Skocz do zawartości


Jaki trening???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Matrix_77_*

Guest_Matrix_77_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Jaki trening???
Cześć . przeczytalem prawie całe forum na temat treningu i mam juz taki mętlik że szok .Napiszcie jak mam ułożyć trening ,jestem początkujący do dyspozycji mam ławke do wyciskania z możliwością ćwiczenia rozpiętek i coś na nogi ,i posiadam gryf to na początek nie wiele ale od czegoś trzeba zacząć. aha mam 181 cm i 87kg wagi .czy moge stosować od początku kreatyne i hmb? prosze o pomoc!!!!!nie stosuje żadnej diety .

buba1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa
  • Zainteresowania:pilka nozna, silka, duzo by wymieniac

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki trening???
odluz na razie suplementy i zajmij sie dieta. co do treningu to mase widze masz,wiec katuj rzezbe, na forum powinien byc jakis plan.pzdr
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki trening???

Cześć . przeczytalem prawie całe forum na temat treningu i mam juz taki mętlik że szok .Napiszcie jak mam ułożyć trening ,jestem początkujący do dyspozycji mam ławke do wyciskania z możliwością ćwiczenia rozpiętek i coś na nogi ,i posiadam gryf to na początek nie wiele ale od czegoś trzeba zacząć. aha mam 181 cm i 87kg wagi .czy moge stosować od początku kreatyne i hmb? prosze o pomoc!!!!!nie stosuje żadnej diety .


Cześć!
Trening dla początkującego:
::: Trening ogólnorozwojowy :::
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Co do HMB i Kretki - odpuść sobie na bardzo długo. Skup się na diecie.
A, to że masz nadwage to proponuje po treningu siłowym, trening aerobowy - jazda na rowerku, bieganie, marsz etc. Minimum te 30minut. :-) Max 60minut.


odluz na razie suplementy i zajmij sie dieta. co do treningu to mase widze masz,wiec katuj rzezbe, na forum powinien byc jakis plan.pzdr

Buba mylisz pewne pojęcia!
To, że waży tyle, nie oznacza, że ma mase mięśniową! To jest w większości woda i tłuszcz. Więc na początek niech pojedzie planem ogólnorozwojowym, a potem ewentualnie mase.
  • 0

buba1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa
  • Zainteresowania:pilka nozna, silka, duzo by wymieniac

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki trening???
masz racje, niedoczytalem. :?
  • 0

GośćGuest_matrix_77_*

Guest_matrix_77_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki trening???
Wielkie dzieki .teraz dajcie mi jeszcze namiary na dobrą diete i jak wyliczć bialko itd.

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki trening???
zapraszam do dzialu odzywanie
  • 0
Pozdrawiam Strong



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024