Skocz do zawartości


Zdjęcie

SCITEC 100% WHEY PROTEIN SUPERB


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Norb1

Norb1
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :39
  • Waga [kg]:84

Napisano Ponad rok temu

SCITEC 100% WHEY PROTEIN SUPERB

88945d0f4f333b9egen.jpg

100% białka serwatki

 

Główne cechy, na które zwracamy uwagę podczas korzystania z odżywek białkowych jest ich smak oraz rozpuszczalność, pozostałe mają mniejsze znaczenie. 100% WHEY PROTEIN SUPERB smakuje wyśmienicie, miesza się bardzo łatwo i oczywiście dostarcza białko, z jednego z najlepszych źródeł na świecie. Wisienką na torcie tego produktu są prawdziwe kawałki owoców, czekolady oraz płatków (w zależności od smaku). Czy istnieje jakiś lepszy i smaczniejszy sposób na dostarczenie takiej ilości białka za jednym razem?

100% WHEY PROTEIN SUPERB jest białkiem niezwykle wysokiej jakości, wyłącznie z zimnej obróbki serwatki. Dietetyczne białko jest źródłem azotu i podstawowych aminokwasów, których organizm potrzebuje do wzrostu i utrzymywania tkanek, dlatego 100% WHEY PROTEIN SUPERB przyczynia się do rozwoju i utrzymania masy mięśniowej, oraz utrzymywania zdrowych kości*. Białka serwatki z mleka, są białkami kompletnymi, ponieważ zapewniają organizmowi wszystkie konieczne rodzaje aminokwasów, w tym 9 aminokwasów, których nasz organizm nie jest w stanie wytworzyć samoistnie, więc muszą być one dostarczone w formie pożywienia, te aminokwasy to: histydyna, izoleucyna leucyna, lizyna, metionina, fenyloalanina, treonina, tryptofan, walina. Aby uczynić 100% WHEY PROTEIN SUPERB bardziej kompleksowym, dodaliśmy do niego L-glutaminę oraz taurynę, oba wolne aminokwasy są powszechnie stosowane i popularne.

 

 

Posiadałem te 3 smaki. Bardzo dobry i pyszny produkt. Smaki to jest miazga. Bardzo polecam waniliowy i czekoladowy. Te białko świetnie się rozpuszcza i nie pozostawia gródek i piany polecam!


Użytkownik Norb1 edytował ten post Ponad rok temu


Whitelionn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 3
10
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SCITEC 100% WHEY PROTEIN SUPERB

Mam w domu truskawkę i szczerze polecam bo to odmiana wśród białek a tylko dlatego, że każda wersja smakowa ma dodatki w postaci albo kawałków czekolady, albo tak jak u mnie w smaku truskawkowym - kawałków truskawek (suszone, ale są ;)). Więc czy to białko jest bez gródek? Nie jest:P ale rozpuszczalność faktycznie bardzo dobra i piany nie ma, chyba już żadna firma nie produkuje takich słabych białek aby była sama piana;) 

 

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...-2160g-2,p.html


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024