Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co i gdzie kupić?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_asaroth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co i gdzie kupić?
Mam odłożone ok 200zł i nie wiem jaki/gdzie nożyk kupić.Myślałem nad crkt m16 ale nie moge go w żadnym i-sklepie znaleźć:[Z góry dzięki jeśli ktoś się odezwie...
  • 0

budo_zla_karma
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocek

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i gdzie kupić?
Gdzie kupic?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].
Bardziej sprecyzuj czego oczekujesz od noza/co chcesz nim robic/jakim zadaniom ma sprostac (choc i tak za taka cene nie mozna od niego zbyt wiele wymagac) a powiem(y) Ci co wybrac. Ja bym raczej odlozyl jeszcze ze 100-150zł ale sam wiem, ze nieraz to nie takie latwe. Pozdr
[/url]
  • 0

budo_santiago
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i gdzie kupić?
No to jajeszcze podam jeden adresik sklepik War'a - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Wiem staje w lekkiej opozycji ale caly czas skladam wielkie poklon poklon poklon dla Pitera i dla sierotki oczywiscie :)

PS. Piter mam nadzieje ze sie na mnie nie obrazisz za to... :?
  • 0

budo_asaroth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i gdzie kupić?
Nożyk bedzie raczej do wszystkiego,czasami coś przeciąć,wystrugać,otworzyć puchę itp. ale jak to w mieście,czasmi trzeba otworzyć kosę żeby dresy się za grubo nie czuły:](dlatego myślałem nad m16 z ostrzem tanto-widziałem nawet w jakimś sklepie wersje 13z ale wolałbym z t-6)
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i gdzie kupić?
Santiago, nie rób scen :)

A swoją drogą, czy to nie jest paranoja, że w czterdziestomilionowym kraju co zaraz (?) do UE wchodzi nie można wejść do sklepu i porównać sobie w ręku kilku modeli CRKT, Benchmade'a i powiedmy Spyderco (nie mówię już o Microtechu) i wybrac sobie coś dla siebie :?
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i gdzie kupić?
Piter widze szanse dla Ciebie. :lol:
K_P
  • 0

budo_ateesiarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 151 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:w-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i gdzie kupić?
Gadaem ostatnio ye spryedawc min. noz na temat rynku, stwierdził, że zarabia na wiatrówkach, natomiast noże słabo schodzą, są dla ludzi za drogie, narzekał że głównie schodzi tanizna typu Muela.Dyskusja wzieła się stąd że spytałem, dlaczego najlepszą firmą jaką dysponuje jest Cold Steel.To pośrednia odpowiedz na pytanie dlaczego w Polsce nie da się w sklepie obejrzeć np.Szabo, czy innego Mad doga
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i gdzie kupić?
Może i tak, ale jak ostatnio byłem w sklepiku nożowym w Warszawce, to widziałem np. Spyderco Military za 980zł... a to, delikatnie mówiąc, nie jest mało za ten nóż.
  • 0

budo_ateesiarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 151 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:w-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i gdzie kupić?
Kwestia narzutów to inna sprawa, dlatego jestem Twoim klientem :D
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i gdzie kupić?
OK, koniec bazarowania na dziś... :evil:
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i gdzie kupić?
no to jeszcze refleksja....w sklepie przepłacam co najmniej:kilkadziesiąt procent w stosunku do tego co zapłacę za nóż u "chłopców z internetu" nie mówiąc już o tym , że o niektórych markach sprzedawczyki wogóle nie słyszeli albo nie mogą ich zdobyć...to skandal > te ichnie ceny..i dlatego nie idą a oni sie dziwią..w mordę.
piter otwórz normalny sklep...ja przyjadę nawet z gdańska...
  • 0

budo_santiago
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i gdzie kupić?
cougar. I beda "wdrowki ludow" do Lodzi? :wink:
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i gdzie kupić?

Santiago, nie rób scen :)

A swoją drogą, czy to nie jest paranoja, że w czterdziestomilionowym kraju co zaraz (?) do UE wchodzi nie można wejść do sklepu i porównać sobie w ręku kilku modeli CRKT

Akurat z CRKT to Warszawie możesz (pewnie znasz gościa, na Jana Pawła, koło Dw. Centralnego w stronę Siennej "Świat noży"). Tej firmy ma najwięcej, pewnie z uwagi na ceny, choć u niego sporo wyższe niż u Ciebie czy WARa. Oglądam i przymierzam tam, kupuję w sieci.
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i gdzie kupić?
Robercik, no właśnie o tym mówię... jak już mają coś z CRKT to BM nie uświadczysz. A jak mają dzieś dwa BM to Spyderco brak... itp... itd...
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i gdzie kupić?
co i owszem jest do dupy, ale i tak lepsze niz przymierzanie reki do monitora :?

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i gdzie kupić?

cougar. I beda "wdrowki ludow" do Lodzi? :wink:

powiem szczerze , że nawet pooglądac bym przyjechał...500 km to dla mnie nie problem..;-\)..poważnie.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i gdzie kupić?
Otóż własnie. A ja mam znacznie blizej... i bym przylecial na skrzydlach ;o)
Szczegolnie poogladac ;)

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_ateesiarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 151 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:w-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i gdzie kupić?
Trochę was zmartwię, gdyby Piter otworzył sklep stacjonarny ceny musiałyby wzrosnąć, po wtóre nie licz Adaś , że leżałyby tam noże z górnej półki, wątpie aby Pitera było stać na umoczenie kasy w sprzęt, który zszedłby może za rok , albo dwa.Jako facet żonaty i dzieciaty świetnie wiem ile musi zarabiać żonaty mężczyzna- zawsze 2 razy więcej :)
  • 0

budo_bodo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 257 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przylesie Wielkie

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i gdzie kupić?
świeta racja , noże w ogóle prawie nie schodzą , wczoraj oglądałem w krakowie spyderco military(ehh) i zestaw noży na półkach nie zmieniony od prawie roku, a ceny nie powalaja wcale za spyderco ciągle to samo 750 zł i gdyby nie to combo edge ... no ale w kiosku na dworcu kupić można kawał foldera za 15 zł i wyglada o niebo lepiej od spyderco :D
  • 0

budo_|_mavi_|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Co i gdzie kupić?
W gdyni to samo w Wild Rover nic nowego nie widzialem od roku :? A do Desanta nie chodze bo prawie same muele i herbertciki maja :lol: Ale trzeba sobie uswiadomic ile osob (i co jaki czas )w miescie takim jak gdynia bedzie moglo wydac 500-800 zl na fajny sprzecik . Naprawde malo osob pewnie na palcach jednej reki mozna by ich policzyc. :( Naprawde ciezka sprawa. Lepiej chyba nibedzie no chyba ze sie w naszym kraju tak poprawi ze kazdy bedzie mial tyle kay ze bedzie mogl setakie zabawki kupic jako prezent na dzien lasu :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024