Witam
Tak jak w tamcie. Planuje sobie cykl na docięcie na maj. Preferowałbym nawet spalacz bez stymulantów. Doradźcie coś sprawdzonego
Zawartość tłuszczu około 10 % także dużo nie ma, chciałbym coś co mnie podetnie w końcowej fazie rekompozycji.
Napisano Ponad rok temu
Witam
Tak jak w tamcie. Planuje sobie cykl na docięcie na maj. Preferowałbym nawet spalacz bez stymulantów. Doradźcie coś sprawdzonego
Zawartość tłuszczu około 10 % także dużo nie ma, chciałbym coś co mnie podetnie w końcowej fazie rekompozycji.
Napisano Ponad rok temu
Na soku jesteś że wspomniałes słowo RECOMP?
jeżeli tak to chyba wiesz co najlepiej działa a o czym w tym dziale nie będziemy wspominać ![]()
niestety spalacze bez stymulantów są do dupy i w kiblu można je spuścić taka jest marna prawda bo lajtowe substancje niestety ale działają tylko na papierze w kolorowej gazetce ![]()
Mateusz Pawlak ![]()
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Doradzicie coś?
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Zbudowanie klatki piersiowej bez sprzętu w domu |
Trening dla początkujących |
|
|
||
czy mozna bez diety???? |
Dieta | Guest_dillemas_* |
|
|
|
Link do walki Pudzian - Sylvia - bez wyniku! |
MIXED-MA |
|
|
||
K-1 WORLD MAX 2009 - Video(Bez Spojlerów!!!) |
MUAY THAI, BOKS, KICKBOXING, K-1 |
|
|
||
Chwilówki online bez baz |
Martial Arts Tricks |
|
|
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych
FaceBook
- Ponad rok temu
Guest_music_* - Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu