Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bebech jak ta lala


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

xSZAKALx
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Bebech jak ta lala

Witam,

 

jako że od pewnego czasu postanowiłem się za siebie wziąć, to zarejestrowałem się tutaj na forum by zasięgnąć rady.

 

Otóż jeszcze kilka lat temu byłem bardzo szczupły, wręcz chudy. Niestety wynikało, to z problemami ze zdrowiem, ale mniejsza z tym bo już wszystko w porządku.

Obecnie mam 23 lata, 182 cm wzrostu i 83kg wagi. Myślę, że z proporcjami źle nie jest. Denerwuje mnie jednak pewna rzecz, a mianowicie, to, iż tych 84 kg po mnie wcale nie widać. Problem w tym, że chyba te wszystkie kilosy odkładają mi się prawie że tylko i wyłącznie w brzuch i właściwie, gdybym nie trzymał odpowiedniej postawy w pionie, to wisiałby mi niezły klocek...

I teraz problem - schudnąć? nie wiem bo brzuch zostanie, a z resztą może być gorzej skoro akurat mam tendencje do odkładania tłuszczu w tym a nie innym miejscu.

Ostatnio zauwazyłem u siebie jeszcze jakieś cholerne.. nie wiem, rozstępy, to to nie są, więc chyba jakieś fałdy też tłuszczu przy żebrach, mimo, iż żebra też mi widać, także obrośnięty tłuszczem jakoś specjalnie nie jestem. Podejrzewam, że to przez brak mięśni w tych miejscach.

 

Obecnie codzień lub co dwa - ale staram się trzymać pierwszej opcji - ćwiczę sobie po 100-200 machnięć ciężarkiem 10kg na rękę, 50 brzuszków, 50 pompek. Rezultaty widać, wiadomo, że niczego od razu w kilka tygodni się nie zbuduje. Ale tak czy siak martwię się tym tłuszczem. Czy to jakoś potem się rozłoży między mięśniami czy coś? :D

W sumie dałem temat pod "Dieta" bo sam nie wiem czy chodzi tutaj o jakieś nieprawidłowe odżywianie, może jakieś nowe ćwiczenia bo gdzieś czytałem, że powinno się ćwiczyć w takiej sytuacji tak by działały wszystkie mięśnie bo np. na samych brzuszkach to ja niczego nie zdziałam... niby na rowerze też często jeżdżę, no ale przecież ile można?

 

Z góry dziękuję za odp.


  • 0

picek200
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 1
35
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia, dietetyka, sztuki walki
  • Staż [miesiące]:3 lata
  • Wzrost [cm]:185
  • Biceps [cm] :42.5
  • Pas [cm]:75cm
  • Przysiad [kg]:ATG 120 5x5 pauza
  • Wyciskanie [kg]:140max
  • Martwy ciąg [kg]:170kg 5x5
  • Waga [kg]:85.4

Napisano Ponad rok temu

Re: Bebech jak ta lala

Kolego :D wiedzy podstawowej nie masz, ale po to jest to forum :) Na spalanie brzuszka podstawą jest dieta i aeroby :) Dietę na redukcje weź z podwieszonych, ułóż kcal itd. pod siebie i daj taką do oceny. 

 

Do tego konieczne aeroby - bieganie, rowerek itd. 3-4x w tygodniu po przynajmniej 25min.

 

Najlepiej by było jakbyś się zapisał na siłownie bo machanie ciężarkiem i pompki Ci nie pomogą. W dziale trening weź trening FBW lub obwodowy, i leć nim 2-3x w tyg. :)

 

i tyle.

powodzenia ;)


  • 0

Fuck regeneration & overtraining :D




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024