Skocz do zawartości


Zdjęcie

[prośba] Dieta na masę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

ziomek384
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siłownia, Motoryzacja.
  • Staż [miesiące]:35
  • Wzrost [cm]:166
  • Biceps [cm] :34 / 35
  • Klatka piersiowa [cm]:104
  • Pas [cm]:78
  • Udo [cm]:53
  • Przysiad [kg]:90
  • Wyciskanie [kg]:82
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:58,5

Napisano Ponad rok temu

[prośba] Dieta na masę
Witam... mam prośbę do wszystkich którzy planują diety itp jest to wielka prośba... powiem tak, nie będę owijał w bawełnę ;] więc tak: ważę 57kg jak jestem najedzony, z rana ważę jakieś 55,5... ;/ i w tym problem już stosuję drugiego Gainera 6-ścio kilowego i powiem w skrócie dupa... przytyłem niecałe 3 - 4 kg... zaczyna mnie to już powoli denerwować, mógłby ktoś mi ułożyć dietę na masę? tylko taką nie drogą, jak sami wiecie ciężko w tych czasach z kasą -.-"... nie znam się na tym zupełnie, chciałbym żeby mi ktoś po prostu ułożył dietę taką za którą nie będę musiał wydawać dużo kasy, Dzięki wielkie za pomoc Pozdrawiam ;)
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: [prośba] Dieta na masę
Masz kilka już ulożonych w podwieszonych ...

ziomek384
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siłownia, Motoryzacja.
  • Staż [miesiące]:35
  • Wzrost [cm]:166
  • Biceps [cm] :34 / 35
  • Klatka piersiowa [cm]:104
  • Pas [cm]:78
  • Udo [cm]:53
  • Przysiad [kg]:90
  • Wyciskanie [kg]:82
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:58,5

Napisano Ponad rok temu

Re: [prośba] Dieta na masę
Edit: tak, wiem czytałem ale myślę że tamte są trochę takie że tak powiem kosztowne... np tak jak ta http://forum-kultury...-ruszyć-z-masą/ -.-" ktoś przeliczył że 130zł tygodniowo to trochę dużo... a ja się zaliczam do tych cholernie chudych :(

Użytkownik ziomek384 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: [prośba] Dieta na masę
No tani sport to nie jest ...

ziomek384
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siłownia, Motoryzacja.
  • Staż [miesiące]:35
  • Wzrost [cm]:166
  • Biceps [cm] :34 / 35
  • Klatka piersiowa [cm]:104
  • Pas [cm]:78
  • Udo [cm]:53
  • Przysiad [kg]:90
  • Wyciskanie [kg]:82
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:58,5

Napisano Ponad rok temu

Re: [prośba] Dieta na masę
wiem, że ten sport nie jest tani... ale czasem trzeba zaoszczędzić trochę kasy...
  • 0

szymon87
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: [prośba] Dieta na masę
dieta to podstawa, a moje osobiste zdanie jest takie ze gainery to najwieksze dziadostwo ktore istnieje na rynku jezeli trafi w rece osob niedoswiadczonych,bron boze ze sklonnoscia do tycia. duzo cukrow prostych,mala ilsoc bialka kiepskiej jakosci , waga skacze ale duzo tluszczo
  • 1

ziomek384
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siłownia, Motoryzacja.
  • Staż [miesiące]:35
  • Wzrost [cm]:166
  • Biceps [cm] :34 / 35
  • Klatka piersiowa [cm]:104
  • Pas [cm]:78
  • Udo [cm]:53
  • Przysiad [kg]:90
  • Wyciskanie [kg]:82
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:58,5

Napisano Ponad rok temu

Re: [prośba] Dieta na masę
Szymon, co w takim razie polecasz? :) może Mutant Mass? czy coś? dietkę mam zamiar wreszcie chyba zastosować jakąś ale w małych kosztach
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: [prośba] Dieta na masę
Szymon - To że ty wpierdalasz jakieś szroty za 50 zł 7 kg z glukoza,fruktozą,dekstroza ,maltodekstrynami to nie znaczy że wszystkie gainery są słabe ...

Zapoznaj się ze składem takiego Lean Gain lub Jumbo ...
Widzę że chciałeś wejść na forum na pełnym bucie ,lekko ci nie wychodzi bo co temat to głupsze posty

Użytkownik kuba1000 edytował ten post Ponad rok temu


karolwer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: [prośba] Dieta na masę
jedz iwcej dobrych kalorii -a jesli jestes skrajnym ektomorfem??
  • 0

szymon87
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: [prośba] Dieta na masę
przytocz glupoty pisane przezemnie, chetnie poczytam
wiekszosc stosuje gainery najtansze bo kusza cenowo a marketing typu 10 kg masy po stosowaniu robi swoje. owszem sa gainery dobre jakosciowo ale nie tu tkwi problem. Prosze bardzo prosty przyklad zeby s dobrze zrozumial bo byc moze racjonalna wiedza a nie trzymanie sie schematow jest dla ciebie za trudna do przyjecia:
scitec gainer jumbo: zalecana porcja 200 g produktu co daje 150 g ww w porcji i 805 kcal. Osoba nie majaca pojecia zasugeruje sie sugerowana porcja i wrzuci miedzy posilkami lub do posilkow taka porcje gainera co w ciagu dnia da solidna porcje cukrow i kcal. Dodajac do tego kiepskie odzywiania,domowe obiadki +przekaski daje nam to duza porcje kcal,duzy udzial cukrow prostych a w rezultacie oczywiscie wzrost wagi ale nie koniecznie o to czego sie spodziewalismu.Abstrahuajc wymieniony przez ciebie gainer nie jest jakis rewelacyjny. mieszanka dekstrozy glukozy i fruktozy jako zrodla ww gdzie znajac zycie ich udzial w porcji jest najwiekszy, cukre zlozone raczej w skapej ilosci
a co do ciebie kolego polecam odstawienie wszelkich gainerow i skoncentrowanie sie na diecie bo gainery sa do uzupelniania diety a nie dieta do uzupelniania gainerow:) uwierz mi ze z porzadnym odzywianiem bez gainera zobaczysz o wiele lepsze efekty w jakosci uzyskanej masy i jej ilosci niz bez pawidlowego odzywiania
jako ze dlugosc wiadomosci moze byc dla ciebie nie do przyjecia czekam na wskazanie w ktorych to postach piszse glupoty
  • 0

szymon87
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: [prośba] Dieta na masę
a i kuba1000 kto wypisuje brednie ten wypisuje. gratuluje zabawy z clenem i to bez zadnego pojecia. nie ma to jak zwiekszac dawke tego srodka z dnia na dzien tak aby juz w 5 dniu leciesz 6 tab :) bardzo madrze. dobrze ze raczej masz wala bo przy takim szybkim wejsciu na taka dawke odczulbys skutki dobrze , no ale plus chociaz taki ze nie zrobisz sobie krzywdy
a i glupota jest wchodzic na redukcje zaczynajac od clena a nie od spalacza. no ale co ja tam wiem. przeciez ty jestes tu ekspertem:D
wiecej pokory zycze

Użytkownik szymon87 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: [prośba] Dieta na masę
Jakie kurfa 6 tabs ? :blink: Dawka była zwiększana o 20 mg codzień do 160 mg ...
Wał powiadasz ? To jak wytłumaczysz działanie i efekty ?
2 tyg clen i 2 tyg na offie spalacz to normalny cykl ,więc co w tym dziwnego ?

W jumbo już Palatynozy,Vitargo i mąki owsianej, nie widzisz :blink: ?
Zresztą takiego sucharka jak by nawet trochę podlało to nic się nie stanie .
Ale prawda jest taka że weź się za porządną miche a nie prochy ...

Podałem jeszcze Lean gain ,do niego już nie można było się przy**bać nie ? :lol:

Użytkownik kuba1000 edytował ten post Ponad rok temu


szymon87
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: [prośba] Dieta na masę
nie przygladlaem sie lean gain bo mi sie nie chcialo a nie to ze nie ma do czego sie przyjebac.
zauwaz ze nie ma procentowego udzialy wymienionych przez ciebie zrodel wegli wiec tak naprawde nie wiesz skad pochodzi ich najwiecej. jak troche podleje to faktycznie nie, ale jak ktos ma sklonnosc do tycia to taki gainer jest woda na mlyn
owszsem 2 on 2 off to normalna procedura ale red zaczyna sie od slabszych srodkow z czasem zwiekszajac dawki,moc a nie odwrotnie
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024