Skocz do zawartości


Zdjęcie

ALKOHOL , KAC A TRENING


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Raiden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

ALKOHOL , KAC A TRENING
Wiele osób interesuje temat "Alkohol , kac a trenowanie". Wiadomo, że jesteśmy tylko ludźmi i jakaś imprezka oraz wyskoki się zdarzają. Jak w takim wypadku postąpić, aby zachować jak najwięcej ciężko wypracowanych mięśni oraz jak zminimalizować kaca ? Oto kilka punktów, które warto wykuć.
Jak wiecie alkohol wypłukuje z organizmu witaminy i odwadnia. Aby zminimalizować straty przed wyjściem wypijcie 2 litry wody, połknijcie zestaw witamin/multiwitaminę plus dodatkowo przyjmijcie 1 gram witaminy C. Pomiędzy kolejnymi piwami starajcie się pić szklankę wody a miedzy następnymi kolejkami wódki - herbatę z cytryną. To sprawi, że ubytki płynów i witamin będą mniejsze. Znajomi mogą się na was dziwnie patrzeć lub zadawać różne głupie pytania - odpowiadajcie, że dla kulturystyki jesteście w stanie zrobić wszystko {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
No i po imprezce. Docieracie do domu, nie myślicie o niczym innym tylko o spaniu. Nie tak szybko. Chciało się szaleć, to trzeba jeszcze chwile się pomęczyć. Mała powtórka z rozrywki. Znów wypijacie 2 litry wody, oraz kolejne dwa zostawiacie w butelce przy łóżku (przebudzicie się do kibelka, to od razu uzupełnicie płyny). Znów łykacie zestaw witamin/multiwitamine/1gram wit.C i popijacie ją białkowym szejkiem z 10 gramami glutaminy + dodatkowo kilka aminokwasów (aby uchronić się przed nocnym katabolizmem). Już prawie jesteście w wymarzonym, cieplutkim i mięciutkim łóżeczku. Jeszcze tylko porcja ZMA i możecie wskakiwać pod kołderkę.
Budząc się rano, modlicie się, aby dziewczyna, z którą się bawiliście była tak ładna jak wczoraj {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif Kiedy już wyczołgacie się z łóżka sięgnijcie po wodę (1 litr), przyjmijcie porcje ZMA (w celu podniesienia naturalnego poziomu testosteronu) oraz połknijcie kilka aminokwasów i 10 gram glutaminy (aby zahamować katabolizm). Śniadanie musi być odżywcze. Wiem, że zazwyczaj się nie chce jeść ale jak mus to mus. Sadzone jajka, zmiksowane płatki owsiane z mlekiem/maślanką/jogurtem i białkiem, razowy chleb z szynką, sałatą i pomidorkiem napełnią was życiem i energią. Na koniec znów łykacie zestaw witamin/multiwitaminę.
Teraz przydałoby się pojeździć na rowerze, popracować w ogródku itp. To da Wam do myślenia czy warto było tak hulać wczoraj {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif Na koniec życzę udanych imprez i dni bez kaca {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: ALKOHOL , KAC A TRENING
A czy alkohol nie niszczy mięśni?? Pytam ponieważ alkohol ścina białko a mięśnie przecież budowane są z aminokwasów (które tworzą białka). Jeśli tak to picie alkoholu nie ma sensu. {SMILIES_PATH}/icon_lol.gif chociaż też lubie piwko:D
  • 0
Dołączona grafika

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: ALKOHOL , KAC A TRENING
Ścina białk oale tylko w przewodzie pokarmowym co nie znaczy że nie wpływa korzystnie na mięśnie
  • 0
Paweł W.

Raiden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ALKOHOL , KAC A TRENING
bez ciupag proszę/ edite by slimshavy
  • 0

wania
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ALKOHOL , KAC A TRENING
schlanie się jednorazowe nie tylko ścina białko, ale też rozwala układ hormonalny, do którego żeby wrócić trzeba poświęcić m/w 3 tygodnie - nieefektywnych treningów {SMILIES_PATH}/icon_eek.gif
  • 0

kakaesiak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KALISZ

Napisano Ponad rok temu

Re: ALKOHOL , KAC A TRENING
z własnego doswiadczenia wiem ze to co napisałes jest nie prawdą.....
  • 0
ZAWSZE WIERNI

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: ALKOHOL , KAC A TRENING
kaesiak może tak na Ciebie nei działa alkohol, każdy inny jest
wania masz jakieś badania, artykuły na potwierdzenie tego co napisałeś? Z ciekawością przeczytam sobie
  • 0
Paweł W.

macek
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ALKOHOL , KAC A TRENING
Co prawda to prawda alkochol wyniszcza, organizm i portfel.
Jak z kolesiami zapijemy urodzinki to na drugi dzień odpuszczam siłke i jestem wstanie zrobić tylko co godzinke jakieś 500 pompek na odżycie; po 5 godzinach wymiękam.
Ale nie polecam alkoholu.
  • 0

damiannuna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ALKOHOL , KAC A TRENING
to właśnie jest najgorsze w ćwiczeniach że nie można pić alkoholu wiadomo że trafiają się imprezy na których każdy pije. kiedyś myślałem że impreza bez alkoholu to nie impreza {SMILIES_PATH}/icon_razz.gif ale odkąd ćwiczę moje poglądy się zmieniły uważam że jedna impreza na której bym pił by mnie za dużo kosztowała jakieś 2 kg {SMILIES_PATH}/icon_razz.gif
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: ALKOHOL , KAC A TRENING
Ostatnio przeczytałem wypowiedzi bardzo mądrych ludzi, którzy oznajmili że alkohol nie działa szkodliwie na mięśnie
  • 0
Paweł W.

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: ALKOHOL , KAC A TRENING
Kac a trening mogę powiedzieć że zdarzyło mi się parę razy tak pakować hehe no to już nie ta forma a jak się pije jeszcze kilka dni z rzędu to już jest katastrofa {SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Raiden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ALKOHOL , KAC A TRENING
Działa {SMILIES_PATH}/icon_exclaim.gif Lepiej spróbuj a nie czytaj...
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024