Skocz do zawartości


Zdjęcie

deka pierwszy raz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

uczaj22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

deka pierwszy raz
Witam serdecznie wszystkich.Jeszcze nigdy nie bralem sterydow lecz namyslam sie aby zarzucic sobie deke.Kolega mi doradzil abym wlasniel ja wziol ,lecz ja sie troche boje z tymi efektami ubocznymi (brak inpotencji itp).Prosze o rade i napisanie jak bym mogl brac ta deke.mialem cykle lecz na suplementach taki jak nitrobolon + kreatyna i serwatka.Mam 176cm waga 87kg przez ostatnie miesiace troche zaniedbalem siebie i obtluszczylem sie ,teraz chce to zwalic.Prosze o sugestie i porady z gory dziekuje
  • 0

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: deka pierwszy raz
deca jest jednym z bezpieczniejszych (jezeli mozna to tak nazwac)koksow wiec wybor dobry ;)
no jezeli chcesz brac sama dece to przygotuj sie ze ci nie bedzie gral ;) ;)
deca powoduje deca dick i jezeli chcesz zeby ci podczas cyklu stanal to potrzebny jest tesc
a ile masz lat? i jaki staz?
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

uczaj22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: deka pierwszy raz
mam 22 lata cwicze juz 3 lata ale z przerwami.czyli jesli bede bral sama deke to nie bede mial wzwodu to mnie odstrasza.
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: deka pierwszy raz
Siema

Pierwsze pytanie ile chcesz brac Decki tygodniowo (mg/tydz) ?
Wiesz ze po samym Nandrolonie nie bedziesz zachwycony efektami !
Jezeli chcesz sie odluszczyc to napewno Nandrolone nie jest dobrym pomyslem i tak samo stosowanie w/w saa na pierwszy cykl !
Radze Tobie pomyslec o diecie i suplach, dojsc do swojej formy i pozniej pomyslec o saa.

uczaj22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: deka pierwszy raz

Siema

Pierwsze pytanie ile chcesz brac Decki tygodniowo (mg/tydz) ?
Wiesz ze po samym Nandrolonie nie bedziesz zachwycony efektami !
Jezeli chcesz sie odluszczyc to napewno Nandrolone nie jest dobrym pomyslem i tak samo stosowanie w/w saa na pierwszy cykl !
Radze Tobie pomyslec o diecie i suplach, dojsc do swojej formy i pozniej pomyslec o saa.



dzieki MAc406 mam jeszcze pytanko slyszales moze o Gaspari Halodrol 50(daje link [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] sprzedaje sie go niby legalnie lecz dziala jak steryd zastanawiam sie nad nim ma 60 tab bierze sie 30 tab czyli 1 co dziennie przez 30 dni to jest jeden cykl.Slyszalem ze jest ostry i watroba moze dostac po dupie.Masz moze jakies zdanie Aktualnie postanowilem ze kupie sobie BSN N.O.-XPLODE 820g+ Power horse 1000G + Gaspari Halodrol(zastanawiam sie) +dibencozide 200 tab.
  • 0

uczaj22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: deka pierwszy raz
Nandrolone to jest deka ?
  • 0

Placeck
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:FOTEL
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: deka pierwszy raz
Nandrolon= deka

Hhe ćwiczysz juz w końcu 2 czy 3 lata?

Masz juz za soba jakieś cykle na stakach kreatynowych.
Myśle, że PH lepiej sobie odpusc narazie jezeli na powyzsze pytanie odpowiedź brzmi nie.
  • 0
I just fire a go bun dem
I just a fire a go dun dem.......

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: deka pierwszy raz

Nandrolone to jest deka ?



Deca-Durabolin to nazwa wlasna Organonu a skladnikiem jest Nandrolone. Potocznie mowi sie na wszystko co ma Nandrolone - Deca ;)

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: deka pierwszy raz

Nandrolon= deka

Hhe ćwiczysz juz w końcu 2 czy 3 lata?

Masz juz za soba jakieś cykle na stakach kreatynowych.
Myśle, że PH lepiej sobie odpusc narazie jezeli na powyzsze pytanie odpowiedź brzmi nie.



Popieram Placeck`iego. Napisz co miales za cykle na suplach. Ja obecnie jestem na PH i powiem tak samo jak Placeck po cyklach kretynowych mozna sobie pozwolic na PH ale pamietaj zacznij stopniowo budowac mase a nie od SAA i PH. Po cyklu na PH musisz sie odblokowc i zregenerowac watrobe. Pamietaj ze do PH musisz rowniez brac suple. Pozdro

uczaj22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: deka pierwszy raz

Popieram Placeck`iego. Napisz co miales za cykle na suplach. Ja obecnie jestem na PH i powiem tak samo jak Placeck po cyklach kretynowych mozna sobie pozwolic na PH ale pamietaj zacznij stopniowo budowac mase a nie od SAA i PH. Po cyklu na PH musisz sie odblokowc i zregenerowac watrobe. Pamietaj ze do PH musisz rowniez brac suple. Pozdro


co po power horse trzeba sie odblokowac ?????? Mac406 nie odpowiedziales mi na temat Gaspari Halodrol 50/Prosze o odpowiedz
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: deka pierwszy raz

co po power horse trzeba sie odblokowac ?????? Mac406 nie odpowiedziales mi na temat Gaspari Halodrol 50/Prosze o odpowiedz




Po Gaspari Halodrol 50 musisz sie odblokowac to jest prohormon (PH). Lepiej bedzie jak napiszesz nowy temat w dziale Suplementy i odżywki oraz opisz swoj cel i jaka dysponujesz kwota na suplementy a chlopaki zrobia Tobie cykl z ktorego bedziesz wiecej zadowolony niz z Gaspari Halodrol 50. Napisz Tobie co mozesz sie spodziewac po GH 50 - zwiekszenie masy ciala oraz sily to sa plusy, minusy uszkodzenie watroby, wzrost cisnienia, tradzik, ginekomastia, niektore osoby skarzyly sie tez na nerki... Jestem wlasnie podczas cyklu na PH i cisnienie leb mi rozwala oraz dostalem zapelnie skory - tradzik mysle ze warte to jest przemyslenia. Ja jestem juz starym wyjadaczem wiec potrafie sobie zapewnic zabezpiecznia przed tymi skutkami ubocznymi. Pamietaj nie pisze NIE ani TAK, Twoj wybor! Pozdro

uczaj22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: deka pierwszy raz
mam na doping 500zł Chcialem zakupic SN NO-Xplode 820 g + Power horse + hmb+Aminokwasy rozgalezione + kreatyna.
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: deka pierwszy raz

mam na doping 500zł Chcialem zakupic SN NO-Xplode 820 g + Power horse + hmb+Aminokwasy rozgalezione + kreatyna.



Uczaj22, załóż nowy temat w dziale Suplementy i odżywki a tutaj wróć jak bedziesz chcial cykl saa ;) Pozdro



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024