Skocz do zawartości


Zdjęcie

drazek dla duzych :) ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: drazek dla duzych :) ?

Moze juz jezdem stary - ale jakbym mial brac te wszystkie specyfiki to bym musial se takom skrzynke z przedzialkami zmontowac i jak starusze brac : o 3 rano to, o 6 tamto, przed sniadaniem to, a po sniadaniu tamto .

Polgodziny przed treningiem trzy szklanki wody i ta pigule wrzucic , po treningu taka a nie inna mieszanke ....ujjjj .... wiecie czego mnie tu troche brakuja?

Radosci z napierdalanki.
Tej przyjemnosci jak wychodzisz na mate , do klatki czy na ring i jestes radosnie podniecony jak wyglosnialy tygrys co widzi dorodna lanie na polanie.
I myslicz : Tom kce miec - bedzie moja!

Ot co.


[ot]
Nie do końca rozumiem co jedno drugiemu przeszkadza?
Może wątek wydzielić bo ciekawe spojrzenie przedstawiłeś na te sprawy (tylko zaproponuj nazwę tematu jakąś).
[/ot]

Pozdrawiam
jerz
  • 0

budo_user_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: drazek dla duzych :) ?

oj widzialem wielu "natural bodybuilder", ktorzy dzieki zbilansowanej diecie, treningowi i odpowiedniej suplementacji doszli bardzo daleko, wiecej, naturalny miesien wyglada duzo lepiej od koksiarskiego... mozna cwiczyc od 14 roku zycia i zastanawiac sie czemu ja tak nie wygladam... duza role odgrywa genetyka miesnia, budowa, ale naprawde mozna i nie trzeba wcale kluc sobie dupska! wiec popieram wookasha, to nie jest zadna bajka!
i rowiez przepraszam za off.

tutaj do tematu, polecam link i filmik z Jesse Marunde w polowie strony:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Stwierdzenie ze wazac powyzej 70kg przy podciaganiu mozna sobie pozrywac torebki stawowe brzmi co najmniej dziwnie... (tym bardziej ze torebki stawowe pekaja, a nie sie zrywaja :roll: ), co nie zmienia faktu ze robiac cos nieprawidlowo mozna sie zawsze nabawic kontuzji.

pozdrawiam


naprawde czas konczyć dyskujsje zatem:
napewno widziałeś naturalny kulturystów którzy sa postury colemana... :? ale naprawde wierzysz że ktoś przyzna ci sie że bierze?musiałby być totalnym imbecylem ale mniejsza o to...
pora przejrzeć na oczy obejrzałbyś mistrzostwa naturalnej kulturystyki gdzie występujacy osiagaja rozmiary połowy wielkości mr.olympia
no ale nic moze zmądrzejesz gdy zobaczysz tych swoich naturalnych kulturystów za pare lat
btw. z twojego postu wnioskuje żę zawziecie czytasz flexa lub inne tego typu badziewie propagujące naturalny sport wklejać zdjecia i metody treningowe chłopaków na dopingu...popraw mnie jeśli sie myle
i chciałem dodać że marunde nie podciaga sie do konca... :( kalecząc w mojej opini ćwiczenie
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: drazek dla duzych :) ?
Tomasz, bo rzut to nie tylko sprawa tzw. sily, ale bardziej timingu. Poza tym zdaje sie, ze do rzutow potrzeba sily eksplzoywnej, a wy zdaje sie robiliscie pomiary statycznej.

Ostatnio tez zaproponowalem dwom moich kolesiom z silowni, trening z moja guma. Myslalem, ze bedzie to dla nich bulka z maslem - kazdy jest wiekszy i ciezszy ode mnie, a garscie maja dwa razy wieksze od moich - i jesli chodzi o wiekszosc grup mesniowych silniejsi ode mnie - jakie bylo moje zdziwienie, jak z trudem robili cwiczenia z guma!!!!!! A ja te gume przeciez robie raz na jakies dwa tygodnie, wiec tez gigant nie jestem.
Ale sily statycznej bym nie lekcewazyl, wiem to z wlasnego doswiadczenia, ale moze o tym innym razem.
Pozdrawiam
K_P
PS. Jakos nie moge przekroczyc pewnego rubikonu jesli chodzi o drazek - zatrzymalem sie na 18 pdciagnieciach, druga seria juz wychodzi dosyc zalosnie. A kiedys robilem 30 powtorzen, ale to bylo lata swietlne temu:(
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: drazek dla duzych :) ?

Tomasz, bo rzut to nie tylko sprawa tzw. sily, ale bardziej timingu. Poza tym zdaje sie, ze do rzutow potrzeba sily eksplzoywnej, a wy zdaje sie robiliscie pomiary statycznej.


zasadniczo to amsz racje tylko sila eksplozywna jest w momencie samegio rzutu. my cwiczymy to no gi wiec zanim dojdzie to uzycia tej sily eksplozywnej to jest duzy fragment przepychania sie, lapania za konczyny itd. i tu oni twierdza ze czuja ze jestem silniejszy od nich mimo tego ze to oni jada cale programy silowe a ja ten z czas spedzam na trenowaniu z ludzmi

Ostatnio tez zaproponowalem dwom moich kolesiom z silowni, trening z moja guma. Myslalem, ze bedzie to dla nich bulka z maslem - kazdy jest wiekszy i ciezszy ode mnie, a garscie maja dwa razy wieksze od moich - i jesli chodzi o wiekszosc grup mesniowych silniejsi ode mnie - jakie bylo moje zdziwienie, jak z trudem robili cwiczenia z guma!!!!!! A ja te gume przeciez robie raz na jakies dwa tygodnie, wiec tez gigant nie jestem.


tez takie bajery robie - zabawne jest patrzec jak sie mecza lol

Ale sily statycznej bym nie lekcewazyl, wiem to z wlasnego doswiadczenia, ale moze o tym innym razem.


dawaj ja chetnie czytam Twoje posty :wink: :!:

PS. Jakos nie moge przekroczyc pewnego rubikonu jesli chodzi o drazek - zatrzymalem sie na 18 pdciagnieciach, druga seria juz wychodzi dosyc zalosnie. A kiedys robilem 30 powtorzen, ale to bylo lata swietlne temu:(


dawno temu jak bylem lzejszy to robilem moze 12-15 8O
  • 0

budo_pashunio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska B

Napisano Ponad rok temu

Re: drazek dla duzych :) ?
Tomasz, a orientujesz się czy w programie ćwiczeń maja np dźwiganie worka z piaskiem? ponoć świetne ćwiczenie dla grapplerów bo siłę realną wyrabia. sam nie zdawałem sobie sprawy jaki słaby fizycznie jestem, dopóki nie zacząłem sie w to bawić

co do tematu: jak to się dzieje, że Ross zakłada kamizelkę z obciążeniem i na jednym ręku się podciąga i nic mu tam nie pęka? wydaje mi się, że jak jest sie normalnym zdrowym człowiekiem ( w sensie żadnego problemu ze stawami, odwapnienia kości itd) i się nie przekracza granic zdrowego rozsądku w ćwiczeniach to zagrożenie jest minimalne.
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: drazek dla duzych :) ?

Tomasz, a orientujesz się czy w programie ćwiczeń maja np dźwiganie worka z piaskiem? ponoć świetne ćwiczenie dla grapplerów bo siłę realną wyrabia. sam nie zdawałem sobie sprawy jaki słaby fizycznie jestem, dopóki nie zacząłem sie w to bawić


nie oni normalna silownie jada, wcale nie eksplozywnie nawet

co do tematu: jak to się dzieje, że Ross zakłada kamizelkę z obciążeniem i na jednym ręku się podciąga i nic mu tam nie pęka? wydaje mi się, że jak jest sie normalnym zdrowym człowiekiem ( w sensie żadnego problemu ze stawami, odwapnienia kości itd) i się nie przekracza granic zdrowego rozsądku w ćwiczeniach to zagrożenie jest minimalne


z tego co wiem to Ross jest kurdupel niewiele wazacy...
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: drazek dla duzych :) ?

co do tematu: jak to się dzieje, że Ross zakłada kamizelkę z obciążeniem i na jednym ręku się podciąga i nic mu tam nie pęka?


z tego co wiem to Ross jest kurdupel niewiele wazacy...

a do tego ma lata stazu za soba, i "dorosl" do tych obciazen.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: drazek dla duzych :) ?
Tomasz - w przepychaniu sie, lapaniu etc. wcale nie wygrywa ten co ma wiecej sily... Wygrywa ten, kto ma, ze tak powiem wieksza specjalizacje w tej dziedzinie - technike, orientacje, elastycznosc, zmiane pozycji, timing, potrafi antycypowac, etc. (ma tez rzw. kondycje).
Przykladem moga byc np. walki Marcela Garcia z jego "dwa" razy wiekszymi oponentami. Na pewno nie jest od nich silniejszy, ale to on czesto wypracowywal sobie lepsza pozycje, mimo, ze tamtym tez techniki nie brakowalo.
Kazdy z nas mial na pewno (a ja w bjj nie raz) z przeciwnikami, ktorzy nas doprawadzali do szalu - mimo mniejszej sily fizycznej, co rusz zagrazali (u nas np. w przeszlosci byla tak utalentowana dziewczyna, z ktora wygywalem, jak w koncu udalo mi sie unieruchmoic ja sila, a nie dalem sie poddac, bo sila - tylko sila, rozrywalem trojkaty etc., ale potrafial mnie nie raz zagonic w slepy zaulek).
Gorzej jak jest przeciwnik, ktory ma te wszytskie cechy plus sila.
Teraz mam do czynienia z takimi, plus swietna kondycja.
Oj... nie jest dobrze.
Pozdrawiam
K_P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024