Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomocy ;/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

wyj3b4ny
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomocy ;/
Witam :blink:
W tamtym roku już chciałem rozpocząć swoją przygodę z siłownią, jednak nie pozwoliła mi na to kontuzja..
Skręcony i rozerwany staw barkowy nie był co prawda moim marzeniem, ale po 1.5 roku wszystko doszło do normy, aktualnie odbudowywuję staw tabletkami Forever Calcium (90tabletek z magnezem i witaminą D) Biorę 2 tabletki dziennie i już czuję ulgę podczas wykonywania różnych czynności..
Do wakacji co prawda nie zostało dużo, ale chciałbym do tego czasu przybrać na wadzę, i tu mam prośbę o ustalenie diety dla mnie, ponieważ z siłownią miałem mało wspólnego, robiłem jedynie nogi: tzn dwugłowy i czworogłowy mięsień uda, oraz łydkę, a ze względu, że gram w siatkówkę to nóg słabych nie mam :D

Wiek: 18 lat
Aktualna masa ciała: 84 kg
Wzrost: 193
Obwód w pasie: 92 cm
Biceps: 34 cm
Budowa ciała: W sam raz
Typ organizmu: Ektomorficzny (szybka przemiana materii, lecz nie jestem suchcielcem ;d )
Cel diety: Chcę jak najwięcej przybrać masy mięśniowej, z minimalizacją przyrostu tkanki tłuszczowej, po prostu chcę dobrze wyglądać na wakacje.
Dobowa aktywnośc fizyczna: Obecnie się uczę, lecz ruchu mi nie brak. Lubię kilka razy w tygodniu skoczyć na siłownię, trenuję siatkówkę, lecz teraz chcę postawić tylko na siłownię.
Zamierzam podjąć trening siłowy, na masę.
Mogę trenować 3-5 razy w tygodniu od 1.5 - 3 godzin :D
Jeżeli podejmę się trenowania na siłowni zakupię napewno jakieś suplementy typu białko, dodatkowo kreatyna na trening siłowy, oraz zrezygnuję częściowo z siatkówki.
Stan zdrowia: nie jestem uczulony na żadne produkty z wyjątkiem słodyczy, tzn że ciągnie mnie do nich w chu.. :D
Dotychczasowy stan odżywiania:
Śniadanie - wielki błąd. Jem tylko w środę, czwartek, sobotę i niedzielę ( jajka, płatki kukurydziane na mleku, jajecznica, kanapki )
W dni, których nie wymieniłem powyżej jadam to co zakupię w szkole ( bułka z kurczakiem, tuńczykiem, karkówką, itp)
Obiad: uwielbiam kurczaka z ananasem, jeżeli dużo mi da, to mogę go jeść nawet co drugi dzień :D
Przeważnie ziemniaki, czasem ryż, buraki (surówki rzadko) ogórek kiszony, konserwowy, mięso: schabowy, filet z kurczaka, udo z kurczaka, pierś.
Kolacja: Steki typu kurczakburger, lub po prostu to na co mam ochotę.
Godziny, w których mogę spożywać posiłki: Jedynie w czwartek i środę jestem w szkole do 17, więc o obiedzie zgodnie z godziną nie ma mowy, a w inne dni około 15-15:30
Jeśli chodzi o dodatkową suplementację to z pewnością zakupię białko i kreatyne, jak wyżej napisałem.
Inne informacje o diecie: lubię wpierd*lać :D lubię kurczaka z ananasem, mogę jeść ryż z gratką, proszę o jakiekolwiek porady związane z dietą dla mnie, poniewać na wakacjach chcę się wybrać prawdopodobnie na majorkę i chce lepiej wyglądać :D
Z góry dziękuję i pozdrawiam :D
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy ;/
zaglądnij tutaj
http://forum-kultury...-i-ciekawostki/



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


wyj3b4ny
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy ;/
Zaglądałem, jednak nie potrafię się połapać, żeby wszystko było w najlepszym porządku :blink:
Wiem, że są internauci, którzy albo bardzo się nudzą, albo po prostu lubią pomagać, a ja tej pomocy oczekuje, a mianowicie jak najlepszej diety dla mnie, żeby nie powiedzieć profesjonalnej :D
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy ;/
Internauci którzy się nudzą , więc poczytaj ułuż i wrzuć do korekty :blink:



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024