Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakosc odwarznikow


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

sprite666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Jakosc odwarznikow
Siema !

Znow zwracam sie do was z prosba o pomoc . Na allegro znalazlem odwarzniki . Cena orginalnych jest dosc wysoka ale jednak cos znalazlem :blink: .
Moze mi ktos powiedziec czy beda wytrzymale ? Koles pisze ze to zeliwo , ale w takiej cenie nie jestem pewny tej jakosci ;/

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Druga opcja jest troche tansza , gadalem z kolesiem i moze mi zrobic takie zamowienie jakie chce za 4 zl/kg , jednak to beda robione i trzeba sobie dojechac ( dojazd to maly problem bo to jest jakies 35 km ode mnie )

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Co jest leprza opcja ? Nie dam glowy ze koles zrobi je w dokladnych gabarytach wagowych ;/

Jak zwykle dzieki :D
  • 0
_______________________________________________________________________________________________________________

Jin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
60
Dobra
  • Lokalizacja:M a z u r y
  • Płeć:Mężczyzna
  • Przysiad [kg]:100
  • Wyciskanie [kg]:95
  • Martwy ciąg [kg]:140

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakosc odwarznikow
Ja wybrał bym opcję drugą.

Dla chcącego nic trudnego, wystarcz mieć materiał i odpowiednie narzędzia.

Użytkownik Jin edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

sprite666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakosc odwarznikow
Jasne miec material i narzedzia . Ale nie wiem czy koles to dobrze wazy . Moze robic na oko , i na 1 kg. bede mial roznice 0.2 wiec przy 5 kg to juz dosc sporo. A co myslisz o 1 opcji ?? Bedzie to wytrzymale ? Mysle ze koles nie robi tego z jakiejsc slabej klasy materialu ?

Roznica w cenie to tylko 50 gr/kg , Transportu nie wliczam , bo czy to kurier czy ja pojade to to samo mniejwiecej.

Użytkownik sprite666 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
_______________________________________________________________________________________________________________

empe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 507 postów
  • Pomógł: 0
50
Dobra
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:-rozwój indywidualny, - nowinki ze świata, - aktywny tryb życia, - książki (gł. literatura patologiczna)
  • Staż [miesiące]:od 2008 z przerwami (duuużymi jak i małymi)
  • Wzrost [cm]:179

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakosc odwarznikow
a nie masz w pobliżu swojej miejscowości zakładu tokarskiego? Myślę, że tam byś taniej załatwił ( 3zł/kg) i od razu byś widział jak to wygląda.
  • 0
- nie potrzebuje plusów, dla mnie liczy się to że pomogłem ;)
Systematycznie i z pasją koksuje sobie w domowym zaciszu.

NAJlepsze ćwiczenia na brzuch (wg. mnie):
http://forum-kult...iesnie-brzucha/

sprite666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakosc odwarznikow
Mam , ale koles chwilowo nie robi ( wczesniej od niego bralem ) , mowi ze moze za miecha by cos przykombinowal , a ja duzo nie potrzebuje glownie drobne wiec tak mysle nad tym ( a kolo ode mnie bierze 3.30 )
  • 0
_______________________________________________________________________________________________________________

empe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 507 postów
  • Pomógł: 0
50
Dobra
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:-rozwój indywidualny, - nowinki ze świata, - aktywny tryb życia, - książki (gł. literatura patologiczna)
  • Staż [miesiące]:od 2008 z przerwami (duuużymi jak i małymi)
  • Wzrost [cm]:179

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakosc odwarznikow
no to nie możesz wytrzymać miesiąca:) ?
Zobacz czy będzie Ci się to kalkulować. Czy ten koszt wysyłki/transport będziesz mógł przełożyć na dodatkowe obciążniki miesiąc później :D
Na Twoim miejscu ja bym poczekał i kupił później więcej (nawet o te 10 kg ) :blink:

Użytkownik empe edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
- nie potrzebuje plusów, dla mnie liczy się to że pomogłem ;)
Systematycznie i z pasją koksuje sobie w domowym zaciszu.

NAJlepsze ćwiczenia na brzuch (wg. mnie):
http://forum-kult...iesnie-brzucha/

sprite666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakosc odwarznikow
No w sumie racja , do tego zakladu mam troche blizej , chociaz i tak pare kilosow ode mnie ( jestem z malej miejscowosci ) . W karzdym razie dzieki za rady , jeszcze jak by ktos mogl ocenic te orginalne odwarzniki to bylo by spoko , no chyba ze nikt sie z takimi nie spotkal :blink: .

Pozdrawiam
  • 0
_______________________________________________________________________________________________________________

Fitness4you
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakosc odwarznikow
Wg mnie prawie na jedno wychodzi ( wiem wiem, "prawie" robi wielką różnicę" ), ale jednak w praktyce jest to prawdą. Na Twoim miejscu brałbym odważniki nr 2, ponieważ są z lepszego materiału a tym samym lepsza jakość.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024