Skocz do zawartości


Zdjęcie

Firma NOW??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

kris89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Firma NOW??

Witam co sądzicie o firmie NOW? Mam okazje kupić pare żeczy za niewielkie pieniądze ale szczerze mówiac nigdy o tej firmie nie słyszałem. Kumpel mi mówił że to dobra firma tylko mało znana w Polsce. Używał ktoś z was supli tej firmy jak tak to czy są godne polecenia?

 

 

Now Foods: http://www.fabrykasi...sklep/now-foods


  • 0
Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego

kris89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Firma NOW??
No co jest panowie żadnych opini? Nikt nic nie słyszał, nie widział i nie wie?
  • 0
Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego

GośćGuest_STORM_*

Guest_STORM_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Firma NOW??
chodzi ci o now foods

kris89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Firma NOW??

chodzi ci o now foods



Chyba tak. Taka pomarańczowa etykieta i duzy napis NOW u góry nie widziałem żęby tam gdzieś jeszcze pisało foods:( Znasz tą firme?
  • 0
Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego

GośćGuest_STORM_*

Guest_STORM_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Firma NOW??
NOW FOODS (Now Sports) – JAKOŚĆ I DETREMINACJA

Determinacja firmy Now Foods (NOW SPORTS) w celu zagwarantowania jakości trwa już 35 lat i obejmuje tysiące produktów. NOW FOODS (Now Sports) wiele nauczył się w przeciągu ostatnich trzech dziesięcioleci i tę wiedzę zawarł w linii produktów Now Foods (NOW SPORTS).

Produkty o wysokiej jakości powstają z najwyższej jakości surowców. NOW FOODS (Now Sports) zaopatruje się w materiały u cieszących się najlepszą reputacją dostawców ze światowej czołówki i wymaga od nich spełnienia standardów jakości przez podanie szczegółowych arkuszy specyfikacji oraz certyfikatów analizy partii materiału dla każdej dostawy. Żaden składnik produktu nie ma karty wolnego wstępu do NOW FOODS(NOW SPORTS).

Gdzie to możliwe, w produktach NOW FOODS(Now Sports) stosuje się składniki zarejestrowane oraz chronione znakiem handlowym. Substancje te są wyłącznie produkowane przez firmy mające prawo do ich wytwarzania i udzielające wybranym firmom, takim jak Now Foods (NOW SPORTS), licencji na ich stosowanie w swoich wyrobach. Te zarejestrowane oraz chronione znakiem handlowym składniki podlegają jeszcze bardziej rygorystycznym analizom i kontrolom niż inne materiały, zapewniają więc dodatkową gwarancję, że wyroby z nich wytworzone są należycie wyprodukowane i odpowiadają treści etykiet. Wśród bardziej znanych zarejestrowanych i chronionych znakami składników, które NOW FOODS(Now Sports) wykorzystuje w swoich produktach są: karnityna L-Carnipure firmy Lonza, proteina sojowa Supro XT firmy Protein Technology oraz mieszanka minerałów ZMA TM firmy SNAC Systems, Inc.

Naukowa analiza substancji składowych jest niezwykle ważnym czynnikiem dla zapewnienia jakości każdego suplementu diety i odnosi się to również do produktów przeznaczonych dla sportowców. Firma NOW FOODS(NOW SPORTS) dokonała znacznych inwestycji w zaprojektowanie, wybudowanie i zapełnienie personelem licznych wewnętrznych laboratorii; jest wśród nich zaawansowane laboratorium analiz instrumentalnych, laboratorium ogólne oraz odpowiadające aktualnym trendom laboratorium mikrobiologiczne. Te inwestycje gwarantują, że NOW FOODS (Now Sports) będzie mógł sprostać stale zwiększającemu się zapotrzebowaniu na dokładne analizy produktów oraz na najlepszą jakość swoich produktów. Now Foods (NOW SPORTS) jest w branży „odżywki i suplementy żywności” firmą unikalną pod tym względem, że wydaje więcej na zapewnienie i kontrolę jakości produktów niż łącznie na marketing i reklamę.

Zakłady produkcyjne o powierzchni 18.860 m2 zostały zaprojektowane i zbudowane według standardów przekraczających wytyczne obowiązujące przy pakowaniu suplementów żywności. Umożliwia to prowadzenie działalności na poziomie klasy farmaceutycznej, co w wielkim stopniu zwiększa zdolność NOW FOODS(Now Sports) do szybkiego wytwarzania produktów o wysokiej jakości. Oznacza to, że otrzymują Państwo świeże i bardziej skuteczne odżywki. Jako producent Now Foods (NOW SPORTS) posiada certyfikat GMP (Good Manufacturing Practices – Dobra Praktyka Produkcyjna) klasy A – będąc jedną z pierwszych firm amerykańskich w branży certyfikowanych na zgodność z GMP, NOW FOODS (Now Sports) posiada również certyfikat QAI (Quality Assurance International) jako wytwórca ekologiczny. Ponadto, w ostatnim czasie Now Foods (NOW SPORTS) został uhonorowany przez magazyn Nutrition Industry Executive Producentem Roku. Kryteria, którymi się przy tym kierowano uwzględniają m.in. wiodącą pozycję NOW FOODS(Now Sports) w branży „odżywki i suplementy żywności”, w zakresie opracowania i utrzymywania standardów kontroli jakości, szeroką gamę oferowanych produktów oraz wzrastający prestiż firmy w branży suplementów.

Przy wzrastających wymaganiach Konsumentów odnośnie bezpieczeństwa produktów, firma NOW FOODS(NOW SPORTS) jest przygotowana aby im sprostać – dzięki doskonałemu zapleczu naukowemu oraz zdolności prowadzenia badań, wytwarzania oraz pakowania produktów na najwyższym poziomie. Oddanie sprawie jakości odżywiania przez markę NOW FOODS(Now Sports) jest unikalne i nie do prześcignięcia.

kris89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Firma NOW??
Dzieki za odpowiedz:) Z grubsza zrozumiałem z tego elaboratu że mam brać śmiało jak jest okazja :D
  • 0
Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego

GośćGuest_STORM_*

Guest_STORM_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Firma NOW??
a co dokladnie chcesz kupic z tej firmy

kris89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Firma NOW??

a co dokladnie chcesz kupic z tej firmy



Dokładnie to mam okazje kupić aminokwasy i l-glutamine po bardzo niskiej cenie bo z krótka datą ważności (2-3 miesiące) ale to mi akurat nie przeszkadza bo bede miał na teraz. W porównaniu ze sklepami internetowymi to tak 1/2 ceny i to jest pewny towar a nie wyjebka:). Nigdy o tej firmie nie słyszałem wiec chciałem sie coś dowiedzieć czy nie jest to przypadkiem coś pokroju megabola :D
  • 0
Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego

GośćGuest_STORM_*

Guest_STORM_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Firma NOW??
nie wiem czy te suple sa cos pokroju megabola czy nie,ja osobiscie chyba bym nie kupil.jakas dziwna ta firma no i data waznosci.

kris89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Firma NOW??
Co de tego że to jest oryginał a nie jakaś wyjebka to mam pewność. Ziomek sprowadza to z za granicy i handluje przez internet i zostały mu jakieś resztki data wazności sie juz konczy wiec nie chce tego kulac przez allegro. Mówił mi że to porządna firma (ale co miał mi powiedzieć jak chce mi to obchnąć) ale patrząc cenowo to te suple z tej firmy wcale nie sa takie tanie. Firma jest na pewno mało znana na polskim rynku i na polskich stronach ciężko co kolwiek o niej znaleść(chodzi mi o opinie ludzi którzy stosowali). Nic spróbuje coś jeszcze poszukać. Pozdro
  • 0
Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego

GośćGuest_STORM_*

Guest_STORM_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Firma NOW??
jak masz okazje tanio kupic to kupuj.

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Firma NOW??
Siema, firma NOW FOODS jest bardzo podobna do Holland & Barrett. Jakosc produktow moze jest dobra ale ma bardzo niskie stezenia np Amino 1000 z H&B dobry/przetestowany produkt ale Ja musialem lykac 40tabletek dziennie - koszmar !! Dodatkowo L-Glutamina 10tab dziennie oraz L-Carnityna 8tab dziennie total byl chyba okolo 1.000,000 tab przelicz sobie i pomysl czy to sie oplaca. Pozdro


PS Wiem ze takie firmy ciesza sie popularnoscia wsrod starszych osob i "wynalazkow" z Azjii. Pozdro



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024