Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co kupić?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

mateush
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co kupić?
Witam, czas się zabrać za siebie i tutaj pytanie do znających się na rzeczy - jakie suplementy kupić kiedy dopiero zaczynam chodzić na siłownie? Napewno będzie mi potrzebne coś na masę gdyż moja waga to ok 75kg przy wzroście 186.

Myślałem o białku + coś jeszcze ale niestety nie mam takiej wiedzy aby dobrze się dostosować, kiedyś próbowałem Mutant Mass jednak ten mi nie podchodził smakowo i nie mogłem tego nawet przełknąć :/ z dietą jest różnie, gdyż nie zawsze mogę ją utrzymać bo często mnie w domu nie ma i chciałbym to czymś zastąpić, jednak dobrze byłoby się poradzić znawców żeby nie była kasa wyrzucona w błoto tak jak w przypadku mutantaDołączona grafika
  • 0

GośćGuest_tmnt_*

Guest_tmnt_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co kupić?
konsultowałeś z kimś doświadczonym swoją dietę ?

jeżeli tak w celu jej uzupełnienia polecam ci białko scitec whey protein isolate .

Ok , jeżeli zaczynasz na początku zrób trening ogólnorozwojowy przez miesiąć , potem przejdz na 4 dniowy split na masę ..

Polecam poczytac podwieszone tematy w dziale DIETA jak i TRENING

pozdro

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co kupić?
Ile masz kolego pieniędzy na prochy :) ?
Te wszystkie gainery pozostawiają wiele do zyczenia ...
Ja byłbym za kupieniem Vitargo + Białka WPI + WPC i mieszać porcje według uznania ,do tego porcja oleju
i mamy wartościowego szejka

Ale tak jak mówie ,podaj budżet to zaraz coś ci uskrobie ,konkretnie :)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024