Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak wygląda trening BJJ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_daro_85
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jak wygląda trening BJJ?
Siemka wszystkim chciałbym się dowiedzieć czegoś o BJJ. Sztukami walki zajmuje się już od prawie 9 lat. Dosyć długo ćwiczyłem VVD kóre tak jak BJJ ma dużo technik do walki w bezpośrednim kontakcie (dźwignie, zapasy, elemnty zapasów...it.) ale interesuje mnie gdzie mógłbym trenować w Wawie, jak wygląda trening dla początkujących itd. Będę wdzięczny za wszystkie informacje.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak wygląda trening BJJ?
Jak chcesz się dowiedzieć gdzie w Warszawie to przeczytaj przyklejony post. Przecież po coś tam wisi, co nie?
A jak wygląda trening... Przejdz sie i zobacz.
  • 0

budo_daro_85
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak wygląda trening BJJ?

Jak chcesz się dowiedzieć gdzie w Warszawie to przeczytaj przyklejony post. Przecież po coś tam wisi, co nie?
A jak wygląda trening... Przejdz sie i zobacz.



jestem jescze zielony - gdzie ten pzryklejony post? A poza tym nie bardzo mam kiedy sie przejsc. liczyłem na uczynnosc gosci forum :?
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak wygląda trening BJJ?
http://www.forum-kul...showtopic=56715

chodzi o ten przyklejony post. a przyklejone posty to są te które bez wzgledu na częstotliwość ich przeglądania są zawsze na górze..
  • 0

budo_daro_85
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak wygląda trening BJJ?
dobra juz wyczaiłem dzieki :wink:
a jeszcze jedno odnośnie treningu BJJ. MAcie jakieś fajne ćwiczenia siłowe czy raczej na treningu ćwiczycie technikę. Kumpel pokazywał mi siniak na pół przedramienia i powiedział że gościu Z BJJ go tak złapał:)
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak wygląda trening BJJ?
Daro,
Saku dobrze gada. wiecej sie dowiesz na treningu niz czytajac paru stronnicowe wypracowania.

Bjj jest sportem jak kazdy inny. Treningi wiec wygladaja jak wszedzie. Rozgrzewka, warstwa silowa, warstwa techniczna i kondycyjna. Najwiecej jest jednak "kulania" czyli nauki techniki.

Twoje doswiadczenie (w chwytach) wyniesione z poprzedniego systemu moze ulec zmianie kiedy zapoznasz sie z Bjj.
W Warszawie sa 2 kluby bjj. Hunter i Vale Tudo Warszawa. Namiary na oba masz w temacie: http://www.forum-kul...showtopic=56715
  • 0

budo_daro_85
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak wygląda trening BJJ?
dzieki Hast :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024