Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skuteczny spalacz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

luFi
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Skuteczny spalacz

Witam.  :preved:

Mam 18 lat, 93 kg i 180 cm wzrostu. Od ponad pół roku robie rzeźbe na siłowni, ale średnio mi to wychodzi, bo mam zbyt dużo masy i zbyt mało chęci. Wyrobiłem sobie najbardziej uda i łydki, a góra prawie bez zmian. Teraz chciałbym postawić bardziej na aeroby i wyrobić sobie kondycje, bo prawie jej nie mam, a dopiero później z resztą fatu robić mięśnie. Oczywiście planuje dalej robić ćwiczenia siłowe, ale po siłce, a czasem zamiast, przebiec sobie kilka kilometrów, albo pojeździć trochę rowerem. 

Polecicie mi jakiś skuteczny środek spalający? Najlepiej taki po którym będą widoczne efekty (interesuje mnie masa 78 kg, a spalić w miesiąc chciałbym chociaż 4), ale jednocześnie nie kopnie mnie w "ryj" i nie będę miał jakichś faz jakbym był naćpany, ale da mi trochę do kondycji, bym się tak szybko nie męczył i miał większą motywacje do ćwiczeń. Myślałem o Hellfire, ale nie wiem, czy nie byłby zbyt mocny na pierwszy raz z takimi środkami.  :pardon:

 

P.S. Dodam jeszcze, że w totka to ja nigdy nie wygrałem i nie bardzo mogę sobie pozwolić na wydatek większy nić konieczny, góra 100 zł.


Użytkownik luFi edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

metamorfoza
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
6
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczny spalacz

Jezeli nie masz diety to nawet odsysanie tluszczu ci nic nie da bo fat powruci. Musisz trzymac diete ( o która pytaj w dziale dieta ) i oczywiscie wspomniane przez ciebie aeroby . Jak juz to ogarniesz to mozesz pomyslec o jakims spalaczu ;)
Pozdro !


  • 1

luFi
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczny spalacz

Ale zakładając, że diete już mam i stosuje się do niej to jaki suplement kupić, by wspomóc cały proces odchudzania?  :rolleyes:


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024