Skocz do zawartości


Zdjęcie

ruska meta


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
31 odpowiedzi w tym temacie

reksiooo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

ruska meta
koledzy ..po jakim czasie zaczyna dzialac ruska meta? biore juz od tygodnia i nic nie czuje
  • 0

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska meta
to zalezy od organizmu i jaki dawki bierzesz i od jakosci mety (znajac zycie ona rosji nie widziala i jes zanizone stezenie) jak masz dobra mete (czytaj kiedys jelfa :) ) to w 2tyg
ps z jakiej firmy metka?
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

reksiooo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska meta

to zalezy od organizmu i jaki dawki bierzesz i od jakosci mety (znajac zycie ona rosji nie widziala i jes zanizone stezenie) jak masz dobra mete (czytaj kiedys jelfa :) ) to w 2tyg
ps z jakiej firmy metka?

mam to od bardzo pewnego goscia nie sadze zeby to bylo jakies gowno

Załączone pliki


  • 0

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska meta
nigdy nie bylem przekonany do tej mety rosji napewno ona nie widziala ale moze dziala tylko ze pewnie ma zanizone stezenie
ostatnio ogladalem film z akcji policj jak zlikwidowala w polskiej piwnicy produkcje tej oto wlasnie mety po obejrzeniu tych materialow jak oni to robili odechcialo mi sie kupowac ta mete
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

reksiooo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska meta

nigdy nie bylem przekonany do tej mety rosji napewno ona nie widziala ale moze dziala tylko ze pewnie ma zanizone stezenie
ostatnio ogladalem film z akcji policj jak zlikwidowala w polskiej piwnicy produkcje tej oto wlasnie mety po obejrzeniu tych materialow jak oni to robili odechcialo mi sie kupowac ta mete

jak to najlepiej dozowac??
ja biore 2 co 12 godzin +1 tab sylimarol bedzie cos z tego???
  • 0

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska meta

jak to najlepiej dozowac??
ja biore 2 co 12 godzin +1 tab sylimarol bedzie cos z tego???

sylimarol jest na dluzsza kuracje chodzi o odnowe powinno go sie zazywac dlugotrwale do 6 m-c ,do mietka raczej hepatil polecam w dawkach 3x1 tab,zas mietka 1 tab co 3-4 godz 20-25 mg na dobe :)
  • 0

reksiooo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska meta

sylimarol jest na dluzsza kuracje chodzi o odnowe powinno go sie zazywac dlugotrwale do 6 m-c ,do mietka raczej hepatil polecam w dawkach 3x1 tab,zas mietka 1 tab co 3-4 godz 20-25 mg na dobe :)

a jak dlugo?
  • 0

kogut
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska meta

a jak dlugo?

do końca mety
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska meta

mam to od bardzo pewnego goscia nie sadze zeby to bylo jakies gowno


Nawet najbardziej pewny gościu nie jest jasnowidzem co siedzi w srodku. Jak przyjezdza towar to jest wymieszany 70% oczywiscie to faku. Zobacz jak smakuje tabletka.

Mariusz P.
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź / ADP
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska meta

Nawet najbardziej pewny gościu nie jest jasnowidzem co siedzi w srodku. Jak przyjezdza towar to jest wymieszany 70% oczywiscie to faku. Zobacz jak smakuje tabletka.


j/w od dila to nie zalezy...
MaC406 po smaku tez nie odróżnisz ;-) nie ma reguły.. w Polsce z tego co wiem były 4 źródła w której roibiono tą mete na dużą skalę.. oczywiście zapewne są też produkcje mniejsze bo to nie problem zamówić pudełka, porobic nalepki i wsypac jakies gówno do środka..

autor daj jeszcze fote samej tabletki przy linijce..

ale sądząc po tym co mówisz to brałes 10mg co w praktyce przy tej mecie oznacza 6-8mg :) takiej dawki nie poczujesz może nawet przez cały cykl ;)
jeśli bierzesz poprawnie.. przy rusku minimum 20mg ed to można poczuć już nawet po kilku dniach poprzez senność, zmulenie, wzrost apetytu.. choć nie u wszytskich to występuje ;)
  • 0

reksiooo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska meta

j/w od dila to nie zalezy...
MaC406 po smaku tez nie odróżnisz ;-) nie ma reguły.. w Polsce z tego co wiem były 4 źródła w której roibiono tą mete na dużą skalę.. oczywiście zapewne są też produkcje mniejsze bo to nie problem zamówić pudełka, porobic nalepki i wsypac jakies gówno do środka..

autor daj jeszcze fote samej tabletki przy linijce..

ale sądząc po tym co mówisz to brałes 10mg co w praktyce przy tej mecie oznacza 6-8mg :) takiej dawki nie poczujesz może nawet przez cały cykl ;)
jeśli bierzesz poprawnie.. przy rusku minimum 20mg ed to można poczuć już nawet po kilku dniach poprzez senność, zmulenie, wzrost apetytu.. choć nie u wszytskich to występuje ;)

w smaku jest bardzo gorzka a mam tego 300 tab
  • 0

Mariusz P.
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź / ADP
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska meta
pisałem wyżej ze po smaku nie poznasz :) daj zdjęcie tabletki albo chociaż opisz ją jak wygląda.. kolor, wielkość, czy jest gładka, czy ma przedziałke, czy jest zaokrąglona czy płaska ;)
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska meta

pisałem wyżej ze po smaku nie poznasz :) daj zdjęcie tabletki albo chociaż opisz ją jak wygląda.. kolor, wielkość, czy jest gładka, czy ma przedziałke, czy jest zaokrąglona czy płaska ;)


Widziałem 3 wersje - pierwsza gorzka dzałala dobrze, druga minimalnie słodka na początku a później gorzka działała dobrze i trzecia małe tabletki ( bardzo twarde ) smak kredy - fake.
Nikt nie napisał ze po smaku poznasz metanabol ;) bo to jest nie realne ale jezeli jest smak gorzki to wiecej jej do oryginału.
Mam na stanie pare opakowań w/w produktu który dziala wstawie jutro fotki.

Mariusz P.
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź / ADP
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska meta
z tym sie zgodze ;) ja też widziałem te twarde małe tabletki co mówisz.. ale widziałem tez różowe z przedziałką i białe płaskie z czarnymi kropkami, jakby brudne i te dwie o dziwo również klepały jak trzeba :) także z ta metą to chyba trzeba zjeśc żeby sie przkonać czy działa ;) pozdro
  • 0

reksiooo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska meta

z tym sie zgodze :) ja też widziałem te twarde małe tabletki co mówisz.. ale widziałem tez różowe z przedziałką i białe płaskie z czarnymi kropkami, jakby brudne i te dwie o dziwo również klepały jak trzeba ;) także z ta metą to chyba trzeba zjeśc żeby sie przkonać czy działa ;) pozdro

JEST GLADKA LADNIE ZROBIONA

Załączone pliki


  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska meta

JEST GLADKA LADNIE ZROBIONA


Tak wyglada spox i jezeli jest w smaku gorzka powinna być w duzym stopniu "oryginalna". Ja jescze nie spotkałem sie z tym metanabolem ktory jest w smaku gorzki i bylby to totoalny fake. Pozniej wrzuce moja fotke .

reksiooo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska meta

Tak wyglada spox i jezeli jest w smaku gorzka powinna być w duzym stopniu "oryginalna". Ja jescze nie spotkałem sie z tym metanabolem ktory jest w smaku gorzki i bylby to totoalny fake. Pozniej wrzuce moja fotke .

no moze troche przesadzilem z tym ze jest gorzka jak sie ja rozgryzie to czuc lekkie szczypanie w jezyk
  • 0

kogut
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska meta

no moze troche przesadzilem z tym ze jest gorzka jak sie ja rozgryzie to czuc lekkie szczypanie w jezyk

jadłem ja i dyla słaba a waliłem po 6 tabs ,
  • 0

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska meta
latwo rozpuszcza ci sie na jezyku?
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

reksiooo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ruska meta

latwo rozpuszcza ci sie na jezyku?

no raczej nie
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024