Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spalacz tłuszczu dla ćwiczącego kierowcy "tira".


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

SKORPUCH
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Spalacz tłuszczu dla ćwiczącego kierowcy "tira".

Witam. Kilka słów o mnie:

 

Kierowca zawodowy: siedzący tryb życia, nieregularne odżywianie, nieregularny odpoczynek, nieregularna siłownia...

Wiek: 24

Wzrost: 194

Waga: 90,1

Zastrzeżenia zdrowotne: brak

Cel: redukcja tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym wzroście tkanki mięśniowej

Aktualna suplementacja: (Matrix) Superior Whey Core firmy Superior 14, (Witaminki) Vita-min firmy Olimp Labs

 

Kilka słów o diecie: Nie ma szans, taki zawód, ale.... usunąłem z jadłospisu alkohol (wcześniej piłem dużo piwa), słone przekąski, sól (jeżeli już, to odrobina soli morskiej do jajecznicy), cukier (do 0), słodycze (do 0), tłuszcze zwierzęce, fast foody (do 0). Ketchup, majonez, musztardy, sosy (do 0). Moją Jogobellę zastąpił jogurt naturalny np z kiwi lub mandarynką. Ziemniaki/frytki zastąpiłem ryżem. Zamawiam mięso grillowane na moich oczach - kurczaka lub ryby. Nie piję już kawy, bo musiałbym ją posłodzić. Jeżeli już jem pieczywo, to ciemne. A do pieczywa np. serek wiejski ze szczypiorkiem posypany pieprzem cayenne (chili). Staram się jeść ten cynamon ale często zdarza mi się o nim zapominać. Dotychczas piłem wodę smakową, ale zamieniłem na zwykłą wodę gazowaną / muszyniankę / soki 100%.

 

Kilka słów o treningach: Znalazłem profesjonalną siłownię, za 130 pln miesięcznie. Ćwiczę drugi miesiąc. Niestety, często praca zamienia dzień treningowy w tzw "piętnastkę" (kierowca może 3 razy w tygodniu pracować 15 godzin), czasem w ogóle ląduję 400 km od siłowni na kilka dni. Mimo wszystko staram się! chodzić, zapieprzać na tej siłowni i wykręcać koszulkę po wszystkim. Biegam interwałowo, zwiększam prędkości i dystanse, bo kondycja zaczyna mi pozwalać na więcej. Po 30 minutach biegania trening siłowy, obwodowy, 3 ćwiczenia po 3x12 na każdą partię mięśni. Staram się robić wszystko, bo nigdy nie wiem, kiedy wrócę. Po wszystkim dobijam się na orbiterku.

 

Proszę doradzić mi odpowiedni dla mnie spalacz tłuszczu na podstawie powyższych informacji...


Użytkownik SKORPUCH edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Whitelionn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 3
10
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacz tłuszczu dla ćwiczącego kierowcy "tira".

Najważniejsza jest dieta mimo wszystko wraz z wysiłkiem fizycznym, nie ma "cudownych" spalaczy tłuszczu. Ja mogę Ci polecić Revex - 16, który pomoże Ci w walce z nadmiernym apetytem. Wiem, że życie kierowcy jest bardzo trudne, brakuje miejsca i czasu na treningi, więc musisz się czymś wspierać. Zwiększ podaż białka, dorzuć spalacz, trzymaj się diety a będzie ok;)


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024