Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co myślicie o tym ? prosze o pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

DudziakBPP
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co myślicie o tym ? prosze o pomoc
Witam !
Mam 17 lat i od pewnego czasu ćwiczyłem z pomocą kreatyny . Teraz przestałem bo zauważyłem że moja praca poszła troche na marne połowa z tego spada z ręki .
Dziś zakupiłem produkt MASS GAINER aptonia który zawiera 26% białka serwatkowego i 33% węglowodanów 1,5KG firmy APTONIA link do odżywki [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Pytałem kumpla który też ćwiczył i powiedział mi że to gówno ponieważ posiada tylko 26% białka z czego on stosuje x3 razy więcej %
Powiedzcie mi czy warto się brać za siłkę znów i zrobić to porządnie tzn czy te białko da jakieś efekty ? czy po prostu szkoda sie faszerować nim chciałbym nabrać w niedługim czasie troche masy mięśniowej
Prosze o opinie i pomoc z waszej strony ,
Pozdrawiam !
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myślicie o tym ? prosze o pomoc
Po pierwsze to nie białko a gainer o chu**owym skłądzie .
Po 2 primo to ten twój kumpel nic się nie zna bo w gainerach jest po około 30 % udziału białka ,reszta to węgle
Po 3 na gainerze nie robi się cyklu
Po 4 weź się za porzadne jedzenie
Po 5 nie ma slowa SZYBKO i W NIE DLUGIM czasie nabrać masy , ten sport wymaga wiele czasu i mnóstwo wyżeczeń

Darass
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:praca, ładne samochody...żelastwo
  • Staż [miesiące]:ponad rok
  • Wzrost [cm]:183
  • Pas [cm]:89
  • Waga [kg]:83

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myślicie o tym ? prosze o pomoc
na mase to musisz w większości wegle spożywać, żeby cie coś ci tam urosło, białko tez sie przyda, ale oprócz supli musi być dietka. sama kreatyna też nic nie da wiec sie nie dziwie za spadło.
  • 0

Aqwertyu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Ciężkie początki
  • Wzrost [cm]:173

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myślicie o tym ? prosze o pomoc
To białko na pewno nie da efektów bo to gainer. Tak na poważnie to zawsze jest warto brać się za siłke, tylko musisz pamiętać, że białko (prawdziwe białko, nie gainer), to tylko uzupełnienie diety, która jest w tym sporcie najważniejsza. Napiszę to co każdy więc: Zapraszamy do działu dieta i przejrzenie podwieszonych tematów, później trening i ogień.

#byliście szybsi : <

Użytkownik Aqwertyu edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

feder123
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:podkarpacie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia rower basen muay thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myślicie o tym ? prosze o pomoc
ułóż sobie dietę porządną a nie faszeruj się gainerami. jaki masz staż ? porządny trening dieta regeneracja da ci efekt. nie ma nic za darmo musisz harować żeby był efekt.
  • 0

DudziakBPP
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myślicie o tym ? prosze o pomoc
Dopiero zaczynam i nie bardzo wiem jak sobie ułożyc dietę nie znam sie na tym zauważyłem że zawiera białko po prostu jak możecie to pomóżcie z dietą
waże 70kg wzrost 188cm , tzn gainer nic nie pomoże jako dodatek do diety ? nie chce tez zrobić z siebie cielaka z samym tluszczem oczekuje masy miesniowej jestem w stanie w to wlozyc cale serce i wysilek fizyczny aby to osiagnac
tylko jestem w tym zielony
  • 0

DudziakBPP
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myślicie o tym ? prosze o pomoc

Dopiero zaczynam i nie bardzo wiem jak sobie ułożyc dietę nie znam sie na tym zauważyłem że zawiera białko po prostu jak możecie to pomóżcie z dietą
waże 70kg wzrost 188cm , tzn gainer nic nie pomoże jako dodatek do diety ? nie chce tez zrobić z siebie cielaka z samym tluszczem oczekuje masy miesniowej jestem w stanie w to wlozyc cale serce i wysilek fizyczny aby to osiagnac
tylko jestem w tym zielony

czy na poczatek to wystarczy ? http://forum-kultury...-i-ciekawostki/
  • 0

feder123
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:podkarpacie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia rower basen muay thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myślicie o tym ? prosze o pomoc
to nie potrzebnie brałeś kretę odstaw to na później a jak z siłownia masz jakiś plan treningowy ? a co do diety to masz wszytko na forum wystarczy dobrze poszukać http://forum-kultury...-ruszyć-z-masą/
  • 0

DudziakBPP
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myślicie o tym ? prosze o pomoc
Dzisiaj się ide zapisać i na siłownie mam czas od godziny 18 trening trwa tam ok 1h caly tydzień więc myślę że poniedzialek wtorek trening środa przerwa czwartek piatek trening sobota niedziela przerwa
  • 0

sprite666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myślicie o tym ? prosze o pomoc
wg. mnie lepiej jak bys pakowal pon,wtorek , sroda przerwa , czwartek pakujesz , piatek przerwa , i sobota znowu idziesz. Oczywiscie jezeli pasuja ci te dni a jak nie to uluz podobnie jak ci podalem .Mozesz rowniesz chodzic 3 dni i tez bedzie OK - tylko ze wiecej parti bedziesz mial karzdego dnia . Pamietaj ze miesnie rosna podczas regeneracji a nie na samej silowni . Zapewne gdzies juz bylo to podane na forum ale napisze jakie sa priorytety w przyroscie masy :
1.Trening + regeneracja
2. Dieta ( aczkolwiek dieta to
50 % twoich przyrostow wiec mozna rowniez dodac do 1 )
3. Suple ( jak sama nazwa mowi to jest suplement diety , czyli stosujemy tylko do zatkania luk w naszej diecie )

  • 0
_______________________________________________________________________________________________________________

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myślicie o tym ? prosze o pomoc

na mase to musisz w większości wegle spożywać, żeby cie coś ci tam urosło, białko tez sie przyda, ale oprócz supli musi być dietka. sama kreatyna też nic nie da wiec sie nie dziwie za spadło.


co ty dupisz...koleś
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

sprite666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myślicie o tym ? prosze o pomoc

na mase to musisz w większości wegle spożywać, żeby cie coś ci tam urosło, białko tez sie przyda, ale oprócz supli musi być dietka. sama kreatyna też nic nie da wiec sie nie dziwie za spadło.


Nie zauwazylem postu ...

To bialko buduje miesnie , wegle daja ci energie ( tak w skrucie )
  • 0
_______________________________________________________________________________________________________________

Floyd
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
22
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:48

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myślicie o tym ? prosze o pomoc
Po co brałeś kreatynę jak nie masz diety ?
Zawsze są spadki po kreatynie jak diety nie trzymasz odpowiedniej + treningu.
Oczywiście są to spadki mało widoczne, aczkolwiek siła na pewno nie pójdzie na plus skoro ćwiczysz jak ci się podoba.
Dieta + gainer ewentualnie.
Zainwestuj w miche, a jeżeli nie umiesz ułożyć diety, to na pewno ktoś pomoże ci ją zmodyfikować, na forum jest sporo osób, które się na tym znają. Dadzą ci kilka wskazówek co i jak.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024