezy czy odzywki daja efekty znaczne czy mniej znaczne !
8)
  • 0

GośćGuest_jaca84_*

Guest_jaca84_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna
w wieku 16 lat miałem 181cm a ważyłem 59kg przedmówca dobrze napisał nie bierz nic jeszcze , mi wystarczył solidny trening 3 razy w tygodniu (tylko przykładaj sie do niego) i silna wola + jedznie jogurty banany dużo drobiu i efekty przyszły same 10 kg w pół roku aż mi sie rozstępy porobiły (przesadziłem z klatą) tak po 3 miesiącach dopiero kupiłem sobie 1 raz białko 90% a tak nic więcej nie brałem
i na koniec ważna rada nie możesz się zniechęcać!!! np. że koledzy biorą więcej na klate czy coś pozdr



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024