Skocz do zawartości


Śniadanie na redukcji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_kar0l_*

Guest_kar0l_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Śniadanie na redukcji
Witam. Czy na redukcji mogę spożywac takie śniadanie: 50g owsianych z 250 ml mleka 0,5% + pół grahamki z twarogiem?

-Body-
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Las Vegas,Nevada
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
  • Staż [miesiące]:25
  • Wzrost [cm]:170
  • Biceps [cm] :43
  • Pas [cm]:108
  • Wyciskanie [kg]:120
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Śniadanie na redukcji
No płatki owsiane tak ale z ta grahamką nie jest najlepiej chyba lepiej jajo co ?:blink:
  • 0
Redukcja pełną parą !
103,5 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80
*
Startowa waga - Czerwony
Aktulana - niebieska gwizdka
Cel - zielony

GośćGuest_kar0l_*

Guest_kar0l_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Śniadanie na redukcji
Głównie mi zależało, żebyście zwrócili na tą owsiankę, bo słyszałem, że mleko 'pomaga' przy nabieraniu tkanki tłuszczowej.

A co do jajek, to jestem jeszcze w wieku dojrzewania i nie chcę za często ich jeśc (myślę, że 2 razy w tygodniu wystarczy) :blink:

-Body-
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Las Vegas,Nevada
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
  • Staż [miesiące]:25
  • Wzrost [cm]:170
  • Biceps [cm] :43
  • Pas [cm]:108
  • Wyciskanie [kg]:120
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Śniadanie na redukcji
Ja na redukcji jem owsianke z wodą :blink: smakuje i wiem, że nie muszę się martwić o tłuszcze.
  • 0
Redukcja pełną parą !
103,5 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80
*
Startowa waga - Czerwony
Aktulana - niebieska gwizdka
Cel - zielony

GośćGuest_kar0l_*

Guest_kar0l_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Śniadanie na redukcji
Okej, dzięki. Liczę, że ktoś się jeszcze wypowie w tym temacie :blink:

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Śniadanie na redukcji
Co mają jajka wspólnego z rozwojem ?? bynajmniej nic .

Minus to cholestyerol lecz zbijamy bo dobrymi tłuszczami.

Co do mleka to raczej tutaj bym przytoczył że w okresie rozwoju chcesz mleko wykluczyć z diety. Pij mleko chude 0,5%

Wniosek taki :

Śniadanie na redukcji <> Omlet z białek jaj płatkami owsianymi otrębami namoczonymi o mleku0,5% rodzynkami i siemieniem.

Użytkownik UkaniU edytował ten post Ponad rok temu



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


GośćGuest_kar0l_*

Guest_kar0l_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Śniadanie na redukcji
Ukaniu, w sumie to ja już jestem na etapie kończenia tej redukcji. Co tydzień dorzucam po 100kcal. Rano nie mam czasu na takie omlety (szkoła). I chodzi mi o to, czy jak będę jadł te owsiane z 250ml mleka 0,5% to nie podleje mnie?

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Śniadanie na redukcji
Nie wiem ile ważysz ale 50g owsianych to mało , mleko 0,5% więc o nic się nie martw . dodaj tylko więcej b. do śniadania./



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


Mexyk

Mexyk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 219 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Białystok
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Śniadanie na redukcji
Niestety ludzie dalej myślą że w mleku głównym problemem jest tłuszcz. No ale przecież można i kupić mleko 0% i nadal to nie będzie dobra rzecz na redukcji.
Mleko zawiera dużo laktozy (znacznie więcej niż tłuszcz), czyli cukier mleczny który tak samo tuczy jak cukier.

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Śniadanie na redukcji
Oj kolego zaraz znajdę Ci artykuł bo się bardzo rozbrykałeś !! zaraz Ci uzasadnię .

Nie mogę go znaleść ale główne info tego artu miało do przekazu że Kulturyści w okresie przygotowywań do zawodów rezygnują całkowicie z nabiału z powodu dużej ilości sodu występujące głównie w serach.
Co do mleka jak sam wiesz jest bogate w wapń a, obecne badania mówią o pozytywnym wpływie wapnia na utratę tkanki tłuszczowej, poza tym jest wiele badań potwierdzających, że to właśnie wapń z nabiału jest najkorzystniejszy. :blink:

Użytkownik UkaniU edytował ten post Ponad rok temu



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


GośćGuest_kar0l_*

Guest_kar0l_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Śniadanie na redukcji
Jak będę miał dzisiaj chwilę, to postaram sie wrzucic tutaj moją całą dietę do oceny i poprawy i wtedy zobaczymy co i jak :blink:

Mexyk

Mexyk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 219 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Białystok
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Śniadanie na redukcji

Oj kolego zaraz znajdę Ci artykuł bo się bardzo rozbrykałeś !! zaraz Ci uzasadnię .

Nie mogę go znaleść ale główne info tego artu miało do przekazu że Kulturyści w okresie przygotowywań do zawodów rezygnują całkowicie z nabiału z powodu dużej ilości sodu występujące głównie w serach.
Co do mleka jak sam wiesz jest bogate w wapń a, obecne badania mówią o pozytywnym wpływie wapnia na utratę tkanki tłuszczowej, poza tym jest wiele badań potwierdzających, że to właśnie wapń z nabiału jest najkorzystniejszy. :D

No to czekam na te badania które pokazują że wapń + laktoza = chudnięcie :blink:
To że wapń wspomaga redukcję i jest go TROCHĘ w mleku nie znaczy że powinno się je pić na redukcji bo to podstawowy błąd żywieniowy. Równie dobrze można napisać że na redukcji można zajadać się żółtkami jaj bo zawierają chrom wspomagający chudnięcie :D
Jeśli chodzi o zdanie że wapń z nabiału jest najkorzystniejszy, niestety również się mylisz, jest tam fosforan wapnia (bardzo przeciętnie przyswajalna forma). Przypadkowo studiuję dietetykę na AR więc nie jest to informacja z opakowania mleka łaciatego. Póki co na każdy Twój post odpowiedziałem konkretnym argumentem, więc nie wiem gdzie się rozbrykałem, bo póki co to chyba jest odwrotnie.

Użytkownik Mexyk edytował ten post Ponad rok temu


UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Śniadanie na redukcji
hah :blink: Pierwsza sprawa nie interesuje mnie to gdzie i na jakim wydziale studiujesz :D

Druga sprawa JW napisałem konkretnym argumentem:) ale napiszę kolejny bo widzę że nadal patrzysz na moje posty w TYM DZIALE przez mgłę .


(Nabiał) Najnowsze badania pokazują , że nabiał pomaga pozbyć się nadprogramowych kilogramów , lecz to nie jedyna płynąca z niego korzyść . Kanadyjscy naukowcy wykazują,że dzięki mleku i jego przetworom jednocześnie tracisz i zyskujesz (pozbywasz się tłuszczu,który zastępuje mięśnie.
Podczas badania okazało się, że ludzie z nadwagą, którzy przez 4,5miesiąca trenowali codziennie i stosowali dietę bogatą w nabiał(Nabiał – produkty spożywcze z mleka i pochodzenia mlecznego a także jajka) (a przy tym niskowaloryczną , dietę redukcyjną) , straciło około 4,5kg wagi , zyskując w tym samym czasie prawie 700g mięśni !.

Uczestnicy drugiej badanej grupy , którzy przy tym samym treningu jedli mniej nabiału (białka) , również tracili na wadze , ale spadła im także masa mięśniowa.

Przeczytaj dwa razy zanim znów napiszesz coś nie mądrego .

I jeszcze jedna sprawa , prowadzę catering dietetyczny gdzie menu ustala b.dobry dietetyk z mojego miasta (nie student)((czego dowodem jest np.klientka pani Okońska-Walkowicz)) gdzie w ciągu 7dni tygodnia uwzględnia w menu 1-6x mleko <> 1-6x twaróg <> 1 serek wiejski


Aha co do chromu to nie wspomaga odchudzanie lecz łagdzi łaknienie :D . 2x tyle mamy go w nie dużym steku wołowym , również sporo jest w kukurydzy , jabłkach oraz kaszach. Więc nie widze powodów aby zajadać się żółtkami jaj na redukcji :D

Użytkownik UkaniU edytował ten post Ponad rok temu



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


AseelSaleh
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Śniadanie na redukcji
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]: Na tej stronie znajdziesz informacje o cateringu dietetycznym. Chcesz jeść zdrowiej , ale nie umiesz lub nie masz czasu gotować? Masz dobre chęci, ale brakuje ci czasu na codzienne przygotowywanie 5 zbilansowanych posiłków? Chcesz się odchudzać, ale nie wiesz jaką dietę wybrać? Super mam dla Ciebie rozwiązanie! Wystarczy, że skorzystasz z cateringu dietetycznego, a zapomnisz o gotowaniu i liczeniu kalorii raz na zawsze. Visit: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024