Skocz do zawartości


Błagam pomóżcie mi schudnąć..bardzo prosze o pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_dj_straw_*

Guest_dj_straw_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Błagam pomóżcie mi schudnąć..bardzo prosze o pomoc
Witam jako że najwiekszym moim kompleksem jest waga, zawsze chciałem ją zrzucić. Wiem że nie ma diety cud i super środków ale wiem też że przy spalaniu tkanki tłuszczowej nie obejdzie sie bez specjalnej diety oraz ćwiczeńw dalszych etepach suplemetów. Mam 19 lat mam wzrostu 178 cm i wage wachajacą sie pomiędzy 86-89 kg jak schudne to przytyje tzw. jojo. Jestem skłonny do wyrzeczeń tylko żeby mi cos pomogło, czy wiecie jak trudno jest żyć z taka oponka pod brzuchem... a pozatym to nie zdrowo, jednym z moich problemów są słodyche ale je ograniczam powoli. Prosze o pomoc jesli to mozliwe diete, trening, suplementy. Będe dozgonnie wdzięczny jako że wyrzeźbiona sylwetke będe miał do końca zycia bede sie nią mógł chwalić a i zycie będe miał lepsze. pozdrawiam i czekam na odp. Mj mail [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Błagam pomóżcie mi schudnąć..bardzo prosze o pomoc
Na początku postaraj sie jesc 5 malych posilkow zawierajacych duze ilosci bialka, stosuj ćwiczenia aerobowe(biegi są bdb), zapisz sie na silownie, potem trzeba będzie ulozyc diete w tym Ci pomoge, bez odzywek chyba sie nie obejdzie bo masz duzą mase ciała i dostarczyc duzej ilosci bialka bedzie trudno. Dojdą tez suplementy spalające tluszcz. słodyczy nie jedz pod zadnym wypadkiem, jesli nie dasz rady będzie mozna kupic chrom(trójwartosciowy), ale na początku musisz sie sam opanowac
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest_dj_straw_*

Guest_dj_straw_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Błagam pomóżcie mi schudnąć..bardzo prosze o pomoc
No więc tak na siłownie chodze dwa razy w tygodniu czasem dojdzie basen, biegac biegam ale latem teraz za bardzo nie mam jak ale lubie biegać i to nawet na duże dystanse, próbuje zastępować teraz to łyżwami, dużo spaceruje. Co do suplementów to mam Thermo Fat i HMB w płynie...
co dalej?? Dziekuej serdecznie za odzew

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Błagam pomóżcie mi schudnąć..bardzo prosze o pomoc
Ubierz sie ciepło i biegaj w zimie powienienes spalic jeszcze wiecej kalorii. Pamietaj narazie ogranicz slodycze i tluste posilki, ja niedlugo rozspisze Ci deite.
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest_dj_straw_*

Guest_dj_straw_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Błagam pomóżcie mi schudnąć..bardzo prosze o pomoc
dzięki dzięki :) jutro sprubuje pobiegać zobaczymy jak mi to wyjdzie, a bieznia może być na siłowni ?? albo stepper baź rowerek ?? Czekam na diete. HMB w płynie i thermo fat burner nie powinny mi przeszkadzac w zrzucaniu zbednych kilogramów ??

GośćGuest_dj_straw_*

Guest_dj_straw_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Błagam pomóżcie mi schudnąć..bardzo prosze o pomoc
Widze że Jest pan obeznany w dziedznie kulturystyki sportowej. Nie przedstawiłem sie Grzegorz z Wrocławia miło mi. Tak na marginesie chciałbym sie zapytać jak polepszyć wyniki wytryzmałosciowo siłowe ??
Na ławeczce schmidta ( nie wiem czy tak to sie pisze, to zwykła ławka tyle że sztanga jes na prowadnicach ) biore 85 kg 2x a na biceps na atlasie mam ćwiczenie leząc na ziemi tak aby biceps był wizolowany i tylko on pracował biore 55-60 kg na serie, na modlitewniku 24 w kilku seriach po 10. Na zwykłej ławeczce biore góra 50 kg jest to dla mnie stanowczo za mało ale jest to uwarunkowane tym że ćwicze tylko na ławeczce z prowadnicami ostatnio zmieniłem na zwykła jako że ćwiczenia trzeba zmieniać, na siłownie chodze od 3 miesięcy. Chciałbym poprawić siłe i wytrzymałość, zależało by mi na rzeźbie ale najbardziej oczywiście na zrzuceniu zbednych kilogramów, dietetyk powiedział że odpowiednia waga dlamnie była by 80 kg jako że juz mam troche mięsni. Moge wazyć nawet z 90 ale żeby to były mięśnie. Serdecznie dziękuje za proade, jesli jest coś w czym moge pomóc panu zrobie to z wielką przyjemnością. pozdrawiam

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Błagam pomóżcie mi schudnąć..bardzo prosze o pomoc
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tutaj znajdziesz trening na rzeźbę i siłe, na początku radze Ci zrzucic zbędne kilogramy(jesli Ci to bardzo przeskadza) a potem siła, pisz do mnie po imieniu - Bartek
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Błagam pomóżcie mi schudnąć..bardzo prosze o pomoc
Cześć miałbym prośbe czy jak znalazł bys chwilke czasu rozpisał byś mi diete ?? najlepiej na cały tydzień. Miałbym jeszcze takie pytanie czy do posiłków powinienem dodawać sobie jaies białko w postaci jakiegos gainera czy też serwatki białkowej ?? jeśli tak to ilu procentowe 20, 80% ?? czy nie przeszkodzi mi to w zrzucaniu wagi ?? Pozdrawiam Cie gorąco. Cześć

GośćGuest_dj_straw_*

Guest_dj_straw_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Błagam pomóżcie mi schudnąć..bardzo prosze o pomoc
a ten gość powyżej to ja Grzesiek tylko zpaomnaiłem wpisać jak zaczynałem pisac posta :)

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Błagam pomóżcie mi schudnąć..bardzo prosze o pomoc
gainera nie bierz bo moze przeszkodzic w zrzucaniu tłuszczu, ale odzywki białkowe są wskazane jak najbardziej
  • 0
Pozdrawiam Strong



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024