Skocz do zawartości


Zdjęcie

Porada (Spalacze)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

nebe:D
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Porada (Spalacze)
Witam mam do was pytnie oczywiście tych z doświadczeniem czy zoszkodzi mi łączenie 2 spalaczy 1 z tego co wyczytałem jest po śniadaniu lub przed i przed obiadem i po czy łącząc OLIMP THERMO SPEED EXTREME i universal super cuts 3 który bierze się 2-3x dziennie może mi to zaszkodzić brałem wczesniej universal super cuts 3 i był efekt lekki ale dobrze się czułem i nie było komplikacji.Co sądzicie czy żeby brać 1 czy też 2 na raz lub kupic trochę białka?
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada (Spalacze)
Kup jeden a dobry a nie kilka copów

nebe:D
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada (Spalacze)
Czyli jaki masz na myśłi podaj nazwy ? będę wdzięczny
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada (Spalacze)
Staż,wiek ? Dieta jest ? Aeroby i trening obcykany ? Finanse ?

nebe:D
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada (Spalacze)
To jednak będę brał 2 na raz na własną rękę bo widzę że nie dostane odp ukierunkowanej do mojego pytania.
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada (Spalacze)
Czyli nie masz diety ,wpierdalasz chleb z pasztetem i kupując spalacz myślisz że w miesiąc zrzucisz 10 cm z pasa :)

Czym bliżej lata tym większe debile na forum :)

nebe:D
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada (Spalacze)
Jem na co mnie stać w przeciwieństwie do ciebie nie śpie na kasie po za tym nie na pokaz to robie tyle chce redukować tłuczsz żeby uwydatnic mięsnie nie mam diety bo mnie na nią nie stać bo jedząc raz na mieśiąc ruż lub udko mnie nie urządza trenuje już jakieś 1,8miesięcy wszystko na sucho 1 rok robiłe aeroby teraz od 8 miesiecy ide w masy tak po twojemu pasztetową.I mnie nie oceniaj bo nie jestem debilem nic o mnie nie wiesz więc mnie nie obrażaj po prostu się zapytałem i wiem że to twoje pytanie było podstawowe do tego żeby mi pomuc ale zapytałem czy ja będę jadł te 2 spalacze i jebitnie napierdalał to czy szybszy będzie efekt nie możę 10cm bo musział bym jeść powietrze.


A jak chcesz pokozaczyć to wiedzą bo takimi tekstami raczej mnie to nie rusza >(Czym bliżej lata tym większe debile na forum)

Użytkownik nebe:D edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada (Spalacze)
Na diete siana nie masz ale na spalacze masz :)
Robisz mase i chcesz schunąć ,nie no ,KOZAK ! :)

Użytkownik kuba1000 edytował ten post Ponad rok temu


nebe:D
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada (Spalacze)
Czy ja powiedziałem że chce dalej iść w mase nie! po to chce kupic spalacz żeby redukować.

Na diete siana nie masz ale na spalacze masz<spalacz po 47zł a dieta trzeba po parę miesięcy stosować i kosztuje więcej niz te 47 zł i głupi spalacz więc znów zblaz.

Robisz mase i chcesz schunąć ,nie no ,KOZAK < Nie muwiłem że chce schudnąć tylko redukować a to róznica.

Jak nie masz nic sęsownego do powiedzenia to milcz bo śmierdzi. Widzę że przyrost masy mięsni spowodował blokade dopływu krwi do muzgu.Zamknij temat bo widzę że nie dostanę odp a nie mam ochoty się z tobą kłucic muszę zrobić po swojemu bo wielki znawca wymięka może na inny dostanę sęsowną odp.Nara
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada (Spalacze)
Kłucić ,muzgu, sęsowną,muwiłem :) Wróć do podstawówki :D chyba ty masz coś nie tak z dotlenieniem mózgu :D

A jaka jest różnica między schudnięciem a redukcją :) ? Wytłumacz mi, Panie INTELIGENT

To po co ci spalacz jak nie masz diety ?

I daj link do tego sklepu w którym kupisz Thermo Speeda i Universala Cutsa za 50 zł :D

Użytkownik kuba1000 edytował ten post Ponad rok temu


dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada (Spalacze)
Kup animal cuts i i jedz swoja pasztetowa, efekty jakies tam beda ale rewelacji sie nje spodziewaj

TRENUJE BO LUBIE


Michał1
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1859 postów
  • Pomógł: 0
262
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada (Spalacze)
Brak słów...Czym szybciej zrozumiesz, że Kuba Ci dobrze mówi tym lepiej dla Ciebie.
  • 0

nebe:D
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada (Spalacze)
Zapomniałem że tu jeden drugiemu wali więc nie dziwota że tak się podlizują.Dobra niech ci będzie ale i tak guwno wiesz bo jakbyś był taki mondry to byś był w stanie zrobić mini diete która by nawet przy paru zł była lepsza niz jedzenie pasztetu ale tylko klepać dziobem umicie i tyle.Ciekawe czy mając do dyspozycji 500-600zł niecałe na miesiąc na jedzenie jest się w stanie zrobić diety z tym że z tego żyje 4 osoby więc ??!!! Jak dla mnie to łatwo wam się gada dieta spalacze białka srałka itp weź przytyj do 130-150kg i napierdalaj na maksa i pokaż ze bez pomocy tatusia mamusi lub wujka co dają kase jesteś w stanie wyrzeźbić super sylwetke no właśnie chyba że żyjesz sam zarabiasz z 3000zł i wtedy masz na czysto 1800zł i szpanujesz.dzieciol21 a ty zamiast zgrywać ważnieka i wspierać kolege to jako admin powinieneś coś inteligentniejszego napisać ale widzę że ten sam poziom.Zamknij temat bo widzę że i tak zamiast się z wami kłucic nie dostanę odp z sęsem.A ty na przyszłość jak masz te xx lat kuba1000 nie skacz do ludzi z pyskiem tylko myśl bo bycie zastępcą admina to nie zabawa i obrażanie ludzi nie dziw się że do ciebie skoczyłem.Narka żebyś gadał że jestem gejem itp i tam nie to nie rusza nie będę się zniżał do twojego poziomu.DZieki za po częsci tą odp Kup animal cuts i i jedz swoja pasztetowa, efekty jakies tam beda ale rewelacji sie nje spodziewaj.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024