Skocz do zawartości


Zdjęcie

moj pierwszy raz;p


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Hakim
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

moj pierwszy raz;p
od sierpnia/wrzesnia mam zamiar rozpoczac cykl na zwiekszenia sily i masy miesniowej... jeszcze nie jestem zdecydowany, poniewaz zanim sie na cos zdecyduje musze byc tego pewien na 100%
dlatego mam prosbe aby wszyscy skomentowali moj cykl ktory polecil mi Mac406 ktorego pozdrawiam

1-10 Deca 200mg
1-10 Testosteron Prolongatum 300mg/tydz
11-13 Clomid

chce wedziec jak bardzo mi to pomoze w jaki sposob (chodzi mi o to, zeby nie byc "zalanym") i zeby pozniej to utrzymac bo zalerzy mi tylko na 1 cyklu... podobno tak kazdy mowi, ale pozyjemy zobaczymy;p
i chce wiedziec czy i jakie moga bys skutki uboczne?? glownie to mnie w tym momencie najbardziej interesuje
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: moj pierwszy raz;p
Jeśli Mac406 Ci tak polecił to na bank będzie zajebiście :D

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: moj pierwszy raz;p
powinnes zdobyc troche na tym masy jak masz orginalne srodki
co do skotkow to kazdy organizm reaguje inaczej
mozesz miec tradzik krosty na plecach i klacie podwyzszony poziom agresji zarost itp.(nie wszystko musi sie zdazyc)
co do utrzymania to jak bedziesz mial dobra diete i systematycznie cwiczylk to duzo ci zostanie co najwyzej zejdzie ci troche wody po cyklu(na skutek odstawienia tescia) ale nie powinno byc jej zbyt duzo wiadomo po dece przyrostyu beda niewielkie ale bardziej stale i lepsze do utrzymania
pamietaj o dobrym odbloku
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

DiegosGD
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: moj pierwszy raz;p
Myśle ze cykl dobry złapiesz masy oraz siły mysle ze sie nie zalejesz bo 300mg tescia to nie jest duzo ale na 1 cykl wystarczajoco :D Deca tak nie na ciąga woda daje ładna pompe xD
a na trodzik kup sobie jakies masci i bedzie gz oczywiscie dieta musi byc wysoko białkowa przynajmniej 3g bialka na 1kg masy ciała ograniczyc spozycie tłuszczy nie przesadzac z weglami do tego jakis stack po cyklu i jakies tribulusy i ZMA
Pozdrawiam
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: moj pierwszy raz;p
Siema, mysle ze jutro zrobie nowy temat - skutki uboczne w podczas cyklu saa :D Napisze jak moze je minimalizowzc itd



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024