Skocz do zawartości


Zdjęcie

Masa Redukcja Czy Ostry trening ???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

MarekPuma
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Masa Redukcja Czy Ostry trening ???

Witam założyłem taki a nie inny temat Ponieważ potrzebuje doradztwa Wiem że każdy posiada inny organizm każdy inaczej reaguje na diety ciężary treningi Chciałbym opisać moją sytuację i wysłuchać waszego zdania co proponujecie bądz myślicie 

 

Mam 26 lat Siłownia towarzyszy mi od 16 roku życia gdy to codziennie robiło sie klatke piersiową myśląc ze im wiecej bede cwiczyl tym mocniej przykoksze ;) Ćwiczyłem intensywnie a że zbliżała sie matura na rzecz nauki zrobiłem sobie pauze (ćwiczyłem amatorsko bez diety dużo piłem mleka miesa Ogólnie lubiłem zjeść) Zawsze byłem szczupły a wyniki siłowe miałem takie że mając 18 lat podnosiłem 110 kg (ważyłem 89kg - podkreślam że tkanki tłuszczowej nie posiadałem, raczej genetycznie po tacie i mamie mam posture drwala nie pizde..sza) Później zaczeły sie studia i tak ćwiczyłem miesiąc pozniej znowu pauza znowu miesiąc i tak do czasu aż mineło pare lat skończyłem studia i z 89 zrobiło mi sie 105 kg Więc postanowiłem wrócić na siłownie i zadbać o dobry wygląd Na siłownie uczęszczam juz 6 miesiąc Postanowiłęm ostro podjeść białka mięsiwa węglowodanów i ze 105 zrobiło mi sie 107,5 kg a na klate biore 130kg 191cm wzrostu 44cm biceps (nigdy nie stosowalem suplementów) Chciałbym sie Was doradzić bo jestem troszke juz przez pryzmat lat zlany tłuszczem Nie powiem bo jak sie nie napinam mam brzuszek ale nie mam figury ala "węciął" Jak to moja dziewczyna mówi jestem "dzikowaty" czy tez  "niedzwiedziowaty" Dobrze sie z tym czuje chodz nie ukrywam ze chciałbym zgubić brzuch Dlatego pytam Uważacie ze powienienem z miesiąc dwa sie pogłodzić odstawić siłownie wziąć sie za areoby (orbitrek) jedząc kasze, brokuły, kalafiorek, fasolke, twarożki ... unikać tłuszczy cukrów i zejść do np 99 kg pozbywając sie znacznej ilości tłuszczy i dopiero z dietą białkową zacząć powiększać muskulature czy Zastosować diete białkową i zrobić z siebie 110 kg faceta bądz 115 ? ? ? Piszcie co doradzacie i co o tym myślicie Mile widziane tak wyczerpujące odpowiedzi jak zapytanie ;) Co do mojej diety redukującej wage to jestem na niej piąty dzien rano 11.00 worek kaszy gryczanej z brokułami 15.00 twaróg z ciemnym chlebem 17.00 gotowane jajka kasza ważywa z patelni. Do tego orbitrek 5 razy w tygodniu i brzuszki co 2 dzien Na siłownie narazie nie chodze ale piszcie czy chodzic czy nie Ogolnie komentujcie Pozdrawiam 

 


  • 0

pit86

pit86
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5640 postów
  • Pomógł: 39
  • Lokalizacja:Sweden
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, wędkarstwo
  • Staż [miesiące]:coś około tyle że styka
  • Wzrost [cm]:180
  • Wyciskanie [kg]:155
  • Martwy ciąg [kg]:170
  • Waga [kg]:83

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa Redukcja Czy Ostry trening ???

nie rezygnuj z treningu siłowego oblicz swoje zapotrzebowanie i odejmij kcal.

 

jeżei nie będziesz ćwiczył na siłce to stracisz tez mięso.

 

poczytaj trochę o diecie i wtedy będziesz wiedział o co chodzi 


nol9.jpg

www.massagepeter.se


MarekPuma
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa Redukcja Czy Ostry trening ???

Bardzo dziekuje za skomentowanie i przebrnięcie przez moje pytanie ;) ... Z mych zapotrzebowań wynika że potrzebuje ok 5000 tysięcy kalorii Jak już mówiłem chce szybko pozbyć się tłuszczu Wiem że od areobów i biegania można spalić tkanke mięśniową (80% maximum pulsu pali tłuszcz powyżej tkanke) Ale Tak jak mówie na siłowinie mimo wszystko bede śmigał by nie mieć choćby zastojów (tematy wyliczania kalori zapotrzebowania i strona po treningu jest mi znana) Ale powiedzcie mi jedno Jestem osobą raczej z charakterem "jak sobie postanowie to tak zrobie" i moja dieta odchudzająca ma ok 400 kalori dziennie Czy to jest dobre podejście Czytałem ze dieta odchudzająca musi mieć wyliczone kalorie np 3000 czy ileś Ja wstaje o 11 jem kasze gryczaną z brokułami o 15 twarożek z ciemnym chlebem i na kolacje kasze z warzywami od czasu do czasu jabłko jajka mleko Dziennie tak jak mowie wychodzi mi nie cale 900 kalori Czy to dobra droga do sukcesu spalenia zbędnego tłuszczu do tego codziennie 35 minut ciskam na orbitreku Podkreślam ze na diecie jestem 6 dzien i dobrze sie z tym czuje Moge śmiało tak cisnąc i mieć pewność ze spale zbędne zapasy ? Moj cel spalić tłuszcz Nakupić piersi kurczaka tuńczyka warzyw weglowodanow w postaci kaszy i podkoksić same mięśnie Prosze piszcie ;)


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024