Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odżywki/Suplementy w wieku 15 lat jako uzupełnienie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

SKK4LIFE
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:175
  • Waga [kg]:74

Napisano Ponad rok temu

Odżywki/Suplementy w wieku 15 lat jako uzupełnienie
Witam.
Od lutego zamierzam kupić karnet na siłownię, zacząć ćwiczyć tak porządnie i zacząć stosować porządną dietę. I tutaj pojawia się pytanie - czy w tym wieku mogę brać jakieś suplementy/odżywki gainery itp? Generalnie chodzi o to, że znając życie nie będę w stanie w 100% stosować diety - wiadomo - sam fakt chodzenia do szkoły, czy nawet i to, że wątpię, iż ktokolwiek będzie chciał gotować mi wymyślne potrawy powodują, że ta dieta nie będzie całkowita. I w takim przypadku - czy nie można by niedobory uzupełnić właśnie za pomocą odży/supli? To nie sterydy, więc dlaczego nie?
Ale, ale. Jeśli nie wiem o czymś wystarczająco dużo, to radzę się osób, którzy wiedzą. Szukałem trochę, ale nie znalazłem wyczerpującej odpowiedzi. Zatem pytam. Ale proszę odpowiadać rzetelnie, np. "Nie bierz bo organizm coś tam coś tam", albo "możesz wziać nic sie nie stanie", a nie jak widziałem w niektórych tematach "umieraj jak chcesz".
Pozdrawiam.
  • 0

Kapsel71
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 148 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siłownia!
  • Staż [miesiące]:4 lata
  • Wzrost [cm]:172
  • Biceps [cm] :43
  • Wyciskanie [kg]:160
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki/Suplementy w wieku 15 lat jako uzupełnienie
Szczerze pochodź najpierw parę miesięcy na siłownie poćwicz na sucho po większym stażu możesz myśleć o jakich kolwiek suplach
  • 1
Kiedy Ty się lenisz, ktoś inny trenuje żeby skopać Ci tyłek!!! Na " Wycieczke po Mase "

GośćGuest_arni64_*

Guest_arni64_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki/Suplementy w wieku 15 lat jako uzupełnienie
Na odżywki przyjdzie jeszcze czas, niema wiekszego sensu brać ich od poczatku. Poczatki sa zawsze najlepsze, i w tym okresie obserwuje sie najwieksze przyrosty.Masz jeszcze kupe czasu i pracy przed soba. Odżywki zacznij brac w momecie kiedy poczujesz ze przestales isc do przodu z rozwojem sily i masy. A to pewnie szybko nie nastapi w twoim przypadku(skoro dopiero zaczynasz przygode z silownia) Zacznij cwiczyc i sie rozwijac a po kilkunastu miesiacach przyjdzie pora na suplementacje. Powodzenia :D



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024