Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spalacz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

NightMistres
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Spalacz

Witam chciałbym się pozbyć tłuszczy z ciała jestem na redukcji ale w tym momencie waga stanęła w miejscu jak i obwód.
Zastanawiam się nad kupnem spalacza tłuszczu zastanawiam się nad dwona opcjami a mianowicie:
- Alpha-T2
- PNI Thermadex
Z opinii widzę ze oba są dobre ale chciałbym wiedzieć który da mi większe efekty. A więc prowadzę siedzący tryb pracy, siłowo trenuję 3 razy w tygodniu, bieganie 3 razy w tygodniu, oraz raz w tyg jeśli pogoda pozwala rower i w góry(najbardziej męcząca opcja), do tego wszystkiego raz w tygodniu dokładam Tabatę. Dieta opiera się na liczeniu kalorii ale nie zawsze zgadzają się mikroskładniki ponieważ nie gotuję dla siebie, ale nie są to jakieś wielkie odchyły.
A więc prosił bym o pomoc w wyborze odpowiedniego spalacza, dodam że to moja pierwsza przygoda z tymi suplementami.
Pozdrawiam Radek.


  • 0

Botage
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacz

Dużo jeszcze tego tłuszczu zostało?



NightMistres
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacz

O, przepraszam ale nie zaglądałem na to forum. Hm wydaje mi się ze jakieś od 14-15%. Głównie na brzuchu bardziej szczegółowo (nie wiem jak dokładnie się nazywa to miejsce ale) sam dół brzucha na tych mięśniach zaraz nad podbrzuszem tam mam dość dużą ilość tłuszczu, im wyżej tym mniej, na boczkach też odłożyło się troszkę ale nie wyglądają źle.


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024