Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie na temat diety


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Mar1uszeq
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pytanie na temat diety
Witam, możliwe że takie tematy były wałkowane wczesniej. Niestety żadna odpowiedz którą przeczytałem nie daje mi 100% odpowiedzi.

1) Chleb Adama
Zastanawia mnie czy ten chleb to faktycznie bezwęglowodanowy produkt , który można ciągle jeść bez żadnych konsekwencji w postaci przyrostu FATu.

2) Cola Zero - no własnie czy to takie faktyczne "Zero" ? Nie pytam czy to zdrowe bo wiem ze to trucizna z kolorową naklejką , ale chce wiedziec czy moge ją pic w sporych ilsociach i jak w 1) czy bede dzieki niej nabierał sadła

3) Węglowodany Proste i złożone :
Które w końcu tuczą a które nie ? Czy produkty takie jak Ryż , Makaron lub tzw. " Placki z blaszki " ( ciasto z mąki i jaj , przypiekane na piecu starego typu). Czy one dają efekty z pkt 1) i 2)

Prosze o odpowiedzi doświadczonych użytkowników. Nie potrzebne mi odpowiedzi od osób którym zależy jedynie na zaliczeniu nastepnego SOG'a.
Dzięki z góry
  • 0
"Nigdy nie stój jeśli możesz siedzieć , nigdy nie siedź jeśli możesz leżeć , nigdy nie leż jeśli nie idziesz spać" - Jesse Marunde [*]

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie na temat diety

Witam, możliwe że takie tematy były wałkowane wczesniej. Niestety żadna odpowiedz którą przeczytałem nie daje mi 100% odpowiedzi.

1) Chleb Adama na 100g masy zawiera 1,9g ww czyli praktycznie nic ...
Zastanawia mnie czy ten chleb to faktycznie bezwęglowodanowy produkt , który można ciągle jeść bez żadnych konsekwencji w postaci przyrostu FATu.

2) Cola Zero - no własnie czy to takie faktyczne "Zero" ? Nie pytam czy to zdrowe bo wiem ze to trucizna z kolorową naklejką , ale chce wiedziec czy moge ją pic w sporych ilsociach i jak w 1) czy bede dzieki niej nabierał sadła Nie No Napewno nie Bo ma z w składzie tylko 1kcal

3) Węglowodany Proste i złożone :
Które w końcu tuczą a które nie ? Czy produkty takie jak Ryż , Makaron lub tzw. " Placki z blaszki " ( ciasto z mąki i jaj , przypiekane na piecu starego typu). Czy one dają efekty z pkt 1) i 2) Węglowodany proste składają się z pojedynczych cukrów, nazywanych monosacharydami, lub dwóch cukrów (disacharydy). Te związki są szybko rozkładane w ustach i żołądku i łatwo przyswajalne do krwi.owoce

Węglowodany złożone
Cukry złożone, zgodnie z nazwą, są zbudowane z wielu monosacharydów. Są one ważnym źródłem energii. Ze względu na złożoność cząsteczek, trawienie węglowodanów złożonych jest procesem długotrwałym. Dzięki temu nie następują gwałtowne wahania poziomu cukru we krwi.nasiona zbóż , fasola , kasza , ryż ..

Prosze o odpowiedzi doświadczonych użytkowników. Nie potrzebne mi odpowiedzi od osób którym zależy jedynie na zaliczeniu nastepnego SOG'a.
Dzięki z góry

A Co do Soga To nie SFD żeby zaliczać sogi



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


Mar1uszeq
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie na temat diety
Czyli że WW Złożone można jeść i nie będzie tłuszcz rósł , oczywiscie jesli doliczam do tego trening...
  • 0
"Nigdy nie stój jeśli możesz siedzieć , nigdy nie siedź jeśli możesz leżeć , nigdy nie leż jeśli nie idziesz spać" - Jesse Marunde [*]

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie na temat diety
Jedzone w odpowiednim czasie nie dokładają nam tak dużo fatu, jesli stosujesz trening tlenowy to praktycznie tego nie odczujesz. Nie polecam ci jeść ww złożonych na kolację a i posiłek poprzedzający kolację powinien być ubogi w ww złożone (nie koniecznie obcięcie całości ww z przedostatniego posiłku lecz nie w tak dużych ilościach).
  • 0
Dołączona grafika



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024