Skocz do zawartości


Zdjęcie

potrzebna pomoc z suplemantami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

thorgal7730
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

potrzebna pomoc z suplemantami
Witam wszystkich.
Jestem nowy na forum i w sumie nowy jako trenujący na siłowni Dołączona grafika Potrzebuję nieco porady i fachowej pomocy dlatego poniżej postarałem sie podać wszystko co potrzebne aby mi doradzić i pomóc.
wiek: 35
wzrost: 168
waga: 75
budowa pozostawia sporo do życzenia, mam nadmiar tłuszczu którego usiłuję sie pozbyć, moim problemem jest tzw "Oponka" na brzuchu, moze nie jest tragicznie ale chcę zrzucić i potrzebuję porady.
Krótko opiszę co robię: wiem ze mam 35 lat i trochę późno sie za siebie zabrałem ale lepiej późno niż wcale Dołączona grafika obecnie ćwiczę od lutego na siłowni 4 razy w tygodniu. Nie specjalnie zależy mi na typowej kulturystyce a jedynie na poprawie estetyki mojego wygladu i zrzuceniu tłuszczu. Budowę mam raczej ok w sensie predyspozycji (oprócz tego tłuszczu oczywiście) bo zawsze miałem trochę klaty, biceps bez ćwiczeń był 34, teraz około 36, dość fajny, wyrazisty triceps. Najwięcej mam problemów z brzuchem. Zaczynając ważyłem około 83kg, teraz 75. Stosuję Termo Speed z Olimpu oraz L-Karnitynę z Olimpu (mega caps) ale ostatnio od około miesiąca zauważyłem że tempo chudnięcia i spalania tłuszczu bardzo mocno spadło. Czyli nie wiem, specyfiki przestały na mnie działać czy jak? Dodam ze nie stosuję żadnej specjalnej diety, po prostu zmniejszyłem racje żywnosciowe, odrzuciłem pieczywo, makarony, ziemniaki. Staram sie unikać słodyczy. Jem na obiad przeważnie kawałek mięsa plus surówki.
Prosze o pomoc ponieważ wiecie wiecej na temat odchudzania i budowy pożadnego wygladu. Co mogę zastosować? Jaki suplement, moze coś polecacie co jest mocniejsze od Termo Speeda bo ja nie wiem co i gdzie szukać. Prosze o pomoc...
  • 0

lezu
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 4945 postów
  • Pomógł: 65
381
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motoryzacja
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:78
  • Martwy ciąg [kg]:4x170
  • Waga [kg]:91,5 1.06.14

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebna pomoc z suplemantami
samymi suplami nic nie zdziałasz, podstawa do dobra dieta, poszukaj odpowiedniej w dziale "dieta".
  • 0

Dołączona grafika
"Mogę zaakceptować swoją porażkę, ale nie zaakceptuje tego, że nie próbowałem"
~ Michael Jordan




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024