Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening początkującego z małą siłownią.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

szymon91
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening początkującego z małą siłownią.
Na wstępie chciałbym sie przywitać.

Parę lat temu amatorsko grałem w piłkę, z kondycją i budową ciała było w miarę wporządku.
Kiedy 2 lata temu zacząłem studia niestety musiałem porzucić ten sport. Moja aktywność fizyczna przez naukę spadła.
Nabrało się trochę ciałka, głównie na brzuchu. Nie wyglądam źle, aczkolwiek chciałbym jakoś wyrzeźbić swoje ciało i przede wszystkim zrzucić zbędne kilogramy. Przy wzroście 176cm waże ok 79kg. Już kilka razy próbowałem różnych ćwiczeń jak np A6W, lecz nie miałem motywacji aby dobrnąć do końca. Tym razem chcę by było inaczej. Moim planem jest przede wszystkim zmniejszenie wagi, chciałbym zmniejszyć ją do przynajmniej 70kg.

Z tego powodu z okazji świąt zrobiłem sobie prezent w postaci zakupienia małego sprzętu do ćwiczeń.
A mianowicie:
1. Ławkę regulowaną, prosta - skośna.
2. Zestaw obciążeń 2x5kg, 4x2,5kg, 6x1,25kg oraz 2 gryfy po 45cm i 1 łamany 120cm.
3. Skakankę.
Do tego mam jeszcze stare hantle 2x4kg.

Przeglądałem różne strony w internecie, aby poszukać możliwych ćwiczeń do mojego sprzętu.
Coś tam sobie powypisywałem, lecz zapewne nie jest to zbyt przemyślane, bo nigdy tak naprawdę z siłownią nie miałem doczynienia.

Więc jeśli jest taka możliwość to prosiłbym o polecenia jakiś ćwiczeń, jakiegoś planu treningowego.
Będę wdzięczny za wszelkie porady.

Pozdrawiam.

P.S. Jeśli nie ten dział to przepraszam i proszę o przeniesienie.
  • 0

cynek89
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1229 postów
  • Pomógł: 0
59
Dobra
  • Lokalizacja:Płock
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:175

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening początkującego z małą siłownią.
Zapraszam tutaj do poczytania Treningi poczytaj troche sprobuj ulozyc trening pod siebie, potem wstaw go tutaj a my go ocenimy. pozdro
  • 0
Jedyną Przegraną Jest Rezygnacja, Wszystko Inne Jest Krokiem Naprzód

Michał1
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1859 postów
  • Pomógł: 0
262
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening początkującego z małą siłownią.
Możesz FBW wybrać, ale to czy zrzucisz zbędne kg i tak będzie zależało przede wszystkim od diety, więc poszukaj w odpowiednim dziale, kręć też aeroby, bieganie, rowerek etc.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024